Як вимкнути iPod

iPod можна вимкнути, коли він вам не потрібен, і заощадити заряд батарейки для того часу, коли він вам знадобиться. Протягом років спосіб включення і виключення змінювався, але сам процес абсолютно простий. Дотримуючись наших інструкцій, ви зможете вимкнути будь iPod, навіть завис і не реагує ні на що.
Метод 1 з 3: Як вимкнути iPod Touch

 1. Як вимкнути iPod

  1

  Натисніть і тримайте кнопку «Power». Вона знаходиться у верхній частині iPod. Через деякий час у вас на екрані з`явиться рухома шкала.

 2. Як вимкнути iPod

  2

  Вимкніть живлення. Натисніть «OFF». iPod моментально відключиться. Натисніть і тримайте кнопку «Power», щоб знову його включити.

Метод 2 з 3: Як вимкнути iPod Classic / Nano / Shuffle

 1. Як вимкнути iPod

  1

  Натисніть і тримайте кнопку «Play / Pause». Зачекайте, поки не зникне зображення на екрані.

 2. Як вимкнути iPod

  2

  Увімкніть «Hold», що знаходиться у верхній частині iPod. Тепер ви можете бути впевнені, що iPod не увімкнеться, якщо ви випадково натиснете кнопку. Перемкніть його знову, якщо захочете включити iPod.

Метод 3 з 3: Як вимкнути завислий iPod

 1. Як вимкнути iPod

  1

  Спробуйте його перевантажити. На старих моделях натисніть і тримайте кнопку «Menu» і центральну кнопку (у середині коліщатка). Це повинно перевантажити iPod, а після цього ви зможете вимкнути його як завжди.
  • Щоб перевантажити iPod Touch, натисніть і тримайте протягом десяти секунд кнопки «Power» і «Home». Ви побачите логотип Apple, після чого iPod перевантажиться.

   Як вимкнути iPod 2. Як вимкнути iPod

  2

  Відновіть iPod. Якщо ви не можете перевантажити iPod за допомогою кнопок, підключіть його до комп`ютера і відновите, використовуючи iTunes. Це поверне його до налаштувань виробника, і ви зможете відновити дані, завантаживши збережені файли.

 3. Як вимкнути iPod

  3

  Зв`яжіться з Apple. Якщо iPod не реагує навіть після відновлення, то він, ймовірно, зламався. Зверніться в Apple, щоб з`ясувати, чи є у вас право на гарантійний ремонт або заміну.

Поради

 • Вимкнення займає деякий час, не турбуйтеся.
 • Вам не обов`язково відключати iPod. Можна поставити музику на паузу, натиснути «Hold» і займатися своїми справами. Через хвилину-другу від сам перейде в сплячий режим.

Попередження

 • Не натискайте занадто сильно!
 • Пам`ятайте, що в режимі «Hold» заряд батареї трохи витрачається.