Як зшити просте плаття

Було таке, що ви шукали просте, гарненька сукня, але не могли знайти, або ж воно занадто дороге. У будь-якому випадку, то не проблема, ви завжди зможете зробити його самі, будь то плаття на вечірку, похорон або весілля. Просто слідуйте цим легким кроків. Ці вказівки допоможуть вам зробити так зване плаття-косинку, або плаття в Мексиканській стилі. Тим не менш, з їх допомогою ви зможете зробити плаття будь-якого іншого стилю.
Частина 1 з 3: Відміряйте і розріжте тканину

 1. 1

  Зробіть мірки. Виміряти від верху плечей (зазвичай з того місця, де на сорочці шви) і до того місця, де ви хочете, щоб плаття закінчувалося. Потім виміряти найширшу частину стегон. Додайте 3-5 см до вимірювань плечей і, як мінімум, 10 см до вимірювань стегон, щоб зробити плаття більш вільним (особливо якщо ваші плечі ширше стегон). Якщо хочете зробити спідницю більш пишною, додайте 15-20 см.
  • Приміром, скажемо, що від моїх плечей до колін (де я хочу, щоб плаття закінчувалося) - 100 см, а об`єм стегон - 92 см. Це означає, що мені ідеально підійде шматок тканини 109 см в ширину, і стільки ж в довжину , хоча 109 на 53 теж підійде.
  • Технічно ви розділите тканину на 4 рівних прямокутника (одна сторона в довжину на чверть обсягу стегон, додавши місце для швів). Це означає, що чим довше будуть ваші прямокутники, тим краще ви зможете їх використовувати.
  • Як правило, для швів додається по 1,5 см до кожного краю.

 2. 2

  Виберіть тканину. Ви можете використовувати будь-яку тканину. Підійдуть білі або різнокольоровий тканини, але ви також можете використовувати старі скатертини, фіранки або шарфи.
  • Дуже добре підійдуть еластичні тканини, наприклад, трикотаж, але з ним дуже важко впорається. Для цього у вас повинна бути добре налаштована швейна машинка (ідеально укомплектована). Шийте обережно.

 3. 3

  Розріжте тканину на прямокутники. Розріжте тканину на 4 рівних прямокутника. Як згадувалося вище, їх довжина повинна відповідати обсягу ваших плечей, і ви також повинні враховувати шви. Вони також повинні бути такими ж широкими, як і розмір ваших стегон, поділених на 4 частини, і так повинно вистачати тканини для того, щоб приєднати ці частини.
  • Використовуючи вимірювання з першого кроку, наші прямокутники, як приклад, повинні бути 107 см в довжину і 26 завширшки.

Частина 2 з 3: Зберіть частини разом

 1. 1

  Пришийте плечі. Візьміть два прямокутника і приколіть короткі сторони одного прямокутника з короткими сторонами іншого прямокутника лицьовою стороною. Це створить видимість плечей. Пришийте обидві частини вручну або за допомогою машинки, створюючи рядок на 1,5 см далі від краю.
  • Коли ви пришиєте обидві частини тканини, можливо, ви захочете, щоб голки вияскравили лінію, по якій ви будете робити рядок. Тим не менш, ви захочете, щоб голки стояли перпендикулярно рядку, так ви зможете шити, не забираючи їх (хоча повинні).

 2. 2

  Прикріпіть частини і виміряти отвір для шиї. Зшиваючи разом плечі, у вас з`явиться 2 довгі смужки. Зберіть їх разом лицьовою частиною, і закріпіть їх рядком. Це стане центральною рядком сукні. Тепер виміряти і відзначте, як вирізати отвір спереду і ззаду.
  • На кожній стороні виміряти отвір від плечей, і відзначте його швейним дрібному

 3. 3

  Пришийте смужки. Зашийте нижній поділ, рухаючись по плечу до тієї сторони, яку ви закріпили. Зупиніться, коли досягнете позначки на задній і передній лінії. Закріпіть стібки, відріжте нитки і повторіть з іншого боку.
  • Закріпіть стібки, зашивши їх машинкою по 1,5 см, шийте як завжди, поки не дійдете до останньої крапки, а потім пройдіть їх знову. Це дозволить вам зрізати нитки і показати сукню, не боячись того, що можуть розійтися шви.

 4. 4

  Підшийте низ сукні. Скористайтеся цією можливістю, і підшийте нижній край сукні, заколюючи його на 1-2,5 см (залежно від того, наскільки ви хочете вкоротити його) і потім підшийте.

 5. 5

  Виміряти талію. Зараз ви хочете зробити еластичну талію. Візьміть еластичну стрічку, підійде стрічка в 6 мм - 15 мм. Виміряти найменші точки талії, а також на 5 см вище і нижче лінії талії. Потім виміряти від плечей до талії. Використовуючи ці розміри, відзначте лінії на сукню, 5 см зверху і стільки ж знизу.
  • Ця конструкція (використовуючи три рівні еластичності) створить дутий вигляд. Ви можете закріпити його по центру талії, і зробити одну строчку, якщо захочете.
  • Тим не менш, ви не зобов`язані робити так. Ви також можете прикріпити пояс. Так буде навіть краще, якщо матеріал пояса дуже тонкий, шовковистий і підходить за кольором.

 6. 6

  Розріжте і прикріпіть гумку на талії. Розріжте смужки так, щоб, не розтягуючи їх, вони підходили за розміром до вашої талії. Потім розріжте їх навпіл, по половині на кожну сторону. Прикріпіть один край до однієї сторони сукні (включаючи припуски для швів), а потім інший край до іншої сторони. Знайдіть середину і прикріпіть її на середині сукні. Вирівняйте їх і остаточно прикріпіть до сукні. Коли ви все це зробите, сукня має гарно виглядати.
  • Не забудьте зробити це на обох сторонах сукні - передній і задній.

 7. 7

  Ушийте гумку. Коли ви її прикріпіть, ушийте гумку в тканину. Не забудьте закріпити її стібками, як ви робили з центральним швом. 8. 8

  Прикріпіть і виміряти тканину для рук. Зараз у вас повинен бути один великий прямокутник з отвором для шиї по центру. Помістіть панелі так, щоб сторони були лицьовою стороною одна до іншої (складені по шву плечей), а потім прикріпіть 2 залишилися боку одну до іншої. Відміряйте 13 см (або більше, залежно від того, наскільки ви хочете відкрити руки) від плечей, і відзначте так само, як ви робили з горловиною.
  • Виміряти обсяг руки, і поділіть цю цифру навпіл. Додайте як мінімум 1,5 см, щоб зробити рукава зручними. Можливо, ви захочете додати більше, так як рукава повинні бути вільними. Переконайтеся, що ви не надто подовжуєте рукава, вам потрібно тільки прикрити білизну.

 9. 9

  Зшийте сторони. Почніть шити знизу і до позначки, якою ви відзначили отвори для рук. Закріпіть строчки так само, як ви робили з центральним швом.

 10. 10

  Завершіть краю. Зараз у вас повинні бути щось, схоже на плаття! В принципі, ви вже можете його одягати, але краще закінчити краю, і додати деякі зміни, щоб ваше плаття виглядало ще краще і професійніше. Ви можете:
  • Додати косу стрічку по краю сукні. Візьміть складену стрічку. Розгорніть одну з трьох сторін і помістіть лицьовою стороною по внутрішній стороні сукні. Пришийте. Потім розгорніть решту стрічку і розташуйте її так, щоб вона покрила всі краї сукні. Пришити її із зовнішнього боку. Пришийте також уздовж горловини і рукавів, якщо захочете.
  • Додати петлі для пояса на талії, зробивши невеликі прямокутники з тканини і пришивши їх.
  • Додати інші матеріали і деталі на сукні: кишені, мереживну обробку або мереживну обробку на спині.

Частина 3 з 3: Зробіть інше плаття

 1. 1

  Зробіть сукню з наволочки. Ви можете зробити звичайне плаття з наволочки, додавши зверху бретельки. Коли ви їх прикріпіть, вам залишиться додати красивий пояс або інші аксесуари, щоб ваше плаття добре виглядало.

 2. 2

  Зшийте плаття в стилі ампір. Пришийте спідницю до вже існуючої сорочці, таким чином, ви можете зробити гарне плаття. Воно ідеально підійде для того, щоб підкреслити вашу жіночність в літній день.

 3. 3

  Зробіть плаття їх простирадла. Використовуйте стару простирадло, і у вас вийде коротке, літнє плаття. Його дуже легко зробити, і для цього не потрібні особливі вміння.

 4. 4

  Зробіть плаття, використавши улюблену спідницю. Ви можете зробити гарне плаття за кілька хвилин, пришивши футболку або майку до спідниці. Просто з`єднайте краї з лицьового боку, і потім пришити їх в зоні талії.
  • Враховуйте те, що ви не зможете розстібати або застібати спідницю, так що для цього плаття вам знадобиться тільки стрейчевая спідниця.

Поради

 • Додайте милі аксесуари, наприклад, кишеню або квіти, щоб зробити плаття красивіше.
 • Попросіть друга про допомогу. Вам буде легше і веселіше! Ваш хлопець теж може допомогти вам у цій справі.
 • Додайте також квіти і кришталеві трафарети на ваше плаття.

Що вам знадобиться

 • Простирадло або скатертину
 • Ножиці
 • Булавки
 • Сантиметр
 • Швейна машинка
 • Прикраси