Як заощадити паливо

Існує безліч способів заощадити на паливі, але найефективніший з них - скоротити кількість споживаного палива. Якщо нам потрібно скористатися машиною, щоб дістатися до місця призначення, можна використовувати деякі прийоми, які допоможуть знизити кількість споживаного палива.

Кроки

 1. 1

  Дотримуйтесь швидкісні обмеження. Це найбільш ефективне рішення для того, щоб підвищити ефективність вашого водіння. Найбільш паливозберігаючі швидкість для більшості машин - при перемиканні на підвищену передачу, це близько 80 км / год.

 2. 2

  Постарайтеся уникнути водіння по завантажених трафіком дорогах, або в дощову, вітряну погоду або при високому атмосферному тиску. Дощ, зустрічний вітер і підвищений атмосферний тиск створюють додатковий опір повітря, для подолання якого потрібна додаткова кількість палива (попутний вітер допомагає.

 3. 3

  Позбавтеся від зайвого вантажу у вашій машині, як, наприклад, непотрібні інструменти, ключки для гольфу та інше. Знижений задній борт кузова скорочує витрату палива, оскільки зменшує лобовий опір повітря. Дослідження показують, що повітряна подушка, що утворилася позаду машини, створює поверхню з малим лобовим опором.

 4. 4

  При їзді впритул до їде попереду, ви витратите даремно деяку кількість палива, так як, щоб пристосуватися до руху попереду їде автомобіля, вам доведеться постійно натискати газ і гальмо.
  • Постійне гальмування - марна трата енергії, це просто перетворює енергію в непотрібне тепло і при цьому скорочує термін експлуатації ваших гальм.
   • У машинах майбутнього з`явиться система, перетворювати енергію гальмування в корисну енергію, але навряд чи ваша машина обладнана подібною системою (якщо тільки у вас не гібрид.
 5. 5

  Якщо ви постійно швидко прискорюєтеся після гальмування, ви використовуєте додаткову кількість палива, а також зношується ваші шини. Прискорюючись не так швидко, ви використовуєте рівно стільки палива, скільки необхідно для досягнення потрібної швидкості.

 6. 6

  Постарайтеся їхати плавніше. Якщо ви дозволяєте швидкості значно знизитися, а потім прискорюєтеся, при цьому ви витрачаєте більше палива, ніж якщо б ви підтримували прискорення в одному темпі. Якщо ви дозволите машині набрати швидкість при спуску і знизити при підйомі, це також збільшить ефективність.

 7. 7

  Поміняйте повітряний фільтр. Забруднене фільтр буде красти енергію у вашого двигуна, і це зменшить ефективність. Забруднене фільтр використовує більше палива, ніж чистий.

 8. 8

  Слідкуйте за тиском у шинах, щоб зменшити витрату палива. Тримайте шинний манометр під рукою і перевіряйте тиск. Шинам властиво трохи спускати повітря з плином часу.

 9. 9

  Найчастіше перевіряйте тиск в шинах, якщо температура повітря на вулиці істотно змінюється (Тиск в гарячих шинах вище за рахунок розширення повітря, при холодній температурі тиск зменшується, за рахунок звуження повітря, тому підкачайте шини в прохолодну погоду, якщо потрібно). Погано накачані або перекачані шини створять більший опір при русі і збільшать витрата палива, а також приведуть до передчасного зносу шин через зайву тертя.

 10. 10

  Регулярно проходите рекомендовані виробником техогляди, щоб оптимізувати витрату палива: міняйте свічки запалювання і шини та інше. Чим краще працює двигун, тим більше енергії він справляє при менших витратах палива. 11. 11

  Використовуйте синтетичне масло, щоб заощадити приблизно 5% палива. До того ж, потрібно буде рідше міняти масло, а це заощадить час і скоротить кількість поїздок в автосервіс, а також зменшить кількість відпрацьованого масла.

 12. 12

  Розслабтеся. Послухайте розслаблюючу музику. Якщо ви слухаєте енергійну музику, ваше серцебиття збільшується, що змушує вас прискорюватися, набирати швидкість і робити інші речі, зовсім корисні для економії палива.

 13. 13

  Скоротіть кількість часу роботи двигуна на знижених оборотах.

Video

Поради

 • Уважно стежте за використовуваним паливом (октанове число). Бензин буває різний. Ваш двигун може працювати краще або гірше, залежно від використовуваного палива.
 • Одягайтеся відповідно до погоди, вам буде набагато зручніше при водінні, а також ви не будете використовувати зайву енергію на нагрівання / охолодження.
 • Можливо, обміркувавши все заздалегідь, вам вдасться скоротити кількість поїздок. Спробуйте об`єднати кілька справ в одну поїздку. Наприклад, купіть псуються продукти про запас (як, наприклад, корм для кішок, туалетні приналежності та інше), щоб не довелося їздити кілька разів.
 • Слідкуйте за витратою, так ви зможете визначити, що вашій машині потрібно техобслуговування. Якщо в трьох з чотирьох використаних баках ви побачили неефективне використання палива, це може означати необхідність техогляду.
 • Якщо можливо, прогуляйтеся або прокотіться на велосипеді до місця призначення.

Попередження

 • Не їдьте впритул до попереду йде автомобілю (відомо також як драфтінг в гонках), щоб скоротити кількість палива. Це може скоротити опір повітря, бо попереду йде машина розсікає цей потік повітря, але це незаконно і вкрай небезпечно.
 • Зловживання гальмуванням трапляється найчастіше через те, що водій занадто прискорюється або їде занадто близько.
 • Регулярно проходите техобслуговування, а також почитайте інструкцію з експлуатації вашого транспортного засобу. Заміна масла може здатися дорогою на перший погляд, але, в кінцевому рахунку, це допоможе скоротити витрату і зменшити знос двигуна.