Як бути, якщо завис екран на iPod

Налякані від того, що завис екран на iPod? Не переживайте, така проблема з`являється у багатьох, і її легко вирішити. У цій статті ви дізнаєтеся, як це зробити.
Метод 1 з 2: Спосіб 1 з 2: iPod Touch, iPhone або iPad

 1. Як бути, якщо завис екран на iPod

  1

  Підключіть свій iPod Touch або iPhone до комп`ютера, з яким пристрій синхронізовано. Щоб скористатися цим способом, необхідний доступ до iTunes.

 2. Як бути, якщо завис екран на iPod

  2

  Натисніть і утримуйте одночасно кнопки "Home" і "Sleep". Повинен з`явитися логотип Apple, потім пристрій вимкнеться, і потім знову з`явиться логотип - все це повинно відбутися протягом 10 секунд утримування двох кнопок.

 3. Як бути, якщо завис екран на iPod

  3

  Продовжуйте утримувати кнопки Home і Sleep, поки девайс не попросить підключитися до iTunes. Це повинно відбутися в районі 30 секунд утримування двох кнопок. Повідомлення про підключення до iTunes має з`явитися на екрані комп`ютера. Натисніть "OK."

 4. Як бути, якщо завис екран на iPod

  4

  Натисніть кнопку "Відновити" у вікні iTunes.

 5. Як бути, якщо завис екран на iPod

  5

  Натисніть "Оновити і Відновити".

 6. Як бути, якщо завис екран на iPod

  6

  Натисніть "OK", коли iTunes попросив не від`єднувати iPod від iTunes. Не чіпайте пристрій-дайте iTunes час розпізнати його.

 7. Як бути, якщо завис екран на iPod

  7

  Заново синхронізуйте iPod з iTunes. Така повне перезавантаження пристрою, на жаль, видалить всю музику, відео та зображення, тому вам доведеться синхронізувати його заново, щоб відновити вміст.

Метод 2 з 2: iPod з колесом (Click-Wheel)

 1. Як бути, якщо завис екран на iPod

  1

  Покладіть iPod на рівну поверхню, щоб було простіше натискати кнопки.

 2. Як бути, якщо завис екран на iPod

  2

  Підключіть iPod до джерела живлення. Можна використовувати будь-яке джерело живлення: звичайна розетка / адаптер, порт FireWire (для 3G моделей і старше), або потужний порт USB 2.0 на комп`ютері.


  • Можете спробувати спочатку вирішити проблему без підключення до джерела живлення, але якщо це не допоможе, це ознака того, що пристрій потребує підзарядки.

 3. Як бути, якщо завис екран на iPod

  3

  Встановіть кнопку "Hold" на iPod в позицію hold. Потім знову вимкніть його.

 4. Як бути, якщо завис екран на iPod

  4

  Утримуйте кнопку "Menu" і "центральну" кнопку (кнопка посередині) одночасно протягом 6-7 секунд, поки екран не перевантажиться, потім відпустіть кнопки.

 5. Як бути, якщо завис екран на iPod

  5

  Зачекайте кілька хвилин або довше, поки не з`явиться логотип Apple. Це означає, що ваш iPod перезавантажується і незабаром на екрані з`явиться меню. iPod перезавантажений!

Поради

 • Якщо ці поради не допомогли, віднесіть пристрій до сервісного центру Apple.

Попередження

 • Не слідуйте крокам, якщо під рукою немає підзарядного пристрою. Батарея на iPod сяде.
 • Комп`ютер в режимі сну Не заряджайте iPod. Перевірте цей момент, перш ніж впадати в паніку, що цей пристрій не заряжется.

Що вам знадобиться

 • iPod
 • Підзарядний пристрій і джерело живлення