Як підключитися до бездротової мережі

Сьогодні бездротові мережі є найбільш поширеними серед всіх інших. Практично будь-яке сучасне пристрій має можливість підключення до таких мереж. Wi-Fi є практично в кожному кафе, банку і навіть у ресторанах швидкого харчування. Прочитайте це керівництво, щоб дізнатися, як підключити ваш пристрій до бездротової мережі.
Метод 1 з 8: Windows 8

 1. Як підключитися до бездротової мережі

  1

  Відкрийте панель Шарм. Ви можете отримати до неї доступ, зробивши свайп вліво з правого краю сенсорного екрану або перемістивши курсор у правий нижній кут дисплея.

 2. Як підключитися до бездротової мережі

  2

  Відкрийте меню Установки. Натисніть або клікніть Налаштування в панелі Шарм.

 3. Як підключитися до бездротової мережі

  3

  Натисніть або клікніть на іконку бездротової мережі. Вона виглядає як рівень сигналу.

 4. 4

  Виберіть мережу, до якої потрібно підключитися. Якщо в списку доступно кілька мереж, виберіть одну з них.
  • Якщо ви не можете знайти свою мережу, перевірте налаштування вашого Wi-Fi з`єднання.

 5. 5

  Введіть пароль. При виборі захищеної мережі вам потрібно буде ввести пароль. Після успішного введення пароля ви будете підключені до мережі.
  • Ви також можете підключитися до бездротової мережі, перебуваючи на Робочому столі. Прочитайте інструкцію для Windows 7.

Метод 2 з 8: Windows 7

 1. 1

  Натисніть на іконку мережі в системному треї. Він знаходиться в правому нижньому куті робочого столу. Ця іконка може виглядати як монітор з Ethernet-кабелем або як рівень сигналу. Можливо, вам потрібно буде натиснути на стрілочку поруч з Системним треєм, щоб побачити іконку мережі.

 2. 2

  Виберіть мережу зі списку. Після натискання на іконку мережі ви побачите список доступних мереж поруч з вами. Виберіть мережу, до якої потрібно підключитися.
  • Якщо ви не можете знайти свою мережу, перевірте налаштування вашого Wi-Fi з`єднання.

 3. 3

  Натисніть Підключення. Ваш комп`ютер почне підключатися до мережі. Якщо мережа захищена, вам потрібно буде ввести пароль.

Метод 3 з 8: Windows Vista

 1. 1

  Відкрийте меню Пуск. У правій частині меню Пуск натисніть Підключитися до.

 2. 2

  Виберіть вашу бездротову мережу. Після цього натисніть Підключення. Якщо мережа захищена, вам потрібно буде ввести пароль.
  • Переконайтеся, що у випадаючому меню вгорі вибрано Бездротова.

 3. 3

  Натисніть Оновити, щоб оновити список мереж. Якщо ви знаходитесь далеко від джерела сигналу, або мережа була перезапущено, натисніть Оновити, щоб заново почати сканування мереж.

Метод 4 з 8: Windows XP

 1. 1

  Натисніть правою кнопкою на іконці мережі. Вона знаходиться в системному треї у правому нижньому кутку екрана. Можливо, вам потрібно буде натиснути на стрілочку поруч з Треєм, щоб побачити приховані іконки. 2. 2

  Виберіть Показати доступні бездротові мережі. Відкриється список мереж, доступних поблизу. Виберіть ту, до якої потрібно підключитися.

 3. 3

  Введіть пароль. У полі Ключ мережі введіть пароль мережі, до якої ви підключаєтеся. Натисніть Підключення.

Метод 5 з 8: Mac OS X

 1. 1

  Натисніть на іконку Wi-Fi в рядку меню. Її можна знайти в правому верхньому куті робочого столу. Якщо іконка відсутній, відкрийте меню Apple і виберіть Системні настройки. Відкрийте розділ Мережа, натисніть Wi-Fi і відзначте поле Показувати статус Wi-Fi в рядку меню.

 2. 2

  Виберіть мережу. Коли ви натиснете на іконку Wi-Fi, ви побачите список доступних мереж. Мережі, які запитують пароль, будуть позначені іконкою замку поряд з назвою мережі.

 3. 3

  Введіть пароль. Ввівши правильний пароль, ви будете підключені до мережі.

Метод 6 з 8: iOS

 1. 1

  Відкрийте Установки. Натисніть Wi-Fi вгорі списку.

 2. 2

  Переконайтеся, що Wi-Fi включений. Якщо ні, увімкніть його (зелений слайдер в iOS 7 і синій в iOS 6).

 3. 3

  Виберіть мережу. При включеному Wi-Fi будуть відображатися всі доступні мережі. Мережі, яким потрібен пароль, будуть позначені іконкою замку поряд з назвою.

 4. 4

  Введіть пароль. Вибравши мережу, вам потрібно буде ввести пароль (якщо мережа захищена). Після введення пароля ваше iOS пристрій підключиться до мережі. Це може зайняти деякий час.

Метод 7 з 8: Android

 1. 1

  Відкрийте Налаштування на вашому пристрої. Ви можете відкрити їх через App Drawer або зі стандартного меню.

 2. 2

  Переконайтеся, що Wi-Fi включений. У меню Налаштування перемкніть слайдер Wi-Fi в стан ON.

 3. 3

  Відкрийте меню Wi-Fi. Будуть відображені всі доступні мережі. Якщо мережа запитує пароль, поверх іконки сигналу буде відображатися замок.

 4. 4

  Виберіть свою мережу. Виберіть мережу, до якої ви хочете підключитися. Якщо їй потрібен пароль, вам потрібно буде його ввести. Після введення пароля дочекайтеся, поки пристрій підключиться до мережі.

Метод 8 з 8: Linux

 1. 1

  Переконайтеся, що ваш Wi-Fi роутер сумісний з Linux.

 2. 2

  Відкрийте Network Manager (Менеджер мережевих з`єднань). Більшість популярних дистрибутивів Linux мають вбудований Network Manager. Його іконку можна знайти поряд з годинником на панелі завдань. Якщо ж у вашому дистрибутиві не встановлений Network Manager, прочитайте інструкцію до вашого дистрибутива.

 3. 3

  Виберіть мережу. В Network Manager виберіть вашу мережу і введіть пароль в разі потреби. Після введення пароля ви будете підключені до мережі.