Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

Для того, щоб мати повний контроль над пристроєм (наприклад, зробити джейлбрейк), вам потрібно ввести його в DFU режим. Дотримуйтесь цього керівництву, щоб ввести ваш пристрій в DFU режим. Перед початком уважно прочитайте всі інструкції, викладені тут, щоб врахувати всі нюанси.
Метод 1 з 2: Введення пристрою в DFU режим

 1. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  1

  Підключіть пристрій до комп`ютера. Щоб зайти в DFU режим, пристрій має бути підключений до комп`ютера через USB кабель. Переконайтеся, що iTunes запущений.

 2. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  2

  Вимкніть пристрій. Натисніть і утримуйте кнопку Power, поки не побачите слайдер виключення. Проведіть по слайдеру вправо, щоб вимкнути пристрій. Зачекайте, поки пристрій вимкнеться повністю, перш ніж продовжувати.

 3. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  3

  Натисніть кнопку Power. Натисніть і утримуйте кнопку Power 3 секунди.

 4. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  4

  Натисніть кнопку Home. Через 3 секунди натисніть і утримуйте кнопку Home, при цьому не відпускаючи кнопку Power. Робіть це ще 10 секунд.

 5. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  5

  Відпустіть кнопку Power. Рівне після 10 секунд утримування двох кнопок, відпустіть кнопку Power, продовжуючи тримати кнопку Home. Через декілька секунд ви побачите повідомлення в iTunes, що ваш пристрій виявлено. Якщо операція була виконана успішно, екран пристрою буде залишатися чорним.

Метод 2 з 2: Що таке DFU режим

 1. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  1

  Введіть пристрій в DFU режим для пониження прошивки. Якщо ви хочете встановити більш ранню версію iOS, вам потрібно ввести пристрій в DFU режим, щоб встановити стару систему.


  • DFU режим запускається до того, як пристрій завантажить встановлену операційну систему. Завдяки цьому можна отримати доступ до системних файлів і змінити їх.

 2. Як ввести iPod або iPhone в DFU режим

  2

  Введіть пристрій в DFU режим для джейлбрейка. Якщо ви робите джейлбрейк вашого iPhone, вам потрібно ввести його в DFU режим, щоб завантажити кастомную операційну систему. Ця дія застосовується не для всіх джейлбрейка.

 3. 3

  Введіть пристрій в DFU режим для скасування джейлбрейка. Якщо ви хочете віддати свій iPhone на гарантійне обслуговування, вам потрібно скасувати джейлбрейк. Для цього потрібно буде ввести пристрій в DFU режим. Зазвичай це слід робити при виникненні проблем, пов`язаних з відновленням пристрою через iTunes.

Поради

 • Дуже важливо вчасно виконувати всі дії при введенні пристрою в DFU режим. Можливо, вам знадобиться кілька спроб.

Попередження

 • wikiHow і її автори не несуть відповідальності за будь-яку шкоду, завдану вашому пристрою при джейлбрейка. Джейлбрейк телефону також анулює гарантійне обслуговування.