Як молодим водіям отримати дешеву страховку на автомобіль

Молодим водіям, як правило, складно знайти доступний спосіб автострахування. Одним з найвагоміших перешкод для молодих водіїв є той факт, що у них немає достатньо часу, щоб довести страховим компаніям, що їм можна довіряти. Страхові компанії бачать у молодих водіях потенційних порушників, і в результаті вони надають кращі умови тільки для водіїв зі стабільним доходом і хорошою репутацією. Тим не менш, це можна легко виправити. Ось надійний спосіб знайти дешевий вид автострахування.
Частина 1 з 2: Проведіть дослідження

 1. 1

  Дізнайтеся, що можуть запропонувати різні страхові компанії. Покриття витрат на автострахування - це не вихід. Компанії пропонують різні рівні покриття витрат. Як правило, автострахування ділиться на три категорії: зобов`язання, транспорт і медичні витрати.
  • Покриття зобов`язань. Зобов`язання є частиною страховки, яка покриває пошкодження автомобіля іншим автомобілем внаслідок нещасного випадку. Такий вид страхування за законом необхідний у більшості штатів. Цей вид страхування також покриває медичні витрати і витрати водія і пасажирів, якщо вас визнають винним в інциденті. Розмір автомобіля також є вагомим фактором при визначенні суми покриття зобов`язань. Спортивні машини можуть нашкодити більше, ніж інші види транспорту, тому витрати на таку модель вище, ніж витрати на більш компактні види транспорту.
  • Покриття витрат на транспорт. Ця категорія поділяється на два види: повні витрати та витрати на зіткнення. Покриття витрат на транспорт відрізняється в залежності від страхової компанії. Необхідно переконатися, що план страховки включає покриття витрат на транспорт.
  • Медичні витрати. Ця категорія включає покриття медичних витрат ваших пасажирів або інших водіїв у разі нещасного випадку. Розмір медичних витрат залежить від страхової компанії. Необхідно переконатися, що медичні витрати включені в вашу страховку.

 2. 2

  Проаналізуйте позитивні і негативні сторони автомобіля або транспорту, який ви збираєтеся придбати. Від виробника і моделі вашого автомобіля буде залежати якість вашої страховки. Крім історії водіння (на яку накладаються обмеження) вагомими чинниками є індекс і демографічний фактор водіння у вашому регіоні. Від цього залежатиме ціна на страховку.
  • Отримайте безкоштовну квоту на основі реєстраційного номера вашого транспорту. Більшість страхових компаній надають подібну послугу безкоштовно в режимі онлайн. Ви можете самі отримати квоту за допомогою таких сайтів, як netquote або bankrate.

  • Пам`ятайте, що від виду транспорту залежить розмір страховки. На транспорт з більш високою потужністю, дорогі автомобілі та автомобілі, що вимагають дорогого ремонту, як правило, накладаються більш дорогі види страховки. Наприклад, спортивні автомобілі, такі як Мерседес і Ягуар, мають специфічні деталі, тому страховка на них буде дорожче, ніж на Вольво або мінівен.

  • Завжди перевіряйте, не ремонтувався чи автомобіль до цього. Це збільшить витрати на страховку. Транспорт з більшою ймовірністю механічних проблем вимагає більш дорогої страховки. 3. 3

  Визначте зональний тариф. Страхові компанії зазвичай використовують індекс або регіон для зональної тарифікації. Якщо ви живете в регіоні з великим рівнем злочинності, це вплине на вашу страховку, так як ваш автомобіль схильний до ризику крадіжки або пошкодження.

 4. 4

  Порівняйте квоти різних компаній. Як тільки ви переконаєтеся в надійності вашого автомобіля і отриманні страховки в якості водія, порівняйте тарифи різних компаній. Найпростіший спосіб в даному випадку - це проаналізувати тарифи компаній в інтернеті. Реєстраційно-екзаменаційний відділ пропонує тарифи різних страхових компаній.
  • Немає «кращого часу року» для покупки найбільш вигідною страховки на автомобіль. На тарифи також не впливають погодні умови, але потрібно враховувати деякі фактори, такі як кількість клієнтів на рік, кількість нещасних випадків, а так само регіон, в якому ви живете. Кращою тактикою є регулярна перевірка тарифів компаній протягом року і безпосереднє порівняння як мінімум трьох квот різних страхових компаній.

Частина 2 з 2: Отримання кращого страхового тарифу

 1. 1

  Слідкуйте за історією водіння. Більшість відомих страхових компаній ставляться з побоюванням до молодим водіям через кількість нещасних випадків з їх вини. Хоча такі водії також можуть отримати страховку, вона обійдеться недешево.

 2. 2

  Перевіряйте можливість студентських знижок або знижок молодим водіям. Багато компаній пропонують хороші знижки, які є хорошою винагородою для студентів. Знижки можна продовжити до закінчення навчання. Існують знижки для підлітків, що пройшли водійські курси. Є кілька критеріїв надання знижки молодим водіям. Детальну інформацію можна знайти на сайті: http: //insurance/good-student-auto-insurance-discounts.php

 3. 3

  Можна також замовити страховку на кілька автомобілів. Якщо у вас кілька автомобілів, ви можете замовити страховку на весь наявний у вас транспорт. Такі страхові компанії, як Admiral і Direct Line надають страховку на кілька видів транспорту. Якщо ви прив`яжете страховку до більш досвідченим водіям, наприклад до ваших батьків, у вас буде більше шансів отримати страховку по хорошому тарифом.


Поради

 • Якщо ви сумніваєтеся, запитаєте у сім`ї та друзів, у яких вже є страховка на машину. Дізнайтеся якомога більше, щоб вибрати найбільш підходящий страхової план.
 • Не забудьте проаналізувати покриття витрат на страховку, перш ніж купувати транспорт. Найкраще врахувати страховий тариф до здійснення покупки. Деякі страхові компанії пропонують гарантії, які визначають витрати на страхування. Не слід купувати автомобіль, якщо на нього складно отримати страховку!