Як настроїти зображення фону в Word

Додавання до документа фонового зображення або підкладки, може бути привабливим і потрібним поліпшенням, особливо для деяких типів документів. При створенні листівок, брошур, поштового паперу, сертифікатів, бюлетенів, запрошень і бізнес карт, додавання власного зображення на задньому плані, підкладки або логотипу компанії може бути відмінною і запам`ятовується деталлю. Практично будь-який тип файлу цифрового зображення або графіки, може бути імпортований в документ Word і використаний в якості фонового зображення. У цій статті ми розповімо вам про різні способи додавання фонового зображення до вашого документа Microsoft Word.
Метод 1 з 5: Використовуйте інтерфейс програми, щоб знайти необхідні графічні елементи

 1. Як настроїти зображення фону в Word

  1

  Відкрийте «Картинки» і використовуйте функцію пошуку, щоб шукати серед графіки, доступною з сайту Microsoft. Відкрийте MS Office і натисніть на вкладку «Вставка» у верхньому меню. Натисніть на кнопку «Картинка». Натисніть на стрілку меню, що випадає з написом «Шукати об`єкти», і зніміть галочки з пунктів «Відео» і «Звук». Введіть «Фон» в полі для введення з написом «Шукати» і натисніть «Почати». Досить велика кількість зображень для фону відобразиться в списку нижче. Перегорніть їх небагато і подивіться, скільки можливих тем оформлення доступно.
  • Введіть «Вікторіанський» в рядок пошуку і натисніть «Почати». Різні ілюстрації у вікторіанському стилі будуть знайдені. Введіть «Кельтський» в полі для введення і натисніть «Почати». Експериментуйте з різними словами, щоб підібрати тип зображень, необхідний для вашого документа.

Метод 2 з 5: Вставка і форматування малюнка фону в MS Word

 1. Як настроїти зображення фону в Word

  1

  Додайте необхідне зображення. Як тільки ви знайдете відповідну картинку, двічі натисніть на неї і вона автоматично додасться в ваш документ. Картинка була успішно додана.

 2. Як настроїти зображення фону в Word

  2

  Відформатуйте зображення. Для того, щоб відформатувати додану картинку, виділіть її та натисніть вкладку «Формат» з верхнього меню. Натисніть на кнопку «Обтікання текстом» з розділу «Впорядкувати», який знаходиться у верхній частині вікна. Виберіть положення «За текстом» з списку.
  • Для того, щоб змінити розмір картинки - просто натисніть і потягніть за будь-який з її кутів. Для його переміщення по документу - натисніть і потягніть за будь край зображення. Ви можете змінити колір, яскравість, або контраст з меню «Формат малюнка», яке знаходиться в розділі «Зміна». Зображення було форматувати як фонове.

Метод 3 з 5: Імпорт і форматування файлу зображення як зображення фону в Word

 1. Як настроїти зображення фону в Word

  1

  Імпортуйте файл зображення, розташованого на вашому жорсткому диску, або на переносному пристрої. Виберіть вкладку «Вставка» з меню зверху, потім натисніть на кнопку «Малюнок». Використовуючи відкрилося вікно з папками і файлами, ви зможете знайти зображення у вас на комп`ютері. Якщо зображення, яке ви хочете використовувати, знаходиться на цифровому переносному пристрої, натисніть на ярлик «Мій комп`ютер» у вікні вставки малюнка, і двічі натисніть на файл, щоб імпортувати зображення в документ з вашого пристрою. Тепер зображення буде відкрито в документі Word. 2. Як настроїти зображення фону в Word

  2

  Форматуйте дане зображення як фон документа. Виберіть файл зображення і відкрийте вкладку «Формат» з верхнього меню. Натисніть на кнопку «Обтікання текстом» з розділу «Впорядкувати», який знаходиться у верхній частині вікна. Виберіть положення «За текстом» з списку. Для того, щоб змінити розмір картинки - просто натисніть і потягніть за будь-який з її кутів. Для його переміщення по документу - натисніть і потягніть за будь край зображення. Ви можете змінити колір, яскравість, або контраст з меню «Формат малюнка», яке знаходиться в розділі «Зміна». Зображення було форматувати як фонове.

Метод 4 з 5: Вставте підготовлену підкладку на фон документа в Word

 1. Як настроїти зображення фону в Word

  1

  Додайте підкладку в MS Word. Виберіть «Розмітка сторінки» з меню зверху і натисніть на кнопку «Підкладка». У випадаючому меню ви виявите кілька готових підкладок.

 2. Як настроїти зображення фону в Word

  2

  Виберіть одну з доступних підкладок зі списку. Натисніть на підкладку, щоб подивитися, як вона буде виглядати в документі. Підкладка буде додана до документа і відформатована.

Метод 5 з 5: Створіть власну підкладку

 1. Як настроїти зображення фону в Word

  1

  Використовуйте настраиваемую підкладку, якщо жодна зі списку готових не підходить для вашого проекту. Виберіть «Розмітка сторінки» з меню зверху і натисніть на кнопку «Підкладка». Знизу в випадаючому меню ви знайдете пункт «Налаштовувана підкладка», виберіть його. Відкриється вікно, в якому ви зможете створити свою підкладку.
  • Виберіть пункт «Текстова підкладка» і введіть текст вашої підкладки у відповідне поле для введення. Налаштуйте колір і розмір підкладки, вибираючи відповідні параметри з випадаючих списків. Змініть тип шрифту, вибираючи відповідний з випадаючого меню «Шрифт».
  • Налаштуйте Прозорість і Розташування, поставивши, або прибравши галочки поруч з відповідними назвами, розташованими в нижній частині вікна налаштування підкладки. Натисніть ОК, щоб додати підкладку в ваш документ. Настроюється підкладка була створена і додана в документ Word.