Як купити ляльку American Girl

Ви хочете купити ляльку American Girl, але не знаєте де це зробити або як доглядати за лялькою? Дана стаття якраз для вас! Пам`ятайте, що ці ляльки несуть з собою велику відповідальність, оскільки коштують досить дорого.

Кроки

 1. 1

  Ляльки American Girl досить різноманітні, тому вам краще побільше дізнатися про них. Серед них є історичні персонажі, ляльки MAG (скор. Від «my American Girl» - моя American Girl- це ляльки, схожі на нас) і ляльки року.
  • Ляльки, є історичними персонажами, супроводжуються книгами, відсилають покупця до конкретного історичного періоду часу і розповідають про те, як діти жили і росли в той час. Дуже рекомендується купувати історичні ляльки, так як вони дуже інформативні і пізнавальними. Вони несуть з собою історії дівчаток, які жили в минулому, тому юні власниці цих ляльок можуть серйозно зацікавитися історією.
  • Ляльки MAG схожі на своїх власниць. Можна підібрати ту, яка буде найбільш схожою на вас. Це підходить дівчаткам, які хочуть придумувати свої власні історії і люблять проявляти свої творчі здібності. Дані ляльки зображують сучасних дівчаток в такому ж одязі, яку можуть носити їх власниці. Однак, не обов`язково бути однаковими з лялькою, якщо вам цього не хочеться.
  • Що стосується ляльок року, то American Girl щорічно випускає колекцію ляльок, яка продається тільки в цьому році. Ляльки супроводжуються максимум 3 книгами, які розповідають про сучасне життя дівчаток. Наприклад, лялька McKenna (у 2012 р) повинна була знайти баланс між заняттями гімнастикою і отриманням хороших оцінок у школі.
  • Якщо ви хочете отримати максимум користі від ляльки AG, то рекомендується брати історичну.

 2. 2

  Виберіть тип бажаної ляльки і проведіть розширене дослідження даного типу.  • Якщо ви хочете історичну ляльку, то рекомендується прочитати про всі історичні ляльки із серії, щоб краще познайомитися з ними перед покупкою. Виберіть ту, яка вам найбільше сподобається і по своїй історії, і за зовнішнім виглядом.
  • При виборі ляльок року також рекомендується спочатку почитати їх історії, щоб переконатися в тому, що лялька вам сподобається, так як вона випускатися буде всього рік. Потім складіть список всіх речей з колекції, які вам найбільше сподобалися і покваптеся купити їх, поки їх не розпродали.
  • Якщо ви вибрали ляльку MAG, переконайтеся в тому, що лялька настільки добре вам підходить, що майже зачаровує вас. Перегляньте всю супутню колекцію і вирішите, що вам потрібно (вибір майже безмежний). До ляльок продається безліч аксесуарів та одягу, покупка яких може бути досить дорогою.

 3. 3

  Перевірте, чи не продаються ляльки American Girl в місцевих магазинах. Спробуйте знайти через інтернет розташування найближчого до вас магазину, який торгує цими ляльками. Якщо ви побачите ляльок власні очі, то у вас складеться краще уявлення про те, яку з них ви хочете придбати.

 4. 4

  Перед покупкою ляльки ви повинні бути абсолютно впевнені в тому, що дійсно хочете її купити. Ляльки коштують понад $ 100 і поверненню не підлягають. Вирішіть, яка лялька вам потрібна. Чи хочете ви MAG, ляльку року або історичну ляльку?

 5. 5

  Не дайте статися нічому поганому з лялькою. Але навіть якщо щось трапиться з лялькою, для них є ремонтні майстерні. Там можна підправити пошкодження на погризених тваринами ляльках або прибрати сліди від розмальовування маленькими дітьми і т. Д. 6. 6

  Не слід купувати всі можливі аксесуари для ляльки. Вони, як і одяг, дуже дорогі, і ви, ймовірно, не будете ними часто користуватися (а деякими з них не будете користуватися зовсім).

 7. 7

  Якщо вам 13-15 років, ретельно обміркуйте покупку American Girl. Дівчатка в такому віці швидко переростають захоплення ляльками. Ляльки AG в основному призначені для дівчаток 8-12 років.

 8. 8

  З іншого боку, якщо у віці 13 років вам дуже хочеться ляльку American Girl, не слухайте тих, хто каже, що ви вже занадто доросла. Краще почніть збирати на неї гроші.

Поради

 • Розважайтеся з лялькою! Витрати на неї були великими, не кидайте її, відкрийте разом з нею світ заново!
 • Якщо ви вперше розчісуєте і чистіть ляльку, відвідайте сайт American Girl, там є відеоматеріали, які вам допоможуть.
 • Якщо ви купуєте ляльку, то непогано купити і набір для догляду за її волоссям, так як у ляльок American Girl волосся дійсно особливі і дуже ніжні.
 • Зберігайте пакети, коробки, етикетки, щоб тоді, коли ви вирішите перепродати ляльку, її вартість не сильно знизилася. Лялька 20-річної давності в повному комплекті може коштувати $ 100, навіть якщо знаходиться не в ідеальному стані.
 • Навіть якщо це ваша перша лялька, це не означає, що вам не можна купувати ляльку з кучериками або косичками. У практиці народжується досконалість, тому не бійтеся труднощів.

Попередження

 • Ляльки American Girl дуже дорогі.
 • Лялька повинна бути улюблена вами, а не просто подобатися вам. Якщо лялька вам всього лише сподобалася, постарайтеся знайти іншу, яку ви полюбите.
 • Лялька American Girl рекомендуються для дітей у віці 8 років і старше.