Як спланувати свою пенсію

На жаль, вихід на пенсію в наш час дається все складніше і складніше. Медичне обслуговування дорожчає, а соціальний захист, якщо й існує, то не дає ніяких гарантій. Багато людей змушені, важко працюючи, відкладати якомога більше коштів для того, щоб у майбутньому долати подібні труднощі. Незалежно від того, скільки вам років - 22 або 50 - кращий рада - почати планувати свою пенсію якомога раніше.

Кроки

  1. 1

    Вивчіть поняття ефективних відсотків. Ефективні відсотки - це спосіб заощадити гроші і змусити їх працювати на вас в період вашої трудової діяльності. Ви можете вкласти $ 1000 на 30 років під 10%, і в кінцевому підсумку, на чорний день у вас буде сума, близька до $ 200000. Насправді, ви заробили 200 тисяч доларів на вкладенні всього лише 30 тисяч. Це можливо саме завдяки ефективним відсоткам.


  2. 2

    Якщо ви молоді, проконсультуйтеся з фінансовими фахівцями і спробуйте робити вкладення з високим ступенем ризику. Наприклад, ви можете купувати міжнародні акції або великі пакети акцій різних компаній. З урахуванням того, що у вас попереду достатньо часу для того, щоб збільшити свої вкладення, ви не ризикуєте повністю розоритися, якщо одна зі схем не спрацює. Для тих, хто накопичив солідні заощадження і вже недалеко від пенсії, краще всього вибирати помірні види вкладів. Не варто ризикувати всіма своїми заощадженнями напередодні виходу на пенсію.