Як піти на пенсію в 50 років

Вийти на пенсію в 50 років здається складним завданням, але якщо ви заздалегідь правильно розпорядитися своїми грішми, то досягнете своєї мети. Уріжте витрати наскільки це можливо зараз, щоб накопичити і вкласти більше грошей потім. Якщо ви хочете дізнатися всі деталі - ця стаття для вас.
Частина 1 з 4: відкладати і вкладати гроші

 1. 1

  Почніть заздалегідь. Якщо ви завчасно почнете відкладати, це підвищить ймовірність того, що ви зможете накопичити достатньо для виходу на пенсію в 50 років. Ідеальний час для початку - як тільки почнете заробляти, тобто після 20.
  • Просто відкладайте, але якщо ви почали занадто пізно, вам доведеться виділяти більше зі свого щорічного доходу, ніж, якби ви почали це робити в 25 років.

 2. 2

  Відкладайте більше. Накопичувальна норма в середньому по США становить 3,7 відсотка, але якщо ви хочете вийти на пенсію до 50 років - доведеться замість цього відкладати 75 відсотків.
  • Щоб відкласти більше вам доведеться жити за коштами. На додаток до того факту, що ви зможете заощадити більше грошей, перевага життя за коштами в тому, що це підготує вас до життя після виходу на пенсію. Вам уже не знадобляться 80 відсотків від вашого поточного доходу, ви зможете існувати і на 50, так як ви вже перевірили.
  • До того часу, як вам виповниться 50, вам знадобиться в 33 рази більше грошей, ніж ви очікували в перший рік виходу на пенсію, після вирахування допомоги по соціальному забезпеченню.
  • Сума грошей, яку потрібно накопичити до 50 років, варіюється в залежності від того, яку процентну прибутковість приносять ваші рахунки та облігації. Сума необхідних зекономлених інвестицій оцінюється наступним чином:
   • Заощадження в розмірі 714,286 доларів з прибутковістю 7 відсотків.
   • Заощадження в розмірі 833,333 доларів з прибутковістю 6 відсотків.
   • Заощадження в розмірі 1,000,000 доларів з прибутковістю 5 відсотків.
   • Заощадження в розмірі 1,250,000 доларів з прибутковістю 4 відсотки.
   • Заощадження в розмірі 1,666,667 доларів з прибутковістю 3 відсотки.
   • Заощадження в розмірі 2,500,000 доларів з прибутковістю 2 відсотки.

 3. 3

  Вкладайте не тільки в пенсійний рахунок. Якщо ваш пенсійний план передбачає штраф за передчасне зняття коштів з пенсійного рахунку, ви можете уникнути цього, вклавши гроші в інші сфери і використовувати їх на ранній стадії після відходу на пенсію замість пенсійного рахунку.
  • Можна спробувати зберегти його, користуючись пенсійними рахунками, не оподатковується, але зазвичай цього недостатньо.
  • Шукайте такі можливості для вкладень, як дивідендні акції, орендована власність, облігації та ссуди.Также спробуйте вкласти гроші в активи з відкладеними податковими платежами або не обкладаються податком.
  • Необхідно мати великий і диверсифікований портфель цінних паперів. Це кращий спосіб гарантувати, що ваш портфель встоїть і збережеться на жорстокому ринку.
  • З віком намагайтеся вкладати обережніше. Чим більше ви будете ризикувати своїм портфелем на пізніх стадіях життя, тим більше ви можете втратити, якщо ситуація на ринку зміниться в гірший бік.

 4. 4

  Пам`ятайте про деякі ключові чинники. При підрахунку необхідних коштів після виходу на пенсію потрібно враховувати ці моменти.
  • Ймовірна тривалість життя. Плануйте жити довго. Сімейна людина доживе до 90 років з вірогідністю 45 відсотків, а 20 відсотків навіть до 95. Переконайтеся, що ваших заощаджень вистачить надовго.
  • Також подумайте про витрати на лікування. З віком ви будете частіше відвідувати лікарів, так що рахунки стануть рости.
  • Пам`ятайте про інфляцію. Ваша купівельна спроможність може скоротитися вдвічі протягом 30 років.

Частина 2 з 4: мислити креативно

 1. 1

  Купуйте невеликий будинок. Замість покупки великого і красивого будинку варто зробити вибір на користь будинку середнього розміру, який зможе надати вам все необхідне.
  • До того ж жити краще в недорогий місцевості. Це не означає жити в трущобах, просто краще віддати перевагу район середнього класу замість самого дорогого, і переїхати туди, де дешевше жити.
  • Іншим способом знизити вартість житла є перехід на короткострокову іпотеку. Якщо ви зможете розплатитися за свій будинок не за 30, а за 15 років, то це дасть вам можливість відкласти значну суму грошей і використовувати в інших цілях.
  • Якщо у вас є можливість здати в оренду частину будинку, то подумайте про це. Цей прибуток допоможе вам виплатити іпотеку і більше відкласти на пенсію.

 2. 2

  Оселіться в штаті з низьким оподаткуванням. У деяких штатах низький прибутковий податок, податок на майно і податок з продажів. Проживання в одному з таких штатів дозволить вам відкласти більше грошей і полегшить життя після виходу на пенсію.
  • До цієї групи відносяться Невада, Техас і Флорида.

 3. 3

  Скоротіть зайві витрати. Проаналізуйте свої місячні витрати і визначте, чи є ті, які можна виключити. Це можуть бути наземна лінія зв`язку, телеканали або дорогий пакет послуг для вашого мобільного телефону.
  • Шукайте безкоштовні шляху насолодитися улюбленими хобі. У більшості випадків ви можете стати волонтером, що дасть вам можливість займатися улюбленою справою безкоштовно. Наприклад, якщо ви любите коней - влаштуєтесь волонтером в кінноспортивний комплекс замість того, щоб купувати власного коня.
  • Продайте свою машину. Навіть економічна машина обійдеться вам в два рази дорожче своєї початкової вартості, якщо взяти до уваги амортизацію, податки, страховку і технічне обслуговування. При необхідності візьміть машину напрокат. Для інших потреб користуйтеся громадським транспортом. 4. 4

  Міняйтеся або торгуйтеся там, де це можливо. Якщо у вас є навички, які можуть бути корисні іншим, проведіть бартер з тими, у кого є інші навички, замість того, щоб платити їм за послуги.
  • Наприклад, якщо ви знайомі з інформаційними технологіями, ви можете запропонувати комусь створити веб - сайт або підключити до інтернету натомість лагодження раковини або двері.
  • Комерційна жилка допоможе вам провести відпочинок майже розкішно. Замість проживання в готелі обміняйтеся з ким-небудь будинками. Зв`яжіться з іноземцями і домовтеся про відпустку з обміну на літо і т.д. Це забезпечить вас безкоштовним житлом на час поїздки.

 5. 5

  Постарайтеся знайти роботу з пенсією при достроковому догляді. Хоча в наші дні отримати таку пенсію досить важко, деякі небезпечні професії їх пропонують. Очевидним недоліком тут є те, що вам доведеться ризикувати життям на роботі.
  • Щоб отримати переваги від такого вибору, подумайте про такі професії, як поліцейський, пожежник або військовий.

Частина 3 з 4: чого робити не слід

 1. 1

  Не варто заводити дітей до того, як ви почали відкладати кошти на пенсію. Це не стане неможливим, але діти обійдуться досить недешево. Якщо у вас діти, і ви ще не почали вкладати, то у вас буде менше шансів відкласти достатню суму до 50 років.
  • Сім`ї, які мають річний дохід у 59,300 доларів, витратять 11,000 доларів на рік на кожну дитину до 18 років. Сім`ї, у яких не одна дитина - витратять ще більше.
  • При інвестуванні коштів до того, як у вас з`явилися діти, ви будете інакше думати. Це допоможе вам з легкістю відкладати частину бюджету.

 2. 2

  Намагайтеся не залазити в свій пенсійний фонд завчасно. Якщо ви опинитеся в неприємному фінансовому становищі, то може з`явитися спокуса скористатися пенсійними коштами.
  • Мудріше буде затягнути пояси і знайти джерело додаткового доходу, щоб не висмоктувати гроші з пенсійного фонду.
  • Якщо ви знімете кошти з рахунку завчасно - ви можете втратити свої відсотки і навіть заплатити штраф за дострокове зняття.

 3. 3

  Не варто накопичувати борги по кредитній карті. Якщо ви не можете розплатитися за річ до кінця місяця - подумайте ще раз про те, поставити її на рахунок вашої кредитної картки.
  • Якщо ви повинні платити за карткою поступово - ви переплатите багато грошей у відсотках. Це означає, що ви відкладіть менше на пенсію.

 4. 4

  Не робіть накопичення своєю головною метою. Вам необов`язково жити як жебрак для того, щоб накопичити гроші до пенсії. Якщо вам дуже важко відкладати, ви ризикуєте зірватися і розбити вщент свій бюджет.
  • Ваш поточний бюджет повинен забезпечувати вас необхідними засобами на те, що вам подобається. Головне - знайти спосіб робити це подешевше, а не припиняти зовсім.

Частина 4 з 4: перед тим, як зробити останній крок

 1. 1

  Підрахуйте свої післяпенсійного потреби. Визначте бюджет, грунтуючись на сумі, яка у вас є. Постарайтеся прожити на ці гроші протягом шести місяців. Якщо у вас це вийде без особливих труднощів - ви зможете укластися в дану суму після виходу на пенсію.
  • Фактично це - пробний прогін. Якщо ви не зможете прожити на цю суму, що не вичерпавши свої запаси і не використовуючи кредитки - ви ще не готові до виходу на пенсію.
  • Вам потрібно зрозуміти, яким стане потік готівки після використання, коли ви вийдете на пенсію. Підрахуйте, скільки грошей вам знадобиться на місяць, квартал і рік, а також встановіть, яку суму з накопичень ви зможете витрачати кожен місяць, враховуючи накопичене на даний момент.
  • Враховуйте інфляцію. Вона може легко зрости до 5 відсотків.

 2. 2

  Переконайтеся, що у вас є надійна медична страховка. На страхування здоров`я по старості можна розраховувати тільки після 65 років. Так як після відходу на пенсію у вас не буде робочою страховки, доведеться самим шукати її за коштами.
  • Пам`ятайте, що ціна за медичну страховку зростає швидше, ніж інфляція, особливо якщо врахувати останні зміни у страхуванні здоров`я по країні. Отримати пільги стало набагато складніше, ніж десятиліття тому.
  • Якщо це в принципі можливо, знайдіть поліс з низькими франшизами і спільними платежами, який зможе покрити витрати на ліки, консультації у лікарів, госпіталізацію, стоматологічні витрати та по догляду за зором.

 3. 3

  Дочекайтеся моменту, коли ваші діти стануть фінансово незалежними. Діти обходяться дорого. Якщо до 50 років діти все ще будуть від вас залежатиме, ваші накопичення не будуть рости так швидко, як хотілося б.
  • Це відноситься і до тих, хто має батьків або інших родичів, залежних від них матеріально.

 4. 4

  Розплатитеся з боргами. Якщо до 50 років ви все ще повинні лихварям або кредиторам - це може скінчитися тим, що значна частина вашого пенсійного фонду розійдеться на сплату цих боргів.
  • Потрібно заплатити за свій будинок і машину, якщо вони у вас є.
  • Якщо у вас є додаткові борги, наприклад, кредит за коледж, можливо, ви ще не готові виходити на пенсію в 50.

Поради

 • Можна працювати неповний робочий день. Якщо ви не зможете не працювати взагалі до того часу, коли вам виповниться 50, можна кинути свою ненависну роботу і зайнятися тим, що вам подобається, неповний робочий день. Це допоможе вам заробити на життя, в той час як гроші, відкладені на пенсію, будуть рости.
 • Якщо ви в шлюбі, то буде краще, щоб ваш чоловік також працював. Якщо ви вдвох разом будете йти до мети, то накопичити гроші до 50 років буде легше.