Як зняти вінілові наклейки зі скла автомобіля

Видалення вінілових наклейок зі скла автомобіля може бути складним і трудомістким. Ось спосіб, який допоможе вам заощадити час і сили.

Кроки

 1. 1

  Подивіться на погоду. Якщо на вулиці холодно, машину слід поставити в гараж. Якщо на вулиці тепло, припаркуйте автомобіль на сонці. Вінілові наклейки легше знімати, коли тепло.

 2. 2

  Якщо область навколо наклейки брудна, протріть її, щоб видалити зайву бруд. Це трохи полегшить вам роботу.

 3. 3

  Візьміть лезо і під кутом близько 45 градусів до скла піддіньте край наклейки. Вдавлюйте лезо під наклейку, тим самим відділяючи її від клею. Легкі рухи лезом "взад-вперед" допоможуть вам.
  • Ви зможете зняти наклейку, як тільки підніме її край. Більш старі наклейки дуже часто розшаровуються і їх важче зняти.

 4. 4

  Якщо наклейка зовсім не піддається, спробуйте нагріти її лампою розжарювання або феном. Нагрівайте наклейку там, де вона все ще тримається на склі, а не там, де вже відклеїлися, і ви побачите, що вона почне легше відклеюватися.  • Як тільки наклейка знята, на склі залишаться залишки клею.

 5. 5

  Намочіть залишки засобом для видалення клею. Дайте йому постояти 30 - 60 секунд, щоб якомога більше клею розчинилося. Лезом зчистіть якомога більше залишків клею, акуратно витирайте паперовою серветкою лезо після кожного скребка. Спробуйте не вимазатися цим клеєм або розчинником, так як вони як соплі, дуже липкі, противні і їх важко відмити.
  • Після кроку вище, на склі повинно залишитися зовсім небагато клею, який можна видалити протерши скло чистим паперовим рушником з розчинником

 6. 6

  Для очищення від залишилися мазків клею, скористайтеся мильною водою або засобом для чищення скла.


Поради • Якщо ви не хочете зайвих клопотів з самостійним зняттям наклейок, пошукайте в телефонній книзі контакти магазинів, які спеціалізуються на таких наклейках. У більшості випадків такі магазини спеціалізуються як на виготовленні та наклеюванні, так і на їх видаленні. Або ж вони допоможуть вам знайти того, хто це зробить.

Попередження

 • Не використовуйте металеве лезо на кузові автомобіля! Воно видалить фарбу разом з наклейкою. Якщо необхідно зняти наклейку з кузова автомобіля, скористайтеся пластмасовим скребком.
 • Розчинник для клею дуже слизький, тому лезо може зісковзувати. Будь ласка, будьте обережні.

Що вам знадобиться

 • Лезо, щоб зчищати наклейку зі скла. (Скористайтеся пластмасовим скребком, якщо наклейка розташована на кузові автомобіля).
 • Термофен, щоб допомогти послабити клей на наклейці. Фен для волосся застосовуйте тільки в крайньому випадку, так як він виставлений на дуже велику температуру.
 • Засіб для видалення клею, наприклад "Goof Off", "Goo Gone" або "Rapid Remover". Мастило WD-40 теж підійде.
 • Легколетучие рідини теж підійдуть, проте працюйте з ними обережно! При роботі з будь-яким з продуктів зі списку, завжди дотримуйтесь інструкцій виробника в добре провітрюваному приміщенні.
 • Паперові серветки для очищення. "Shop towels" або "J Cloth" відмінно підійдуть.
 • Мильна вода чи засіб для чищення скла, для остаточної миття скла.