Як втекти від Річарда Трагера в Outlast

Фото - Як втекти від Річарда Трагера в Outlast

Блідий і лисуватий, із зовнішністю скелета, "Доктор" Річард Трагер - це один з найбільш тривожних супротивників у грі Outlast. В окулярах, кривавий фартух і зіпсована маска хірурга, він дуже добре використовує свій талант "поговорити", коли прикидається хірургом, а в результаті, колекціонує частини тіла. Божевільний, але що цікаво, інтелектуальний доктор, розмовляє з вами, і в той же час, спотворює ваші пальці. Рятуйтеся!
Частина 1 з 4: Втеча з Коляски

Коли Richard Трагер закінчить спотворювати ваші пальці, звільнитеся від наручників, приєднаних до коляски, швидко трясучи вашої мишкою. Як тільки ви звільнитеся, вийдіть через ту ж двері, через які увійшов Трагер.

Частина 2 з 4: Дотримуючись кривавих слідах на підлозі

Це досить складно, так як ваші інстинкти підкажуть, "біжіть якомога швидше". Наберіться терпіння, і не дозволяйте вашому страху взяти верх. Дотримуйтесь даними вказівками, і все буде добре.

 1. 1

  Знайдіть кривавий слід, як тільки потрапите в наступну кімнату. Ви побачите, що він веде до величезної двері. На даний момент, не звертайте на це увагу, і просто рухайтеся в бік пацієнта, прив`язаного до ліжка.

 2. 2

  Зачекайте, поки пацієнт не почне говорити. Як тільки пацієнт почне вести себе, як божевільний, рухайтеся до ліжка навпроти і сховайтеся під нею.

 3. 3

  Чи не рухайтеся і не галасуйте. Трагер зайде в кімнату і вб`є пацієнта, після цього він піде вас шукати. І звичайно ж, коли він зрозуміє, що ви втекли, він сказиться.

 4. 4

  Виповз з-під ліжка, після того, як Трагер заспокоїться. Вдалий момент для втечі - це, коли він скаже, "You can figure this out, let`s solve this."

 5. 5

  Рухайтеся в бік величезної двері, куди веде кривавий слід. Однак, не заходьте у неї поки що, інакше, Трагер вас зловить.

 6. 6

  Сховайтеся під ліжком напроти дверей, в яку ви ввійшли. Трагер перевірятиме під ліжками. На щастя, він перевірить тільки дві великих ліжку поряд з дверима і піде до ліжок, поруч з мертвим пацієнтом.

 7. 7

  Вийдіть з величезною двері. Швидко підіть, як тільки Трагер зайде за барикаду, яка веде до мертвого пацієнта.

 8. 8

  Закрийте двері, і рухайтеся в бік лівого проходу. Якщо Трагер не побачить вас, коли ви залишаєте кімнату, то на даний момент, ви в безпеці. Не турбуйтеся.

 9. 9

  Поверніть направо. Таким чином, ви дійдете до ліфта.

Частина 3 з 4: Пошук ключа від ліфта

Дійте обережно, і будьте уважні. Ви зробили півсправи.

 1. 1

  На час, забудьте про ліфт. Вам знадобиться ключ. А поки, заберіться на ліжко і залезьте всередину вентиляції.

 2. 2

  Повзіть через вентиляцію до тих пір, поки не зможете спуститися. Після цього, подивіться наліво і рухайтеся до металевого шафі, але поки що не заходьте через двері. Пізніше, це буде маршрутом для втечі.

 3. 3

  Розверніться і зайдіть через перші двері зліва. Дійдіть до іншого кінця кімнати, де знаходиться відкрита двері з невеликим світінням. Зайдіть в неї.

 4. 4

  Сховайтеся під ліжком і дивіться за Трагером. Він буде виходити і входити в кімнату, а також, в коридор, з якого ви прийшли.

 5. 5

  Вийдіть з кімнати, і як тільки ви побачите Трагерa рухайтеся вниз по коридору праворуч. У бік металевої шафи, який ви бачили, коли зістрибнули з вентиляції.

 6. 6

  Рухайтеся наліво, як тільки пройдете через двері. Там, ви побачите ще один металева шафа, який вам потрібно посунути, щоб пройти через двері. Не забувайте закривати за собою двері. 7. 7

  Біжіть вниз в кінець коридору. В кінці, ви побачите ліжко. Заберіть на неї і залезьте у вентиляцію.

 8. 8

  Повзіть по вентиляції. Коли ви знайдете дірку для спуску, впадіть через неї, і ви опинитеся всередині кімнати відпочинку.

 9. 9

  Вийдіть і рухайтеся в бік великої двері. Кімната буде досить темною, так що, можливо ви захочете використовувати вашу камеру.

 10. 10

  Заберіть на вікно і візьміть ключ. Це буде на північному сході від місця, де розташовується двері.

Частина 4 з 4: Дорога до ліфта

Це просто. Ви майже впоралися. Як тільки ви отримаєте ключ, з`явиться Трагер. Не панікуйте і просто дотримуйтесь даними кроків, щоб вирватися на свободу.

 1. 1

  Рухайтеся назад в сторону кімнати з великою дверима. Як тільки ви дійдете, сховайтеся під ліжком, щоб уникнути Трагерa.

 2. 2

  Підніміться з-під ліжка, як тільки Трагер знову зайде в кімнату. Вийдіть з великою двері, і пам`ятайте, закрийте її за собою.

 3. 3

  Знову заберіться через вікно. Це вікно, з якого ви взяли ключ. Вийдіть через двері, яка тепер відкрита - двері поруч з місцем, де висів ключ.

 4. 4

  Рухайтеся вперед до тих пір, поки не зайдете у двері. Не забудьте її закрити.

 5. 5

  Рухайтеся наліво і йдіть у бік кінця коридору. Ви побачите металеву двері, що веде до ліфта, та ж двері, яка була закрита металевою шафою, який ви посунули.

 6. 6

  Зайдіть через двері. Закрийте її за собою на випадок, якщо Трагер буде вас шукати.

 7. 7

  Зайдіть в ліфт, і використовуйте ключ для втечі. Ви зробили це! Ви змогли втекти від цього божевільного сновиди, який намагається здаватися хірургом.

Поради

 • Пам`ятайте, якщо вас вдарять двічі - ви помрете.
 • Подивіться на схему руху Трагерa перед тим, як виходити з укриття.
 • Закриваючи за собою двері, ви сповільніть Трагерa, що допоможе вам з втечею. Однак, бажано, щоб він вас взагалі не зміг побачити.
 • Переконайтеся, що ви посунете металева шафа, який блокує двері, що ведуть до ліфта, як тільки ви зістрибніть з вентиляції. Ви заощадите час.