Як переконати батьків дозволити вам завести маленьку собаку

Ви намагаєтеся переконати своїх батьків дозволити вам завести собаку? Але вони, не дивлячись на всі ваші прохання і вмовляння, весь час відмовляють вам? Переконати батьків може бути непросто, але якщо ви будете слідувати порадам з цієї статті, то незабаром у вас з`явиться новий друг.

Кроки

 1. 1

  Зробіть вдумливу, серцеву презентацію про те, чому ви повинні мати собаку. Ви можете витратити якийсь час, розмірковуючи про це. Не забудьте включити моменти, які вплинуть на ваших батьків. Спробуйте записати свою промову і потренуватися перед одним зі своїм виступом.

 2. 2

  Розкажіть про переваги придбання цуценяти, обраної вами породи.

 3. 3

  Постарайтеся знайти компроміс. Наприклад, ви хочете собаку певної породи, але ваші батьки сумніваються і хочуть подумати про це деякий час. Дозвольте їм подумати і, можливо, вони дозволять вам придбати собаку іншої породи, замість того щоб взагалі відмовити вам.

 4. 4

  Складіть список обов`язків, які вам доведеться виконувати, коли у вас з`явиться собака, наприклад, вам доведеться годувати, гуляти з собакою, прибирати після неї, і т.д.

 5. 5

  Доведіть батькам, що ви відповідальна людина. Це прекрасний час, щоб завершити всю накопичену роботу, наприклад, чому б вам не прибрати у своїй кімнаті, помити посуд, зайнятися стрижкою газону. Замість того щоб мучити батьків своїм ниттям, проявіть себе як відповідальний молодий чоловік.

 6. 6

  Спробуйте накопичити достатньо грошей, щоб, принаймні, оплатити третю частину вартості собаки, якщо звичайно собака дорого коштує.
 7. 7

  Покажіть батькам, що ви будете доглядати за собакою, почавши з малого. Наприклад, якщо у вас в класі є рибки або хом`як, доглядайте за цими тваринами. Якщо ні, покажіть свій догляд за іграшкової собакою. Це покаже батькам, що ви будете доглядати за справжньою собакою. Беріть свою собаку всюди з собою, тільки не ставте собаку на килим, тільки на дерев`яний або керамічний підлогу.

 8. 8

  Напишіть листа, в якому викладіть свої міркування про те, чому ви повинні завести собаку. Увімкніть факти про породу собаки, яку ви хочете мати. Опишіть деякі інші породи, які вам теж подобаються, ваші батьки зможуть вибрати підходящий варіант. Складіть переконливий лист (близько 5-6 абзаців) і поясніть причини (3-4 причини) про те, чому собака потрібна для вашої родини (собака - охоронець, вірний друг, можливість вам проявити відповідальність, і приємні дитячі спогади).

 9. 9

  Складіть контракт і підпишіться під ним. Це покаже батькам, що ви досить відповідальна людина. Покажіть їм, що ви збираєтеся робити до і після того, як отримаєте собаку. Цей контракт може бути сходинкою на шляху до вашої мрії.

 10. 10

  Попросіть друга, щоб він дозволив вам доглядати за його собакою, нехай ваші батьки бачать, наскільки ви відповідально підходите до цього. Ви зможете запропонувати їм гарантії того, що ви будете піклуватися про домашніх тварин належним чином.

Поради

 • Собака - це багато роботи. Продемонструйте свої здібності піклуватися про собаку. Завжди підкреслюйте, що ви - відповідальний, надійна людина.
 • Якщо батьки кажуть, немає, просто спокійно скажіть: "Добре", що не закочуючи істерик. Це покаже їм, що ви зріла людина і можливо спонукає їх переглянути своє рішення.


 • Звертайтеся зі своєю проханням не дуже часто. Ви ж не хочете, щоб вам постійно говорили НІ. Якщо ви продовжуєте просити, вони будуть дотримуватися свого НІ.
 • Переконайтеся, що ви ведете себе як досить відповідальна людина, яка здатна піклуватися про собаку. (Наприклад: ставитеся до батьків з повагою, і вони будуть знати, що ви будете добре поводитися з собакою теж.)
 • Деякі батьки кажуть "Ні" відразу, а потім продовжують думати про це. Якщо це ваш випадок, ви маєте всі шанси на отримання ТАК!
 • Добре вчіться в школі, щоб показати, що ви відповідальна людина.
 • Постарайтеся ладити з вашими братами і сестрами.
 • Якщо хтось у вашій родині страждає алергією, досліджуйте інформацію і визначте які породи собак не викликають алергії. Однак вони можуть бути дуже дорогими.

Попередження

 • Переконайтеся, що ви дійсно хочете собаку. Переконайтеся, що ви не просто хочете собаку тільки тому, щоб вона у вас була. В іншому випадку, це означатиме катастрофу для вас і вашого нового вихованця.
 • Чи не скигліть, якщо батьки вирішать, що це "не дуже вдалий час" для собаки. Ваші істерики покажуть батькам, що ви незрілий людина.
 • Беріть до уваги походження собаки, так ви можете з упевненістю дивитися в майбутнє.
 • Якщо хтось із ваших близьких боїться собак, буде непогано тримати собаку в своїй кімнаті, так ви показуєте вашу турботу про інших. Майте на увазі, однак, що ви не повинні тримати собаку в клітці протягом усього дня.
 • Деякі люди мають алергічну реакцію на собак. Будь ласка, обговоріть це зі своєю сім`єю і переконайтеся, що ніхто у вашій родині не має алергію. У випадку, якщо хтось з членів сім`ї страждає алергією на собак, підберіть породу собаки, яка не викликає алергію.