Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

В інтернеті вам на очі попадалися маленькі анімовані зображення, які ваш комп`ютер сприймає як картинки? Вони називаються GIF ("гиф") і використовуються для чого завгодно - починаючи від логотипів і закінчуючи аватарками і емотикони. Ви можете самостійно створити GIF анімацію за допомогою Adobe Photoshop Elements.

Кроки

 1. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  1

  Запустіть Adobe Photoshop Elements і створіть новий файл. Відповідним розміром для практики буде файл 300 на 300 пікселів з роздільною здатністю 72 dpi. Можна вибрати прозорий фон, так анімація буде виглядати ще крутіше, але це не обов`язково.

 2. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  2

  Створіть шар для кожного кадру вашої анімації. Потім намалюйте кадри, кожен на окремому шарі, використовуючи будь-які прийоми малювання, які душі завгодно. Переконайтеся, що перший кадр знаходиться на самому нижньому шарі, останній кадр - на самому верхньому, а решта кадри - між ними, в хронологічному порядку.

 3. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  3

  Коли закінчите малювати всі кадри, встановіть видимість шарів таким чином, щоб ВСЕ шари були видимими. Це важлива умова!
 4. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  4

  Зайдіть в меню Файл (File)> Зберегти для Web (Save for Web).
  • "GIF" формат зазвичай встановлений за замовчуванням, але, якщо ні, то за допомогою меню, що випадає встановіть формат файлу на "GIF".

 5. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  5

  Відзначте чекбокс "Анімувати" ("Animate"). 6. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  6

  Натисніть "Перегляд в браузері за замовчуванням" ("Preview in Default Browser"). Повинно з`явитися вікно інтернет браузера із зображенням вашої анімації. Якщо все виглядає добре, закрийте браузер і натисніть "Зберегти" ("Save").

 7. Як створити анімований GIF в Adobe Photoshop Elements

  7

  Якщо ж анімація не виправдовує ваші очікування, натисніть "Скасувати" ("Cancel") і внесіть в кадри необхідні зміни.


Поради

 • Чим більше кадрів, тим більш плавною буде виглядати ваша анімація. У той же час, анімація буде виглядати повільніше, так що будьте уважні.
 • GIF-зображення можуть бути будь-якого розміру, так що творите!

Попередження

 • При збереженні малюнка у форматі GIF якість зображення зазвичай погіршується, тому постарайтеся, щоб зображення було якомога простіше
 • Бувають не тільки анімовані GIF зображення. Є й нерухомі GIF, тому якщо вам просто потрібно зберегти файл у форматі GIF, щоб зменшити його розмір - не використовуйте цей посібник.