Як виконати резервне копіювання iPhone в iTunes

Якщо у вас не встановлено автоматичне резервне копіювання iPhone через Wi-Fi, важливо періодично робити резервну копію телефону, щоб ви не втратили важливі дані, якщо ваш телефон буде втрачений або зламаний. iTunes це самий основний і ефективний спосіб зробити резервну копію всіх даних вашого телефону.

Кроки

 1. Як виконати резервне копіювання iPhone в iTunes

  1

  Підключіть iPhone до комп`ютера через роз`єм USB. Підключіть широкий кінець в нижню частину iPhone, а короткий кінець в комп`ютер.
 2. Як виконати резервне копіювання iPhone в iTunes

  2

  Відкрийте iTunes. Коли пристрій підключається, кнопка "iPhone" з`явиться на лівій стороні або в правому верхньому куті (залежно від вашої версії iTunes), щоб ви могли отримати доступ до налаштувань вашого телефону. Натисніть на цю кнопку.
  • Резервне копіювання може початися автоматично при підключенні телефону в залежності від ваших налаштувань. Ви повинні побачити наступний екран, якщо автоматичне резервне копіювання включено. У цьому випадку вам не потрібно робити подальші кроки для завершення резервного копіювання. 3. Як виконати резервне копіювання iPhone в iTunes

  3

  Перейдіть на вкладку «Зведення» у верхньому горизонтальному навігаційному підміню. Перейдіть в розділ "Резервне копіювання". Ви побачите кнопку для створення резервної копії вашого телефону. Натисніть на неї, щоб почати процес резервного копіювання.

 4. 4

  Зробіть резервне копіювання конкретної інформації. Якщо ви хочете налаштувати, що саме ви хочете помістити в резервну копію на iTunes, натисніть на вкладках у верхньому горизонтальному навігаційному підміню "Софт", "Музика", "Фотографії" і т.д., щоб встановити, що саме ви хочете скопіювати.

  Як виконати резервне копіювання iPhone в iTunes