Як працювати в Photoshop CS3

Adobe Photoshop CS3 є потужним програмним забезпеченням для редагування графічного контенту, який може бути використано для створення та підготовки зображень на друк або для веб-дизайну, а також для відновлення або поліпшення зображень. Дана програма використовується професіоналами та аматорами і підходить для роботи на PC і Mac комп`ютерах.

Кроки

 1. Як працювати в Photoshop CS3

  1

  Придбайте Adobe Photoshop CS3. Дана програма доступу на диску або для скачування.

 2. Як працювати в Photoshop CS3

  2

  Встановіть Adobe Photoshop CS3.

 3. Як працювати в Photoshop CS3

  3

  Зверніть увагу на ресурси, доступні для користувачів Adobe Photoshop CS3. У цей входять: керівництва, відео, форуми та RSS feeds.

 4. Як працювати в Photoshop CS3

  4

  Відкрийте Adobe Photoshop CS3.

 5. Як працювати в Photoshop CS3

  5

  Ознайомтеся з робочою областю Photoshop.
  • Меню знаходиться зверху робочої області і сортує команди за категоріями.  • Меню інструментів знаходиться з лівого боку робочої області і включає іконки інструментів для додавання тексту і створення / редагування картинок, зображень та графічних елементів.
  • Безліч інструментів мають кілька опцій. Панель управління (Параметри) відображає опції (якщо доступні) для інструментів з якими ви працюєте.
  • Віконце Документ - це основна частина вашого екрану, де знаходиться ваша робота.
  • Панелі (також відомі як Палітри) - це способи відстеження змін, зроблених під час вашої роботи. Панель Слоєв (палітра Слоєв) - це часто використовувана панель. Ви можете додати або видалити панель в меню Window, розташованому в основному меню. Ви зможете налаштувати вашу робочу область змінюючи положення ваших панелей.

 6. Як працювати в Photoshop CS3

  6

  Відкрийте зображення для редагування або створіть нове.
  • Під час створення нового зображення, вкажіть його розмір, дозвіл і фон. 7. Як працювати в Photoshop CS3

  7

  Виберіть "Image Size" в меню Image, якщо ви працюєте з існуючим зображенням. Меню Image знаходиться в головному меню.
  • Приберіть галочку "Resample Image." Resampling змінює кількість даних у зображенні і може негативно відбитися на його якості.
  • Змініть розмір вашого зображення, налаштовуючи параметри height або width в пікселях або інчах. Щоб пропорційно змінити розмір вашого зображення, виберіть "Constrain Proportions."
  • Налаштуйте дозвіл зображення, якщо забажаєте.

 8. Як працювати в Photoshop CS3

  8

  Налаштуйте колірний режим зображення, якщо необхідно, вибираючи "Mode" в меню Image.

 9. Як працювати в Photoshop CS3

  9

  Змініть колір всередині вашого зображення, налаштовуючи Layers, Curves, Hue або Saturation, або комбінуючи дані параметри. Ви можете відкрити дані параметри в підменю "Adjustments", в меню Image.

 10. Як працювати в Photoshop CS3

  10

  Гарна і чиста ваші зображення, вибираючи потрібний інструмент на панелі Tools.

 11. Як працювати в Photoshop CS3

  11

  Збережіть зображення, використовуючи нову назву файлу і вибираючи "Save As" в меню File. Постарайтеся не перезаписувати оригінальний файл.
  • Adobe Photoshop CS3 пропонує опції збереження в різних форматах. Для друку, формат .tif буде кращим, в той час, коли .jpg - найкращий для веб-дизайну.

   Як працювати в Photoshop CS3


Поради

 • Adobe Photoshop CS3 має безліч функцій для зміни і трансформації зображення, включаючи інструменти для додавання або видалення деталей, збільшення різкості або розмитості зображень, додавання тексту і виправлення недоліків.
 • Кольорові режими можуть бути RGB (червоний, зелений, синій) або CMYK (блакитний, пурпурний, жовтий, чорний). Дані режими відповідають за відображення квітів у роздрукованих або цифрових зображеннях.
 • Дозвіл - це кількість пікселів на один дюйм. Чим вище дозвіл, тим вища якість роздрукованого зображення. Якщо ви використовуєте зображення для веб-дизайну або іншого цифрового формату, то допустимо дозвіл нижче. Дозвіл в 72 ppi - це типове для веб-сайтів, коли 300 ppi - для друку зображень.