Як переконати батьків завести собаку

Напевно, вам дуже-дуже хочеться завести собаку. Але що робити, якщо батьки проти? Зрештою, у них робота така батьківська - відчувати певні сумніви в тому, чи зумієте ви виховати собаку. Ну а ваше завдання, відповідно, переконати батьків у тому, що зможете, а також продемонструвати їм всі плюси того, коли в будинку є собака. Можна в якості аргументу показати наісімпатічнейшую мордочку цуценятко, так навіть краще. В цілому ж, ця стаття допоможе вам переконати батьків завести собаку і позбутися від необхідності просити і принижуватися.
Метод 1 з 3: Покажіть батькам плюси життя з собакою

 1. 1

  Скажіть, що так ви будете проводити більше часу з сім`єю. Цей аргумент доведеться батькам до вподоби. Зрештою, якому батькові чи не сподобається, що дитина сидить вдома і займається справою, а не вештається не зрозумій де або не стирчить біля монітора комп`ютера ?! Так що впирається на те, що собака - це саме те, що потрібно вам для того, щоб проводити більше часу вдома і, як наслідок, з батьками.
  • Скажіть, що собака - це весело, причому всім. Можна гуляти в парках всією сім`єю, вигулюючи вихованця, або кидати собаці тарілочку на задньому дворі.

  • Обрисуйте барвисто епізод сімейної вечері або перегляду ТБ в компанії собаки, що гріє вам ноги.
  • Скажіть, що так ви будете проводити більше часу на вулиці. Так, це їм теж може сподобатися, особливо якщо ви - домосід, сич і від комп`ютера далеко не відходьте, а батьки тільки і твердять вам щось на кшталт: "Іди на вулицю, пробзд ... погуляй!". Якщо так, то побудуйте аргументацію на те, що собаку треба вигулювати, ви цим займетеся і, як наслідок ...

  • Скажіть, що собака допоможе вам відірватися від комп`ютера і, що називається, зануритися в дитинство і веселі дитячі ігри на пару з кошлатим чотириногим другом.

 2. 2

  Скажіть, що ви станете більш врівноваженим психічно. Тварини - відмінні психотерапевти, а собаки - особливо. Собаки відчувають настрій власників і приходять на допомогу - вони просто знають, коли це потрібно. Якщо ваші батьки багато часу проводять на роботі, натякніть, що, крім всіх інших плюсів, з собакою вам буде не так самотньо.

 3. 3

  Скажіть, що з собакою ви будете почувати себе защищеннее. Якщо вдома є собака, і це помітно, то шанси зіткнутися з крадіями нижче. Поясніть батькам, що належним чином видресируваний собака - це надійний захисник. Якщо ви досить дорослий, щоб батьки могли виїхати у відпустку, залишивши вас вдома одного, скажіть, що з собакою вам буде спокійніше.

 4. 4

  Скажіть, що собака навчить вас відповідальності. Правда, ви як би вже мали продемонструвати батькам, що досить відповідальні, але все ж ще раз скажіть, що собака - це те, що потрібно вам, щоб стати надійним і відповідальним людиною. І ось чому:
  • Наявність собаки вимагає від вас підкорятися розпорядку дня. Годувати, вигулювати і грати з собакою треба за розкладом.
  • З собакою ви будете раніше лягати спати і раніше прокидатися, забувши про безсонні ночі перед монітором.
  • Собака навчить вас розуміти всю важливість відповідальності по відношенню до іншого живої істоти.

 5. 5

  Скажіть, яка користь буде від саме тієї собаки, яку ви хочете завести. Можна просто пояснити, чим хороша та чи інша порода. Не треба нити "Собаку, хочу собаку!", Треба сказати твердо і впевнено "Хочу лабрадуделя!" І так далі. Таким чином ви покажете батькам, що це не просто швидкоплинне бажання, а щось більш серйозне, що ви вже подумали, що і навіщо вам треба. До слова, ось про що треба подумати:
  • Розкажіть про всі сильні сторони тієї чи іншої породи. Скажімо, вірність, добру вдачу, легкість в дресируванню і так далі.
  • Розкажіть батькам, як треба виховувати і дресирувати собаку цієї породи.
  • Розкажіть, де і за скільки можна придбати таку собаку.
  • Просто покажіть, якщо є, фотографію собаки тієї породи, яку ви хочете. Ніхто не зможе встояти перед видом миленького цуценятко!

Метод 2 з 3: Розвійте їх тривоги

 1. 1

  Скажіть, що ви будете вигулювати собаку. Можливо, батьки бояться, що ви незабаром перестанете доглядати за собакою, і їм доведеться робити все і піклуватися про неї самим. Тому скажіть, що ви вже вирішили, коли будете вигулювати собаку, що будете вигулювати її щодня і, якщо у вас є підтримуючий вас у бажанні завести собаку брат або сестра, що ви вже домовилися, хто і коли її вигулює. Щоб продемонструвати свою рішучість, можна навіть ходити гуляти в той час, на яке призначене вигулювання. Дайте батькам зрозуміти, що ви налаштовані серйозно.

 2. 2

  Скажіть, що собака нічого не зламає і не зіпсує. Можливо, батьки турбуються, чи не зіпсує собака меблі і все таке. Так що на ваші плечі падає завдання переконати їх, що нічого цього не станеться.
  • Скажіть, що купите собаці досить іграшок, які можна жувати, і що тому меблі залишиться цілою. Скажіть також, що дроти ви заховаєте і взагалі наведете в будинку порядок.
  • Скажіть, що собака не принесе в дім бруд - тому, що після прогулянки ви будете мити її лапи і протирати підлоги там, де вона пройшлася брудними лапами.
  • Скажіть, що собака не обліняет вам весь будинок. Тобто, звичайно, линяти собака буде - але ви будете все своєчасно прибирати.
  • Скажіть, що ви будете мити собаку досить часто.

 3. 3

  Скажіть, що ви зможете подбати про здоров`я собаки. Заздалегідь знайдіть кращого ветеринара в окрузі - попитайте у друзів-собаківників або пошукайте самі. Загалом, продемонструйте батькам, що вже перейнялися цією проблемою.

 4. 4

  Скажіть, що собака не сильно вдарить по їхній кишені. Якщо все впирається в питання грошей, можна взяти цуценя в притулку для тварин - це і коштує не дорого, і в карму плюсик за хорошу справу. Дізнайтеся, скільки коштує утримання собаки будинку - від корму до щеплень, від іграшок і до нашийника і покажіть цей список цін батькам. Частина нехай заплатять вони, а частина оплатіть зі своїх грошей.
  • Те, як ви заощадите потрібну суму, вже вам вирішувати. Знайдіть роботу, почніть економити, відкладіть подаровані гроші і так далі.

 5. 5

  Скажіть, що ви вже продумали, як будете доглядати за собакою, якщо батьки поїдуть у відпустку. Заздалегідь подумайте, що можуть запитати ваші батьки, і придумайте переконливі відповіді. А якщо у відпустку ви поїдете всією сім`єю, знайдіть того, хто зможе доглянути за вашою собакою в цей час.
  • Пам`ятайте, відповідати треба грунтовно, продумано і серйозно.

 6. 6

  Скажіть, що собака вам не набридне. Можливо, найбільше батьки бояться саме цього. Історія знає купу випадків, коли дбати про тварину набридало людям вже через пару тижнів. Тому скажіть, що готові почекати пару місяців перед покупкою собаки лише для того, щоб переконати в тому, що це не швидкоплинне бажання. Якщо ви дійсно хочете собаку, то зумієте почекати.

Метод 3 з 3: Покажіть, що на вас можна покластися

 1. 1

  Займіться роботою по будинку. На рішення батьків може вплинути те, як добре ви справляєтеся зі своїми домашніми обов`язками. Так, заправка ліжка, прибирання в кімнаті і миття посуду - справи важливі! Почніть з цього, а потім, скажімо, перейдіть до складнішого і відповідальному - почніть допомагати з готуванням, стригти газон, носити речі в прання і так далі.
  • Не бійтеся перетрудиться. Нехай батьки помітять, що ви намагаєтеся.

 2. 2

  Вчіться добре. Якщо хочете продемонструвати батькам всю свою відповідальність, то почніть вчитися краще, не перестаючи нагадувати про собаку. Дайте батькам зрозуміти, що ви готові працювати старанніше - заради собаки.
  • Особливо добре, якщо ви і по дому встигаєте, і оцінки хороші отримуєте.

 3. 3

  Покажіть їм, що ви здатні подбати про живу істоту. Скажімо, про рослину або навіть хом`ячка. Така ось "підміна" продемонструє вашим батькам, що ви цілком здатні подбати про собаку, що ви досить серйозні і відповідальні для цього. І нехай це звучить як жарт, але поставтеся до цього з найбільшою серйозністю.

 4. 4

  Проведіть "тест-ран". Якщо у вас є знайомі, яким потрібно, щоб хтось пригледів за їх вихованцем - запропонуйте свою допомогу. Візьміть їх собаку до себе і, тим самим, покажіть батькам, що зможете впоратися і зі своєю. Плюс вони побачать, скільки радості вам приносить спілкування з собакою ...
  • Крім того, це буде відмінний шанс продемонструвати батькам, якими милими бувають собаки. Можливо, після цього вони і самі захочуть піти вам назустріч. 5. 5

  Знайдіть, якщо зможете, підробіток. Тут все спирається наш вік, варіанти шукайте самі. Суть роботи в даному випадку полягає в тому, щоб дати батькам зрозуміти - витрати на собаку будуть оплачуватися вами. Крім того, це знак того, що ви розумієте і приймаєте всю відповідальність.
  • Можна навіть підписати скарбничку "На покупку щеняти". Можливо, батькам здасться це милим.

 6. 6

  Дайте їм час все обдумати. Не треба свербіти про собаку день і ніч - нічим хорошим це не закінчиться. Якщо вам відмовили, проявіть розуміння, почніть більше допомагати по дому і час від часу, зрідка згадуйте про собаку. Терпіння і труд все перетруть, як говориться.
  • Якщо будете свербіти і нити, то перекреслите все, чого встигли досягти, адже це - ознака того, що ви ще недостатньо доросла і відповідальна людина.

Поради

 • Собакам, особливо цуценятам, обов`язково треба щось жувати - зубки-то ростуть. Пошукайте поради про те, як не дати цуценяті гризти взуття та одяг. Будьте готові купити іграшку-другу для вихованця.
 • Запропонуйте оплатити покупку собаки зі своєї кишені. Раз вже ви вирішили витратити на неї власні гроші, то хочете собаку досить сильно, а також не будете ставитися до неї, як до якоїсь іграшці.
 • Якщо батьки говорять "Ніякої собаки", то не треба кричати на них і сердитися. Все це лише переконає їх у правильності заборони. Прийміть це з гідністю і пам`ятайте - крапля камінь точить.
 • Пошукайте в інтернеті тести із серії "Яка собака вам підійде".
 • Якщо батьки не хочуть купувати собаку тому, що на вулиці вона вижити не зможе через клімат, знайдіть для неї таке місце в будинку, де вона зможе перечікувати негоду.
 • Якщо батьки кажуть "Ні" тому, що у вас і так вже не будинок, а зоопарк, перетворіть життя своїх вихованців у рай. Ви повинні дбати про них бездоганно, бездоганно. І, можливо, незабаром батьки переглянуть своє рішення.
 • Якщо собаку дуже хочеться, а батьки - ні в яку, запитайте у бабусь і дідусів, чи не потрібен їм чотириногий друг. Ну а ви ... а ви завжди зможете допомагати їм з ним!
 • Чекаєте, коли ж батьки нарешті "дозріють"? Цей час можна проводити в собачому суспільстві - допомагаючи у притулку для тварин або вигулюючи чужих собак.
 • У ряді випадків у когось з членів сімей може бути боязнь собак. Наприклад, був поганий попередній досвід, після якого собаку заводити вже зовсім не хочеться. Але якщо ви по-справжньому хочете завести собаку, то вони зможуть подолати свої страхи.

Попередження

 • Ніколи не бийте собаку, особливо якщо хочете зірвати на комусь злість.
 • Не треба заводити собаку через моду або тільки тому, що у всіх ваших друзів собаки вже є. Це - не привід. Привід - це коли ви любите собак.
 • Якщо не хочете вигулювати собаку, не просите зайнятися цим батьків - вони можуть віддати її в притулок!
 • Якщо у вас в будинку вже живе невеликий гризун, наприклад, щур або хом`ячок, подбайте про його безпеку. Собаки, як правило, розглядають таку дрібну живність як іграшки або їжу.
 • Якщо батьки ще не прийшли до тями після втрати іншого собаки, почекайте трохи, чи не сипте сіль на рану.
 • Собаки коштують недешево, так що не поспішайте і дочекайтеся згоди батьків.

Що вам знадобиться

 • Нашийник і повідець. Добре видресируваний собака - відмінний друг.
 • Контакти ветеринарів та притулків - так, про всяк випадок.
 • Гроші. Причому чимало: на їжу, іграшки, ласощі і так далі.
 • Хтось, хто зможе подбати про собаку, поки ви у від`їзді.
 • Місце, де собака зможе побігати, наприклад, задній двір.
 • Іграшки для жування. Якщо не зайняти цуценя, у якого сверблять зубки, іграшками, то зжовані буде все!
 • Інші іграшки, для розваги.
 • Огляд у ветеринара.
 • Щось на зразок будки або лежанки.
 • Знадобиться також вести список всього того, що і як ви робите (як часто годуєте, вигулюєте і т.д.).
 • Час, щоб піклуватися про вихованця.
 • Сім`я і друзі, щоб цуценя або собака знайомилися з новими людьми, а також хороший двір для пробіжок.
 • Гроші, ще раз гроші!
 • Хороше і шанобливе ставлення. Не будьте грубі і злі з собакою, поважайте батьків.
 • Чистий кімната, щоб не довелося хвилюватися, як би собака чого зайвого не проковтнула.