Як стати багатим

Редагувати користувачем Wika, Kikonnikova, InterwikiBot і ще одним іншим

Багатство: багато людей жадають його, але мало хто знає, що потрібно робити, щоб розбагатіти. Багатство - це поєднання удачі, вміння і терпіння. Вам необхідно хоч трохи удачі- спираючись на свою удачу, ви приймете рішення, а потім вам доведеться пережити нелегкий період, поки ваше багатство виросте. Не будемо вам брехати - розбагатіти не так просто - необхідно трохи терпіння і правильної інформації, і все вийде!
Метод 1 з 5: Економте гроші

 1. 1

  Відкладайте гроші. Перш ніж піти і розтратити зарплату на нове взуття або придбання абонемента в гольф-клуб, без якого взагалі-то можна і обійтися, покладіть гроші на ощадний рахунок у банку. Робіть так з кожної отриманої зарплатою і спостерігайте, як буде рости ваш рахунок.

 2. 2

  Складіть бюджет. Складіть місячний бюджет, в який будуть закладені ваші основні витрати і залишаться невеликі кошти на "задоволення". І постарайтеся не виходити за рамки запланованого. Якщо ви будете дотримуватися бюджету і відкладати трохи грошей кожен місяць, то це вірний спосіб розбагатіти.

 3. 3

  Економте на житло і машині. Подумайте про переїзд з великого будинку в квартиру поменше, або знайдіть сусіда, з яким можна розділити витрати на житло. І може бути краще купити старий автомобіль замість нового і використовувати його більш економно? Це допоможе економити істотну суму кожен місяць.

 4. 4

  Скоротіть щоденні витрати. Подумайте про те, куди витікають ваші гроші і відмовтеся від усього зайвого. Наприклад, якщо ви відмовитеся щоранку купувати каву в найближчій кав`ярні? Це близько 120 рублів на день, тобто 600 рублів в тиждень і майже 20 тисяч рублів на рік!

 5. 5

  Використовуйте з розумом повернення податків. У 2007 році, середній повернення податку на одного американця становив $ 2,733. Це ж сила-силенна грошей! Ви можете використовувати ці гроші, щоб сплатити борги або вкласти у фонд, замість того, щоб купити річ, яка подешевшає вдвічі, як тільки ви її придбаєте? Якщо ви з розумом вкладіть $ 3,000, то через кілька років ця сума стане в 10 разів більше.

 6. 6

  Припиніть використовувати кредитну карту. Ви знали, що люди, які використовують кредитки схильні витрачати більше, ніж люди, що використовують готівкові гроші? Тому що розлучатися з готівкою важче. Використання кредитки не створює такого відчуття. Якщо зможете, то позбудьтеся кредитки і відчуйте, як це - платити готівкою. У підсумку, ви заощадите купу грошей.
  • Якщо ви продовжуєте користуватися кредиткою, то все одно постарайтеся скоротити витрати. Наприклад, використовуйте карту, якою можна розплачуватися тільки якщо ви поклали на неї гроші (дебетова карта) і перевіряйте баланс час від часу.

Метод 2 з 5: Скоротіть повсякденні витрати

 1. 1

  Використовуйте подарункові купони. Це чудове відчуття, коли ви можете отримати подарункові купони, за речі, які зазвичай купуєте. Так, ви правильно почули. Пізніше, ви можете заощадити на цих купонах і відкласти на чорний день. У самому кращому випадку, ви отримаєте безліч речей абсолютно безкоштовно і розбагатієте.

 2. 2

  Купуйте оптом. Це не завжди найкращий спосіб робити покупки, але зате найбільш ефективний. Якщо у вас є можливість закуповуватися оптом в таких мережах, як Costco, то це допоможе вам значно заощадити. Іноді, можна купити хороший товар за копійки на розпродажах.
  • Якщо ви голодні і хочете курку, то купіть 4 приготовані курки в Costco ввечері, коли вони розпродаються. Іноді вони падають в ціні з 200 рублів до 100 рублів, що означає, що ви отримаєте майже 10 повноцінних вечерь по 40 рублів кожен! Заморозьте курку, якої не з`їсте відразу.

 3. 3

  Навчіться консервувати продукти. Майже 40% продуктів Америці викидаються, не будучи навіть відкритими. Соковиті персики, ягоди і навіть м`ясо можна консервувати і зберігати довгий час. Думайте про те, що ви купуєте і чи зможете це з`їсти. Викинуті продукти - це викинуті гроші.

 4. 4

  Скоротіть витрати на комунальні послуги. На електрику, газ і кондиціонери витрачається значна частина грошей в місячному бюджеті. Але ви ж не хочете витрачати стільки грошей? Ви можете придумати розумний спосіб охолодити будинок влітку і утеплити взимку. Ви можете придбати сонячні панелі, які будуть перетворювати сонячну енергію в електрику. Намагайтеся вимикати електроприлади і стежте, скільки грошей ви економите, так як це допоможе вам розбагатіти.

 5. 5

  Встановіть систему енергонагляду будинку. Вона допоможе вам визначити скільки грошей відлітає з дому у вигляді енергії. Якщо це холодне повітря влітку і теплий взимку, то це дуже погано.
  • Ви можете самі стежити за енергозбереженням будинку, якщо ви працьовита людина, але набагато легше найняти професіонала, який все для вас порахує. Це буде коштувати $ 300 - $ 500, що не особливо дешево. У той же час, ви відновлюєте витрати і економите близько $ 750, так що це вигідне капіталовкладення.

 6. 6

  Ходіть на полювання або збирайте гриби. Вам доведеться витратитися на рушницю та інші пристосування, але якщо це все у вас вже є, то це легкий спосіб добути їжу. Якщо ви категорично проти вбивства тварин, то ви можете займатися збиранням, залежно від того, де ви живете. Збирайте тільки ті рослини, в походження і властивості яких ви впевнені. Отруєння або хвороба - це не особливо весело.
  • Охотьтесь на оленів, качок або індичок.
  • Ходіть на риболовлю
  • Вибирайте їстівні рослини, збирайте гриби або збирайте урожай восени
  • Займіться підпільним садівництвом або побудуйте свою теплицю

Метод 3 з 5: Інвестиції

 1. 1

  Вкладіть гроші на ринок цінних паперів. Вкладіть гроші в акції, облігації або інші фінансові інструменти, які будуть давати вам щорічний дохід за вкладами. Наприклад, якщо ви вкладете 1000000 $ і отримуєте 7% річних, то без урахування інфляції - це 70000 $ в рік.
  • Не дайте заманити себе брокерам, які вмовляють вас отримати швидкий дохід. Купівля та продаж десятків акцій в день - це ризикована гра. Якщо вас захоплений зненацька - що дуже легко може статися - ви втратите дуже багато грошей. Це не найкращий спосіб розбагатіти.
  • Замість цього, вибирайте довгострокові інвестиції. Вибирайте хороші акції, з солідним забезпеченням, акції ростуть і розвиваються. Потім залиште свій пакет акцій у спокої. Нічого з ним не робіть. Нехай він переживає злети і падіння. Якщо ви будете вкладати гроші з розумом, то заробите на цьому хороші гроші.

 2. 2

  Збережіть гроші на час пенсії. Все менше і менше людей відкладають гроші на пенсію. Неважливо, чи далеко вам до пенсії чи ні, ви повинні постаратися відкласти трохи грошей для свого майбутнього благополуччя. Пенсійні рахунки зазвичай не обкладаються податками або мають маленьку оподатковувану базу. Якщо ви зумієте відкласти достатню суму грошей на пенсійний рахунок, то ви зможете в старості насолоджуватися цими грошима.
  • Чи не покладайте багато надій на соціальний захист. Буде добре, якщо пенсійна система пропрацює ще 20 років без змін, однак цілком можливо, що будуть якісь поправки. Можливо, підвищать податки. У кожному разі, умови будуть відрізнятися. Складіть додатковий план, якщо ви не можете розраховувати на служби соціального захисту.
  • Інвестуйте в систему Roth IRA (систему індивідуального пенсійного угоди). Система Roth IRA являє собою пенсійний рахунок, на який працюючі люди можуть щорічно пересчіслять 5500 $. Ці гроші реинвестируются і по них накопичуються відсотки. Якщо ви дочекаєтеся пенсійного віку, щоб зняти гроші з цього пенсійного рахунку, то ця сума не підлягатиме оподаткування.
  • Стати учасником пенсійного плану 401 (k). Пенсійний рахунок 401 (k) - це рахунок, який створюється вашим роботодавцем, на який надходять гроші, не обкладаються податком і які можуть використовуватися для інвестицій. Якщо ваш роботодавець узгоджує ваш вклад, це означає, що якщо ви вкладаєте рубль зі своєї кишені, то він теж вкладає рубль - вкладайте максимум того, що можете собі дозволити. Це найкращий спосіб отримати "легкі гроші". Так, це допоможе вам розбагатіти.

 3. 3

  Інвестуйте в нерухомість. Найбільш стабільні активи, такі як житло на здачу або земля, зростаюча в ціні - хороші приклади. Вони будуть зростати в ціні з плином часу, проте не зі стовідсотковою ймовірністю, Приміром, багато людей вважають, що квартира на Манхеттені обов`язково подорожчає через 5 років.

 4. 4

  Інвестуйте в час. Наприклад, кожен день ви виділяєте собі трохи часу на відпочинок, і для вас відпочинок - це не робити нічого. Але якщо ви б витратили ці кілька годин на досягнення мети стати багатим, то ймовірно, змогли заробити собі 20 років відпочинку (24 години на добу!) При ранньому виході на пенсію! Чим ви готові пожертвувати заради того, щоб у майбутньому бути багатим?

 5. 5

  Не купуйте речі, якщо знаєте напевно, що їх вартість зменшується з часом. Витрачати 1.5 мільйона рублів на автомобіль це не раціонально, так як через 5 років вартість цього ж автомобіля буде набагато нижче незалежно від того, як дбайливо ви з ним поводилися. Як тільки ви сядете за кермо, її вартість відразу почне падати на 20% -25% на рік. Це робить покупку машини важливим фінансовим рішенням. 6. 6

  Не витрачайте гроші на різні дурниці. Адже досить складно заробляти на життя. І тому дуже складно і болісно усвідомлювати, що речі, на які ви витрачаєте з працею зароблені гроші, виявляються просто чорними дірами. Оцінюйте речі, які ви купуєте. Постарайтеся навчитися визначати "коштують вони цього". Ось деякі речі, на які не варто витрачати гроші, якщо ви плануєте розбагатіти:
  • Казино і лотерейні квитки. Рідкісні щасливці заробляють на цьому. Решта втрачають гроші.
  • Шкідливі звички, наприклад, сигарети.
  • Внутрішні товари, наприклад, цукерки в кінотеатрах і напої в клубах.
  • Солярії і пластична хірургія. Ви можете отримати рак шкіри. А хіба ін`єкції ботекса і пластичні операції виглядають так само добре, як обіцялося? Навчіться старіти з гідністю!
  • Квитки на літак першим класом. За що ви переплачуєте зайві $ 1,000? За гарячі рушники і зайві кілька метрів простору для ніг? Вкладіть ці гроші, замість того, щоб викидати їх на вітер і навчитеся сидіти разом з іншими людьми.

 7. 7

  Залишайтеся багатими. Розбагатіти важко, але ще важче залишатися багатими. Ваш стан завжди буде залежати від ринку, а ринок має свої злети і падіння. Якщо вам легко вдається заробляти в хороші часи, то це не гарантує прибутку, якщо ринок перейде у фазу спаду. Якщо ви заробили більше, ніж очікували, або дохід за вкладами виріс, не поспішайте витратити «екстра» прибуток. Збережіть її на той час, коли ринок буде у фазі спаду і ваш дохід від вкладень впаде на два процентних пункти.

Метод 4 з 5: Розбагатійте за допомогою кар`єрного росту

 1. 1

  Навчайтеся. Будь то 4 роки інституту або стажування на канікулах, багато успішні люди продовжують навчання після школи. На ранніх стадіях кар`єри, ваші роботодавці будуть вимагати від вас не особливо багато, крім вашого основного освіти. Чим вище освіта, тим вища зарплата, хоча і не завжди.

 2. 2

  Виберіть правильну професію. Подивіться на дослідження, які показують середні зарплати для кожної професії. Ваші перспективи розбагатіти зменшаться, якщо ви виберете професію вчителя, а не професію у фінансовій сфері. Приміром, ось деякі найбільш високооплачувані професії в Америці:
  • Доктора і хірурги. Анестезіологи заробляють більше 200,000 $ в рік.
  • Нафтові інженери. Інженери, які працюють з газовими та нафтовими компаніями, можуть дуже добре заробляти. У більшості випадків вони заробляють близько 135,000 $ в рік.
  • Адвокати. Найвища зарплата адвоката досягає 130,000 $ в рік, роблячи це прибутковою галуззю, якщо ви можете приділяти цьому час і прокласти собі шлях до багатства і кар`єрі.
  • IT менеджери та розробники програмного забезпечення. Якщо Ви здатні програмувати і розбираєтеся в комп`ютерах, то розгляньте цю дуже прибуткову область. Менеджери з IT заробляють по 125,000 $ в рік.

 3. 3

  Виберіть правильне місце. Йдіть туди, де є хороша робота. Якщо ви хочете працювати в сфері фінансів, то більше можливостей є у великих містах, ніж у сільській місцевості або малонаселених районах. Якщо ви хочете почати власну справу, то ви, ймовірно, захочете відправитися в Силіконову Долину. Якщо Ви хочете добитися успіху в Голлівуді, їдьте в Лос - Анджелес.

 4. 4

  Почніть з низькою вакансії і рухайтеся вгору по кар`єрних сходах. Зіграйте на кількості. Подайте заяву на багато вакансії і пройдіть багато співбесід. Коли ви отримаєте роботу, зосередьтеся на досвіді, який вам необхідний для неї.

 5. 5

  Змініть роботу і роботодавця. Змінюючи навколишнє середовище, ви зможете збільшити свою зарплату, спробувати різні корпоративні культури і знизити ризик. Не бійтеся робити це кілька разів. Якщо ви - цінний співробітник, також імовірно, що ваша компанія може запропонувати вам підвищення або інші можливості, якщо вони знають, що ви хочете змінити місце роботи.

Метод 5 з 5: Позбавтеся від іпотеки

 1. 1

  Перерахуйте іпотеку. Перерахуйте іпотеку на 15 років, замість 30. У цьому випадку вам доведеться заплатити кілька тисяч, замість можливих десятків тисяч або мільйонів відсотків.
  • Наприклад: $ 200,000 по іпотеці на 30 років будуть коштувати вам $ 186,500 відсотків, поетом в цілому вам доведеться заплатити $ 386,500 рублів за 30 років. З іншого боку, якщо ви хочете платити всього кілька сотень доларів (наприклад, $ 350) на місяць за 15 років іпотеки (за більш низькою відсотковою ставкою, близько 3,5%). У підсумку ви виплатите іпотеку за 15 років і заощадите $ 123,700 на відсотках - це гроші у вашій кишені. Тому поговоріть з вашим агентом про зміну умов іпотеки.

Поради

 • Купуйте одяг навесні або восени під час великих розпродажів.
 • Записуйте всі речі, які ви купуєте і ви побачите, куди йдуть ваші гроші.
 • Сплатіть всі борги за зменшенням. Почніть з самого великого боргу, потім виплатите борг поменше і так до тих пір, поки не покриєте всі борги.
 • Ніколи не третій гроші на речі, які вам не потрібні, але ви їх хочете. Купуйте те, що дійсно потрібно.
 • Використовуйте будь-яку можливість для отримання прибутку. Продавайте речі, якими більше не користуєтеся, навіть найменші.
 • Якщо ви хочете взяти черговий кредит, то переконаєтеся, що берете його для чогось, що буде приносити прибуток.
 • Якщо ви любите відвідувати бари і клуби, то робіть перерви. Один тиждень ходите, а дві пропускаєте.
 • Не існує речі більш волелюбної, ніж гроші. Тому, коли ви їх заробите, розпоряджайтеся ними з розумом, інакше, ви їх швидко втратите.
 • Кілька джерел доходу гарантують вам фінансову стабільність. Кілька джерел краще, ніж один.
 • Запам`ятайте, іноді треба витратити гроші, щоб заробити гроші.