Як прибрати червоність з очей

Червоні очі - поширена, але дратівлива проблема. Якщо очі червоні, сухі і викликають свербіж, дізнавшись кілька швидких засобів і змінивши поведінку, яка до цього призвело, ви можете позбавити себе від цієї неприємності. Дивіться перший пункт, щоб дізнатися, що можна зробити з проблемою червоних сверблячих очей.
Метод 1 з 3: Скористайтеся швидкими засобами

 1. 1

  Скористайтеся очними краплями (штучними сльозами). Швидкий засіб від червоних очей - очні краплі, іноді їх називають штучними сльозами. Ви можете знайти їх в будь-якій аптеці, і коштують вони зазвичай всього 100-200 рублів. Вони змажуть і очистять ваші очі, знявши почервоніння і роздратування. Це найшвидший і найбільш рекомендований спосіб прибрати червоність з очей.

 2. 2

  Часто моргайте. Збільшення кількості ваших власних природних сліз - також швидкий спосіб прибрати червоність і роздратування з очей. Ні в якому разі не торкайтеся до них-часте моргання - спосіб змусити залози виробляти більше сліз, які допоможуть змастити очі. Моргання також допоможе вам вимити будь-які подразники, начебто волосся або пилу, які могли потрапити під повіки.

 3. 3

  Перестаньте чіпати очі. Одна з найбільш поширених причин почервоніння очей - алергічна реакція, часто викликана сезонної алергією або іншим подразником. Найшвидший спосіб позбавити очі від почервоніння - перестати до них торкатися. Не тріть їх, і намагайтеся з усіх сил не звертати уваги на свербіж.

 4. 4

  Помийте обличчя і руки. Якщо у вас алергічна реакція, ретельно помийте обличчя милом з водою. Помийте руки. Алергічна реакція може бути погіршена брудними руками, тому що зазвичай ви не можете контролювати себе і час від часу все-таки торкаєтеся до лиця. Тримаючи руки в чистоті, ви трохи ослабите свербіж, і через час піде почервоніння.

Метод 2 з 3: Використання натуральних засобів

 1. 1

  Використовуйте скибочку огірка, розмочений у рожевій воді. Щоб зняти почервоніння і заспокоїти очі, капніть пару крапель трояндової води в очі і прикрийте їх. Відкиньте голову назад і покладіть по скибочці огірка на кожне віко на 10-15 хвилин. Це має допомогти охолодити і заспокоїти очі, а також, зняти почервоніння.

 2. 2

  Прикладіть до століть пакетики із зеленим чаєм. Заваріть трохи зеленого чаю і дайте пакетиках охолонути до комфортної температури. Ви навіть можете закинути їх на пару хвилин в холодильник, так вони охолонуть швидше. Дотримуйтесь тією ж процедурою, що і з огірковими скибочками - використовуйте чайні пакетики, щоб заспокоїти ваші втомлені очі. Це також допоможе вам з набряком.

 3. 3

  Змочіть ватяний кулька в молоці. Змочування очей молоком ватним кулькою - поширене домашнє засіб для втомлених очей. Ніжно протерши повіки ваткою, ви знизите набряк і супутнє почервоніння. 4. 4

  Пийте багато води. Споживаючи багато води, ви забезпечуєте організм необхідною кількістю рідини, підвищуючи здатність вашого тіла виділяти природні сльози. Орієнтуйтеся на 8 склянок води в день (2 л).

Метод 3 з 3: Змініть поведінку

 1. 1

  Лікуйте сезонну алергію медичними препаратами. Якщо ви підозрюєте, що причиною почервоніння може бути пилок або шерсть домашніх тварин, сходіть до лікаря і обговоріть з ним відповідні вам протиалергічні препарати. Препарати від алергії, в комбінації з штучними сльозами, будуть дуже корисними в боротьбі з червоністю.

 2. 2

  Краще висипайтеся. Одна з поширених легко усунених причин червоних очей - втома. Якщо почервоніння виникає у вас постійно, постарайтеся забезпечити більш глибокий сон, щоб уникнути червоних очей. Якщо вдень ви відчуваєте втому, слабкість - почервоніння очей може бути викликана саме нестачею сну.

 3. 3

  Давайте очам відпочинок від телевізора і комп`ютера. Навіть якщо ви досить висипаєтеся, ви все одно можете перевтомлювати очі, проводячи занадто багато часу перед монітором або за переглядом ТБ-програм. Влаштовуйте очам частий відпочинок, роблячи перерви на коротку прогулянку і фокусуючи погляд на яких-небудь предметах, що знаходяться далеко від вас, ляжте поспати на недовгі 15 хвилин - дайте можливість вашим очам впоратися з напруженим розкладом.

 4. 4

  Уникайте задимленої середовища. Дим - інша поширена причина червоних очей, якою легко можна уникнути. Якщо ви проводите багато часу в місцях, де курять, або ж самі курите - постарайтеся уникати цих ситуацій, або ж рясно використовуйте краплі для очей, щоб змастити очі і не допустити дратівної почервоніння.

 5. 5

  Носіть сонцезахисні окуляри. Деякі дослідження показують, що сонячні промені і сильний вітер (як і жар від автомобільних грубок і фенів для волосся) можуть викликати почервоніння очей. Якщо ви будете носити на вулиці сонцезахисні окуляри, ви зможете захистити себе як від вітру, так і від ультрафіолетових променів, які можуть дратувати очі.

 6. 6

  Знизьте споживання солі. Деякі люди вважають, що надлишок солі може привести до висихання слизової очей і викликати роздратування. Хоч це і важко довести, незайвим буде, якщо ви уріже кількість солі в харчуванні. Сіль затримує воду в організмі і додає вагу, який легко міг би бути менше.