Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

Існує кілька способів з`єднати два зображення в Photoshop. У даному прикладі ми будемо використовувати дуже простий і швидкий спосіб для об`єднання двох картинок. Якщо ви хочете дізнатися про інші способи роботи з двома зображеннями, то подивіться статті в інтернеті, відео-керівництва і повідомлення на відповідних форумах.

Кроки

 1. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  1

  Відкрийте Adobe Photoshop CS5.1 і створіть новий файл. File -> New. Виберіть потрібне дозвіл. У даному прикладі використовується дозвіл 800x600.

 2. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  2

  Після цього, зайдіть в FILE -> Place. Відкриється спливаюче віконце. Виберіть один з файлів для об`єднання.
 3. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  3

  Поставте файл у іншу позицію на полотні. Ви можете змінити розмір зображення, використовуючи кутові і бічні повзунки по краях вибраного зображення. Коли ви будете задоволені результатом, натисніть правою кнопкою на зображення і виберіть Place ... Якщо вас не влаштовує результат, то ви можете натиснути на Cancel.

 4. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  4

  Тепер ви можете додати друге зображення для об`єднання з першим. Повторіть Крок 2. Налаштуйте розмір і положення зображення.

 5. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  5

  Коли ви завершите налаштування параметрів зображення, натисніть правою кнопкою і встановіть картинку на полотні. Тепер обидві картинки знаходяться на одному полотні. 6. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  6

  Збережіть файл, вибираючи File -> Save. З`явиться нове віконце з вибором формату та розміру зберігається зображення. Ви можете вибрати формат програми Photoshop (PSD), якщо бажаєте відредагувати файл в майбутньому. Ви зможете вибрати з великої кількості доступних форматів.

 7. Як об'єднати два зображення в Adobe Photoshop

  7

  Збережіть файл на вашому комп`ютері. От і все!


Поради

 • Виберіть правильний розмір полотна, інакше в майбутньому ви не зможете змінити дані параметри.
 • Щоб була можливість змінити виконану роботу в майбутньому: під час збереження вашого файлу, виберіть формат PSD.