Як зламати iPhone

iPhone - це чудовий телефон, але, на жаль, Apple накладає на нього багато обмежень, не залишаючи користувачам великого вибору. Щоб отримати повний доступ до вашого телефону, вам необхідно його зламати або, як кажуть на форумах, зробити джейлбрейк. Для цього вам потрібно виконати наступні дії.
Метод 1 з 3: Зробіть резервне копіювання iPhone

 1. Як зламати iPhone

  1

  Встановіть останню версію iTunes. Вам потрібно буде зробити резервну копію телефону на випадок, якщо у вас не вийде успішно зламати його.

 2. Як зламати iPhone

  2

  Підключіть телефон до комп`ютера. Відкрийте iTunes. Натисніть на значок вашого телефону і виберіть Back Up Now (Створити резервну копію). Це дозволить вам зробити резервну копію ваших даних, контактів, і налаштувань.

 3. Як зламати iPhone

  3

  Вимкніть блокування екрану iPhone. Якщо для доступу до телефону потрібно вводити код, то його потрібно відключити. Ви можете включити функцію введення коду після того, як зламати телефон.
  • Вам також потрібно відключити запит пароля для резервного копіювання в iTunes. Ідіть в iTunes, натисніть на значок телефону і приберіть прапорець c Encrypt Local Backup. Знову введіть пароль і ще раз зробіть резервне копіювання вашого телефону.

Метод 2 з 3: Джейлбрейк телефону з iOS 6.x

 1. Як зламати iPhone

  1

  Вам потрібно дізнатися версію iOS вашого телефону. Способи злому телефонів залежать від версії їх прошивки. Для цього:
  • Відкрийте Settings в телефоні.
  • Виберіть General.
  • Натисніть About.
  • Ви побачите версію операційної системи вашого телефону біля слова Version.

 2. Як зламати iPhone

  2

  Щоб зламати версії 6.0-6.1.2, скачайте безкоштовну програму evasi0n. Це зараз найпростіший і найбільш безболісний спосіб для злому останніх версій iOS.
  • Вам потрібно буде завантажити цю програму згідно операційній системі вашого комп`ютера. Якщо у вас комп`ютер Windows, то на ньому повинна бути встановлена, принаймні, Windows XP. Для комп`ютерів Mac вам потрібна OS X або більш пізні версії.

 3. Як зламати iPhone

  3

  Закрийте всі програми, відкриті в даний момент на вашому телефоні. Телефон повинен показувати головний екран.

 4. Як зламати iPhone

  4

  Закрийте iTunes на своєму комп`ютері. Запустіть програму evasi0n. Натисніть кнопку Jailbreak.
  • Процес злому займе кілька хвилин. Не запускайте ніяких програм на комп`ютері і не торкайтеся до телефону. 5. Як зламати iPhone

  5

  Запустіть додаток Jailbreak. Ця програма з`явиться на головному екрані вашого телефону. Натисніть її для продовження злому.

 6. Як зламати iPhone

  6

  Відкрийте програму Cydia. Як тільки програма Jailbreak завершить процес злому вашого телефону, на екрані з`явиться додаток під назвою Cydia. Це альтернатива магазину iTunes компанії Apple, з якого ви можете завантажувати додатки, які вільні від умов магазина Apple.
  • Cydia завантажить деякі дані для завершення злому. З`являться слова Reloading Data (Перезавантаження даних), а потім вони зникнуть.

 7. Як зламати iPhone

  7

  Завантажте нові програми. Ваш телефон тепер зламаний. Активуйте заново всі паролі. Тепер ви можете встановлювати будь-які нові додатки на свій телефон.

Метод 3 з 3: Джейлбрейк телефону з iOS 5.1.1

 1. Як зламати iPhone

  1

  Зробіть резервну копію свого телефону. Дотримуйтесь зазначених вище інструкцій. Потім закрийте iTunes і продовжуйте тримати телефон підключеним до комп`ютера.

 2. Як зламати iPhone

  2

  Завантажте безкоштовну програму Absinthe 2. Це сама проста у використанні програма для злому телефонів з iOS 5.1.1. З її допомогою можна також зламати телефони з версією 5.01. Запустіть програму. Натисніть кнопку Jailbreak.

 3. 3

  Програма почне зламувати ваш телефон. Слідкуйте за будь-якими інструкціями на екрані, щоб завершити процес. Можливо, вам доведеться натиснути кнопку Jailbreak ще раз.

 4. 4

  Через деякий час на екрані з`явиться повідомлення Complete. Ваш телефон автоматично перезавантажиться.

 5. Як зламати iPhone

  5

  На екрані з`явиться додаток Loader. Воно знадобиться, щоб завантажити і встановити додаток Cydia. З його допомогою ви можете шукати і встановлювати додатки, що не Apple не дозволяє встановлювати на своїх пристроях.

 6. Як зламати iPhone

  6

  Перезавантажте свій телефон ще раз. Ваш телефон зламаний і готовий до використання.

Поради

 • Таким же чином ви можете зламати IPADS з iOS 6.x.

Попередження

 • Злом потенційно може вивести ваш телефон з ладу. Ці трапляється рідко, і зазвичай є результатом того, що користувач не виконав повністю яку-небудь дію.
 • Зламавши телефон, ви втрачаєте гарантійного ремонту. Якщо вам в майбутньому знадобиться технічне обслуговування для вашого телефону, то відновите його початкову ОS, використовуючи резервну копію в iTunes.