Як лікувати укуси кліщів

Тромбекуліди - крихітні кліщі, які є членами сімейства павукоподібних та родичами павуків і кліщів. Тромбекуліди прикріплюються до людей, які проходять через посипані кліщами рослини, повзають по тілу людини від 3 до 6 годин, перш ніж вкусити. Більшість укусів цих кліщів припадає на ділянки тіла з тонкою шкірою, наприклад, щиколотки, живіт, пах, пахви і задня частина коліна. Дана стаття навчить вас правилам першої медичної допомоги при укусах цих кліщів, а так само домашнім засобами, які допоможуть полегшити свербіж, поки укус заживає.
Метод 1 з 3: Перша допомога при укусах кліщів

 1. 1

  Як тільки ви зрозуміли, що вас укусив кліщ, негайно прийміть гарячий душ. Потріть ваше тіло мочалкою з милом, щоб видалити всіх залишилися кліщів. Душ також допоможе полегшити шкірну реакцію в місці укусів.

 2. 2

  Використовуйте антигістамінні таблетки або мазь місцевого застосування з гідрокортизоном, щоб зменшити свербіж. Немедикаментозний спосіб - прикладайте лід або холодний компрес, щоб зменшити свербіж.

 3. 3

  Уникайте розчісування. Ображати свої нігті під нуль, якщо ви не можете втриматися від розчісування укусів. У разі пошкодження шкіри наносите протизапальні мазі, щоб уникнути інфекції.

Метод 2 з 3: Перевірені часом домашні засоби

 1. 1

  Один з найпростіших способів, який використовувався століттями. Візьміть неповну баночку розігріваючої мазі Vicks Vaporub, додайте пару столових ложок звичайної кухонної солі до неї.

 2. 2

  Розітріть до отримання однорідної маси і потім наносите невеликими порціями на кожен укус. Функція мазі - утримувати гранули солі на місці, до того ж ментол полегшує свербіж.

 3. 3

  Переконайтеся, що три або чотири гранули солі знаходяться безпосередньо на місці укусу. Накладіть мазь знову перед сном, і, коли ви прокинетеся, припухлість спаде, свербіння вже не буде, а кліщ помре і сам відвалиться. Якщо у вас залишилося невелике запалення, нанесіть мазь знову на наступну ніч. Та четвертинка, або навіть менше, баночки мазі, в яку ви додали сіль, прослужить вам 10 або 20 років.

Метод 3 з 3: Неперевірені домашні засоби, що допомагають зменшити свербіж

 1. 1

  Наносите прозорий лак для або клей Елмера на укуси. Цей спосіб допоможе зменшити розчісування.
  • Цей спосіб заснований на міфі, що кліщі проникають під шкіру, і тому подібне закриття місця укусу призведе до того, що вони задихнутися. Як би там не було це не так - кліщі насправді не залишаються під шкірою і легко переміщуються. Покриття ураженої ділянки безбарвним лаком для нігтів або клеєм може захистити від розчісування, але практично не допоможе від сверблячки.

 2. 2

  Подрібніть трохи аспірину в порошок. Наносите порошок на укус.

 3. 3

  Зробіть суміш з соди і води. Після душу наносите суміш на місця укусів. 4. 4

  Нанесіть зовнішні засоби на місце укусу. Ви можете нанести засіб для полоскання рота, наприклад, Лістерін, касторове масло або разогревающие мазі, наприклад, Vick`s Vap-o-Rub або лікувальне масло Rawleigh. Камфорне, ментоловое або евкаліптова олії разом можуть допомогти в полегшенні свербежу та в загоєнні укусів.

 5. 5

  Скористайтеся домашніми розчинами, що містять аміак. Змішайте воду з будь-якої домашньої рідиною з аміаком, наприклад, блакитний рідиною для миття вікон. Використовуйте ватяний тампон для нанесення рідини на укус, повторіть кілька разів по необхідності.

 6. 6

  Тримайте ручний фен, встановлений на максимальний режим на відстані 5 см над укусом. Гаряче повітря висушить укус за кілька секунд. Відчуття сверблячки повинно пройти, як тільки шкіра охолоне.

Поради

 • Замість того щоб розчісувати укус, легко пошлепивал його, щоб допомогти зменшити свербіж.
 • Виперіть ваш одяг в гарячій воді, після того як ви виявили укус кліща, щоб убити всіх залишилися на одязі кліщів.
 • Використовуйте нетоксичний безпечний для шкіри спрей від комах навколо щиколоток, живота та інших частин тіла, щоб відлякати кліщів.
 • Носіть вільні підходящі футболки з довгим рукавом, коли ви збираєтеся в місця, які потенційно можуть бути уражені кліщами. Тримайте рукава щільно застебнутими і подумайте про те, щоб заправити ваші штани в шкарпетки.
 • Кліщі насправді не забираються під вашу шкіру. Такі методи лікування як алкоголь і хлорка, які спрямовані на перекриття кисню кліщів, не працюють, тому що кліщі не перебувають під вашою шкірою.
 • Нанесіть на укус антибактеріальний засіб для рук Gojo. Залиште шкіру відкритою, поки засіб випаровується, потім нанесіть на укус знову і залиште відкритим, кліщ поповзе.

Попередження

 • Якщо у вас почалася серйозна дерматит після укусу, сильна алергічна реакція або з`явилися ознаки запалення навколо укусу, зверніться до лікаря.