Як вставити таблицю в документ Word

Таблиця служить для упорядкування даних, і вставити її в документ зовсім не складно. Існує безліч налаштувань табліц- також ви можете вибрати готові шаблони таблиць, щоб полегшити їх вставку.

Кроки

 1. Як вставити таблицю в документ Word

  1

  Запустіть Word і відкрийте документ, в який ви хочете вставити таблицю. Ви можете вставляти таблиці в будь-якій версії Word.

 2. Як вставити таблицю в документ Word

  2

  Встановіть курсор там, куди ви хочете вставити таблицю. Перейдіть на вкладку «Вставити» і натисніть «Таблиця». У Word 2003 відкрийте меню «Вставка» і виберіть «Таблиця».  • Для правильного форматування документа вставте таблицю між абзацами або на окремому рядку.

 3. 3

  Виберіть спосіб вставки таблиці. У Word 2007, 2010, 2013 існує кілька способів вставки таблиці. При натисканні на «Таблиця» відкривається діалогове вікно з наступними способами вставки таблиці:
  • Візуальна сітка таблиці. У ній квадрати являють собою кількість рядків або стовпців таблиці. Для вставки таблиці просто виділіть (за допомогою миші) необхідну кількість квадратів.

   Як вставити таблицю в документ Word  • Меню «Вставка таблиці». Це меню дозволяє задати потрібну кількість рядків і стовпців вставляемой таблиці, а також вказати ширину її стовпців (ширину стовпців можна вибрати постійною, або по вмісту, або по ширині вікна). Натисніть OK, щоб вставити таблицю.

   Як вставити таблицю в документ Word

  • Таблиця Excel. Натисніть «Таблиця Excel», якщо ви хочете вставити таблицю, яка дозволяє працювати з даними аналогічно таблиці Excel (наприклад, вставляти формули).
  • Експрес-таблиці. Це передвстановлені шаблони таблиць. Замініть дані в таких таблицях на ваші дані.

Поради

 • Ви можете намалювати таблицю, перейшовши на вкладку «Вставка», натиснувши «Таблиця» і в меню вибравши «Намалювати таблицю».