Як транспортувати велосипед

Неважливо, продаєте ви велосипед або купуєте, знання про те, як упакувати його і доставити в пункт призначення при мінімальних витратах, будуть вам корисні. Для недорогого велосипеда немає потреби платити магазину за професійну упаковку. Також, ви можете заощадити на транспортуванні, розібравши велосипед по деталях.

Кроки

 1. 1

  Пошук коробки: Знайдіть правильну коробку для велосипеда. Місцеві магазини зазвичай пропонують упаковку для перевезення велосипедів. Правда, вам, скоріше за все, доведеться доплатити символічну суму в розмірі не більше $ 5. Попросіть коробку невеликого розміру. Це допоможе заощадити на транспортуванні.

 2. 2

  Розрахунок витрат: Виміряйте довжину, ширину і висоту коробки. Помістіть результати в калькулятор витрат на перевезення, який ви можете знайти на таких веб-сайтах, як https://FedEx.com and https://UPS.com разом з адресою доставки для велосипеда. Обережна оцінка ваги упаковки зазвичай становить близько 16 кілограм. Вам пощастить, якщо ваш вантаж не перевищить обмежень по вазі перевізника. Але якщо результати розрахунку покажуть додаткові витрати в $ 25 або $ 35, то вам доведеться обрізати коробку.

 3. 3

  Велосипеди часто перевозяться через службу перевезень Amtrak Express, яка робить перевезення від станції до станції. Частини повинні бути безпечно упаковані в коробках, а самі коробки ви також можете придбати на станції. Для більш детальної інформації перейдіть по посиланню https://amtrak.com.

 4. 4

  Обрізка коробки (при необхідності): зріжте по 6 або 8 сантиметрів до чотирьох кутах відкритого кінця коробки між нижньою і верхньою площинами. Вогне нижню і верхню площині всередину і заново виміряйте коробку. Довжина і глибина не змінилися, але ось висота коробки тепер менше. Можливо, з такими параметрами ваша коробка підійде під стандарти вантажоперевізні компанії і вам не доведеться доплачувати додаткові $ 25 або $ 35. Якщо розмір все ще буде завеликий, повторіть обрізку ще на 6 або 8 сантиметрів.

 5. 5

  Перевірте місткість: Найкраще буде провести кілька тестів на місткість. Щоб помістити велосипед в коробку меншого розміру, вам, можливо, буде потрібно видалити одне або два колеса, педалі, сідло і, можливо, навіть кермо, так як спроба ослаблення виносу керма, щоб повернути сам кермо вбік, не спрацює.
 6. 6

  Тепер ваша робота закінчена.

Поради

 • Що стосується компаній, що надають послуги з перевезення, то послуги FedEx з перевезення велосипедів, як правило, дешевше подібних послуг UPS приблизно на 10%. Не забувайте про альтернативних вантажовідправників, які пропонують гнучкі знижки, наприклад, 10% знижки за реєстрацію на веб-сайті компанії.
 • У регіони доставка велосипедів зазвичай обходиться в $ 15- $ 20. По країні таке перевезення може коштувати $ 30- $ 40 або більше. Однак майте на увазі, що у зв`язку з недавнім підвищенням на пальне було серйозна зміна в цінах на перевезення, в результаті чого вартість повної перевезення тепер становить від $ 100.
 • Компанія AMTRAK продасть вам пакувальну коробку за $ 15 на станції прийому вантажів. При цьому упаковку ви повинні будете робити самі. Вони виміряють коробку і за $ 60- $ 80 доставлять в будь-який кінець країни. Ви отримаєте байк на станції прибуття вантажу, зберете велосипед і поїдете. Коробка залишається у них.
 • Двічі перевірте параметри коробки за допомогою інтернет калькуляторів, до того як привезти байк в місце відбування. «Сім разів відміряй, один раз відріж».


 • При покупці спочатку огляньте місцеві магазини. Це може позбавити вас від витрат на перевезення в принципі.

Попередження

 • Дорогі, рідкісні або колекційні велосипеди завжди повинні професійно упаковуватися в магазині.
 • Завжди купуйте на велосипед страховку проти ушкоджень (більшість вантажоперевізників автоматично надає страховку на суму до $ 100).
 • Пишіть деталі пункту призначення на коробці незмивною маркером- вкажіть цю ж інформацію всередині коробки. Увімкніть також все необхідне в разі авіаперевезення.
 • UPS / FedEx не пропонують страховку проти ушкодження. Замість цього ви отримаєте заяву про заходи, які будуть вжиті компанією з метою захисту товару від пошкоджень. Ви повинні і просто ЗОБОВ`ЯЗАНІ упакувати велосипед, відповідно до наданих інструкціями, або ж не бачити вам відшкодування, у разі пошкодження. Магазини не упаковують, відповідно до інструкцій UPS / FedEx, тому скористайтеся послугами професіоналів. Вартість перевезення ґрунтується на остаточному розмірі, вазі і пункті призначення вашого вантажу.
 • Розбирання байки часто губляться або залишаються у випадку внутрішніх авіаперевезень через їх розміру і хрупкості- запасіться планом Б, якщо ваш байк не прийде в місце призначення.

Що вам знадобиться

 • Пакувальна коробка з магазину
 • Інструменти: Універсальні ключі, розвідний ключ і т.д.
 • Скотч, сантиметр, вакуумні пакети, пакувальні матеріали
 • Доступ до Інтернету, щоб попередньо дізнатися ціну за перевезення за допомогою калькуляторів