Як лікувати укуси клопів

Люди реагують на укуси клопів по-різному. Деякі навіть не здогадуються, що вони були укушені, у той час як у інших людей на укус клопа може виникнути сильна алергія, супроводжувана висипом і свербінням. Тільки перш, ніж ви скористаєтеся ліками від клопів, переконайтеся, що вас вкусили саме ці комахи.
Частина 1 з 3: Переконайтеся, що вас вкусив саме клоп

 1. 1

  Ретельно огляньте місце укусу. Іноді укуси клопів буває важко визначити, оскільки вони можуть нагадувати укуси інших комах, у тому числі комарині. Навіть лікарі іноді бувають не в змозі зробити це.
  • Укус клопа має свій унікальний малюнок. Хоча клоп може вкусити вас один лише раз, але найчастіше ви знайдете ланцюжок з 3-5 укусів.

 2. 2

  Зверніть увагу на час укусу. Це, правда, теж буває досить важко визначити, через те, що у людей на нього різна реакція. Симптоми можуть виникнути як через кілька годин, так і через тиждень після укусу.

 3. 3

  Перевірте ліжко та постіль на наявність будь-яких ознак появи клопів.
  • Шукайте на простирадлах червоні цятки крові. Вони можуть з`явитися через випадково розчавлених вами клопів, або через ранок на вашій шкірі, залишених клопами після укусів.
  • Перевірте весь матрац, включаючи бокові шви. Шукайте сплячих клопів, їх трупики, оболонки, і послід.

 4. 4

  Зверніться в службу по боротьбі з комахами або самі проведіть дезінфекцію приміщення. Це потрібно зробити, щоб знищити клопів і запобігти майбутнім укуси. Ви можете, звичайно, лікувати укуси, але якщо клопи оселилися в вашому ліжку, то вони будуть продовжувати вас кусати щоночі, тільки посилюючи хворобливі симптоми.

Частина 2 з 3: Як лікувати укуси клопів засобами з аптеки

 1. 1

  Нанесіть на місце укусу спеціальну мазь, що містить гідрокортизон або кортизон. Обов`язково прочитайте інструкцію по застосуванню, вкладену в упаковку з ліками.

 2. 2

  Використовуйте каламін лосьйон, який підсушить висип і захистить вашу шкіру, поки будуть проходити укуси.

 3. 3

  Купуйте анестетик з Прамоксіном і Дифенгидрамин, які знімуть симптоми болю і свербіння.

 4. 4

  Прийміть антигістамінні таблетки від алергії, які зменшать набряк і висип, викликані укусами. Дотримуйтесь інструкцій на упаковці для правильного дозування.

 5. 5

  При необхідності прийміть знеболюючий засіб, що містить Ібупрофен або Напроксен.

Частина 3 з 3: Як лікувати укуси клопів домашніми засобами 1. 1

  Зробіть пасту з соди і води. Поступово додавайте в соду воду, поки вона не стане густою і пастообразной. Нанесіть пасту на місця укусів. Дайте їй висохнути і потримайте на шкірі близько години. Потім змийте пасту теплою водою.

 2. 2

  Змочіть шматочок вати в лимонному соці, настоянці звіробою або гамамелісу, які є натуральними в`яжучими засобами. Змастіть ваткою місця укусів, щоб зменшити свербіж і підсушити висип.

 3. 3

  Нанесіть на місця укусів гель, що містить алое вера. Алое - це натуральний антибіотик.

 4. 4

  Прийміть теплу ванну. Щоб зменшити свербіж, всипте у ванну пів склянки будь-якого з цих коштів:
  • Концентроване масло перцевої м`яти.
  • Мелена вівсянка. Ви можете знайти її в аптеці або магазині здорових продуктів.
  • Сода (можна також додати невелику кількість солі).
  • Алка-Зельцер, але тільки якщо у вас немає алергії на аспірин.

 5. 5

  Змастіть місця укусів білим оцтом. Змочіть їм шматочок ватки і прикладіть її до шкіри. Врахуйте, що місце укусу може почати щипати. Через 30 хвилин набряк, викликаний укусом, повинен значно зменшитися.

 6. 6

  Обробіть місце укусу мильною водою. Візьміть шматок мила і гарненько намильте свої руки, до утворення піни. Нанесіть піну на місце укусу. Не змивайте її, а дайте висохнути. Ви повинні відразу відчути полегшення, а на наступний ранок ви помітите, що набряк і почервоніння значно зменшаться.


Попередження

 • Якщо симптоми не проходять протягом декількох тижнів або стають гіршими, то зверніться до лікаря. Ви також можете звернутися до лікаря, якщо ви не знайшли клопів у себе в ліжку і не можете визначити, хто вас укусив. Укуси клопів іноді буває важко відрізнити від укусів інших комах.