Як орендувати автомобіль без кредитної картки

Був час, коли відсутність кредитної картки означало, що ви не можете орендувати авто. Але в нинішні дні, безліч компаній, що здають автомобілі на прокат, дозволяють людям, які не мають кредитної картки, орендувати одне з їхніх транспортних засобів. І справді, нещодавні опитування показали, що хоч і неохоче, але більшість найбільш значних компаній з прокату автомобілів стануть здавати їх в оренду споживачам і без кредитної картки, але з деякими обмеженнями, зрозуміти. Дотримуйтесь зазначених нижче кроків, що б дізнатися як взяти на прокат авто не маючи кредитної картки.

Кроки

 1. 1

  Зв`яжіться з кількома агентствами по прокату автомобілів, щоб дізнатися чи дозволять вони взяти машину в оренду без кредитної картки.
  • Переконайтеся, що агентство, яке ви вибрали, приймає конкретно вашу дебетову картку. Наприклад, деякі компанії приймають виключно дебетові картки з логотипом Visa або MasterCard.
  • Зверніть увагу, що політика прокату автомобілів без кредитної картки відрізняється не тільки між різними агентствами, але також і між філіями однієї і тієї ж компанії.

 2. 2

  Пред`явіть дебетову картку при оренді автомобіля.  • Врахуйте, що вам доведеться пройти перевірку на кредитоспроможність і перевірку посвідчення особи, якщо ви берете напрокат авто без кредитної картки.
  • Майте на увазі, що певна сума буде заблокована на вашій дебетової картці, поки ви не повернете орендоване авто.

 3. 3

  Пред`явіть необхідні документи, такі як підтвердження адреси, страхове покриття і маршрут подорожі, якщо це можливо.

 4. 4

  Переконайтесь, що ваше ім`я відображено на дебетової картки. Ви не можете пред`явити рахунок за комунальні послуги на ваше ім`я в якості підтвердження особи, наприклад, або пред`явити дебетову картку з ім`ям вашого чоловіка або батька на ній. 5. 5

  Налаштуйтеся на більш тривалий процес, ніж оренда автомобіля з наявністю кредитної картки. Перевірки кредитоспроможності та верифікація банківського рахунку займає деякий час, так що будьте готові почекати якщо ви оформляєте прокат авто без кредитної картки.

Поради

 • Переконайтеся, що у вас достатньо грошей на рахунку, що б покрити суму блокування, із залишком при цьому готівки, якщо вам знадобиться.
 • Деякі компанії з оренди автомобілів вимагають повного страхування фізичних осіб, що орендують автомобіль без кредитної картки.
 • Оренда автомобіля без кредитної картки може виявитися неможливою, якщо ви намагаєтеся зробити це в іншій країні, крім США.
 • У той час як деякі компанії з оренди автомобілів дозволяють клієнтам платити за оренду готівкою, це, як правило, можливо і при поверненні автомобіля. Кредитна або дебетова картки потрібно лише спочатку, що б орендувати автомобіль і вивезти його з дільниці.
 • Якщо у вас є кредитна карта, то краще, що б вона була під рукою у випадку, якщо знадобитися скористатися нею, як наприклад у тих випадках, коли кредитний звіт несприятливий.

Попередження

 • У більшості випадків ви не можете використати чужу кредитну картку, щоб орендувати автомобіль, навіть якщо у вас є дозвіл від власника картки.
 • Ви, швидше за все, не отримаєте можливості орендувати позашляховик або особливий транспортний засіб, якщо ви орендуєте автомобіль без кредитної картки.