Як прибрати почервоніння очей

У вас коли-небудь були червоні очі? Можливо, через тривале проведення часу перед комп`ютером або телевізором, або через вживання певного трав`яного речовини? Наявність червоних очей може бути не тільки клопіткою, але і болючим досвідом, головним чином ними страждають алергіки. Якщо у вас звідкись виникли червоні очі, або якщо ви точно знаєте, чому вони червоні, тоді ця стаття для вас.
Метод 1 з 2: Прибрати червоні очі

 1. 1

  Вода. Помийте обличчя холодною водою або покладіть на очі вологий компрес. Червоні очі зазвичай виникають через набухання кровоносних судин, після того як вони стають сухими або через виділення організмом гістаміну після контакту з алергенами. Щоб протидіяти цієї реакції, змочіть тканину холодною водою і покладіть її на очі на дві хвилини. Це допоможе трохи зняти набряк, що викликає ефект налитих кров`ю очей.

 2. 2

  Кубики льоду. Ще одним поширеним способом зняття кривавих очей є використання льоду або упаковки з льодом на очі. Якщо у вас немає упаковки з льодом, візьміть тканину і покладіть на неї кубики з льодом, тримайте на очах протягом 4-5 хвилин.
  • Використовуючи лід або упаковки з льодом, не забувайте, що їх необхідно загорнути в рушник, щоб не отримати крижаний опік.

 3. 3

  Краплі для очей. Ви, звичайно, вже знаєте, що краплі для очей є одним з найкращих варіантів лікування набряку, роздратування і ефекту налитих кров`ю очей. Але чи знаєте ви, чому вони працюють?
  • Краплі для очей містять сосудосужающее засіб, який називається фенілефрин. Фенілефрин змушує судини звужуватися, що робить їх менш помітними. Краплі для очей застосовуються для зняття почервоніння при алергії або для полегшення після куріння, але в боротьбі з інфекцією вони не такі ефективні.
  • Якщо ваша проблема полягає в сухості очей, тоді звичайні краплі для очей вам не підійдуть. Очні краплі Визин не дадуть вам потрібного ефекту. Зверніться до лікаря і попросіть його виписати вам Циклоспорин, протизапальний препарат. При домашньому лікуванні штучні сльози та гель від сухості очей також можуть виявитися корисними, як і носіння сонцезахисних окулярів.
  • Закопуйте очі згідно з інструкцією, або кожні 4 години. Щоб зняти червоність, закопуйте очі не частіше, ніж через кожні 4 години, якщо інше застосування не вказано в інструкції. Зловживання очними краплями може привести до проблем з очима.

 4. 4

  Покладіть на повіки, порізані і охолоджені часточки огірка. Передбачається, що огірок на очах допомагає зняти червоні набряклі очі. Огірок працює за таким же принципом, що і холодний компрес: Холодна поверхню огірка на очах змушує кровоносні судини звужуватися, зменшуючи їх.
  • Для ще більшого полегшення, помістіть огірок в холодильник на 10-15 хвилин, перед тим як розрізати його на частини. Огірок залишається холодним довше, завдяки своєму рідкому вмісту. Холод на повіках забезпечить додаткове полегшення червоним очам.
  • Огірки також мають репутацію продукту, що знімає не тільки кола під очима, але і зморшки на повіках і біля них, хоча це твердження і не було підкріплено ніякими доказами.

 5. 5

  Нанесіть на повіки трохи рожевої води. Змочіть ватяний тампон або ватяний кулька в рожевій воді і помістіть в холодильник на 15 хвилин. Через 15 хвилин витягніть його і покладіть на закриті очі, щоб зняти червоність.
  • Для подвійного ефекту, змочіть часточку огірка в рожевій воді, а потім помістіть його в холодильник. Покладіть на очі, як було зазначено вище.

 6. 6

  Покладіть на очі чайні пакетики. Було доведено, що чайні пакетики допомагають при оттекшей очах і темних колах під очима. Вони також можуть зняти червоність, яка йде в парі з одним з раніше згаданих симптомів. Візьміть використаний чайний пакетик - відмінно підходить чорний чай з кофеїном, або зелений чай без кофеїну - і покладіть його в холодильник на 15 хвилин. Покладіть чайні пакетики на очі і відпочиньте 15 хвилин. Як і у випадку з огірками і рожевою водою, вашим очам і душі необхідна невеликий перепочинок!
  • Перед використанням заваріть чайний пакетик в окропі, а не в холодній воді. Таніни, що знаходяться в чаї, стають в кращу позицію для зменшення набряку в області очей після попереднього змочування їх у теплій воді.

 7. 7

  Пийте більше води. Загальна зневоднення може привести до відходу води з ваших очей, що призведе до набряку і почервоніння. Не забувайте пити багато води, щоб ваш організм міг передавати вологу очам. Це досить простий і ефективний метод.

Метод 2 з 2: Запобігання виникненню червоних очей 1. 1

  Зменшіть своє тривало знаходження перед екраном монітора або телевізора. Екрани ноутбуків, телевізорів та інші подібні їм речі є основними джерелами виникнення червоних очей. Дослідження показують, що ми моргаємо набагато рідше, коли дивимося на екран комп`ютера, через що наші очі і висихають. Якщо ви не можете або не хочете зменшити свій час перед екраном ноутбука або телевізора, ось що ви можете зробити, щоб не дати очам стати червоними і не погіршити свій зір:
  • Розташуйте монітор комп`ютера чи телевізора так, щоб його вершина була на одному рівні з вашими очима. Відстань між вами і монітором має бути близько півметра.
  • Робіть невеликі паузи кожні 20 хвилин. Через кожні 20 хвилин встаньте з комп`ютера і займіться чимось від 20 секунд і до хвилини. Знайдіть причину, щоб сходити до вбиральні, випити склянку води, поспілкуватися з колегою або іншому. Це зменшить напругу на очі. Експерти називають це правилом «20-20».
  • Купуйте окуляри, спеціально призначені для зменшення напруги на очі моніторних відблисків. Подумайте про покупку спеціальних окулярів, які зменшують відблиски, що виходить від комп`ютера, тим самим допомагаючи очам.

 2. 2

  Не паліть. Подразники, начебто тютюнового диму, які турбують ваші очі, створюють зайве почервоніння. Наче вам мало приводів кинути палити. Також непогано буде придбати освіжувач повітря, щоб позбавити будинок від тютюнового диму, якщо ви зазвичай курите всередині і не бажаєте кидати.

 3. 3

  Чи не налягайте на спиртне. Схоже, що ця погана звичка теж шкідлива очам. Надмірне вживання алкоголю може збезводнити організм, забираючи ту необхідну рідину, без якої ваші очі стають червоними. Якщо ви збираєтеся випивати, обов`язково пийте багато води, щоб підтримувати необхідний водний баланс. Пийте один стакан води за кожний прийом спиртного.

 4. 4

  Ваша дієта повинна працювати на вас, а не проти вас. Дієта може мати сильний вплив на здоров`я ваших очей так само, як і на інші ваші органи. Ваш раціон повинен бути збалансованим і багатим на Омега-3 ненасичені жирні кислоти (лосось, насіння льону, горіхи, і т.д.), отримувати достатньо вітамінів C, E і цинку. Вашому організму також необхідно отримувати в достатній кількості наступні вітаміни:
  • Вітаміни B2 і B6
  • Лютеїн і зеаксантин

 5. 5

  Висипайтеся. Ви повинні спати не менше 7-8 годин щоночі.

 6. 6

  Слідкуйте і за іншими чинниками виникнення почервоніння в очах. Є цілий ряд інших можливих чинників, які можуть призвести до червоних набряклим очам. Не забувайте про можливі проблеми, і визначивши причину їх виникнення лікуєте корінь проблеми, а не її симптоми. Ось деякі можливі обставини, які можуть сприяти виникненню червоних очей:
  • Кон`юнктивіт
  • Червоні очі після плавання
  • Алергії
  • Набряк після ридання