Як видалити наклейки з машини

Люди часто поміщають на свої автомобілі різні наклейки. Але не всі знають, як їх потім видаляти, що іноді буває не так вже й легко. Часто на бампері після неклеек залишаються сліди. Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися, як повністю видалити їх з вашої машини.

Кроки

 1. 1

  Вам знадобиться відро з мильною водою. Занурте у відро ганчірку і кілька разів промийте нею наклейку. Також протріть навколо наклейки. Це потрібно зробити для того, щоб вона ввібрала воду і розм`якла.

 2. 2

  Окропити наклейку і місця навколо неї засобом для видалення смол. Не шкодуйте кошти. Зачекайте кілька хвилин. Нехай наклейка гарненько просочиться.

 3. 3

  Спробуйте підняти наклейку за один з її куточків. Ми робимо перший крок на шляху видалення наклейки з вашого автомобіля.
 4. 4

  Допоможіть собі пластиковим шпателем. Акуратно піднімайте наклейку за допомогою шпателя, поки не відклеїти її більшу частину. При необхідності допомагайте собі іншою рукою. Намагайтеся видалити якомога більше.

 5. 5

  Ще раз промийте місця, де ще залишилися сліди наклейки, мильною водою. Робіть це якомога ретельніше. Потім ще раз пройдіться по ній шпателем.

 6. 6

  Потім окропити залишки наклейки засобом для видалення смол. Протирайте їх мильною ганчіркою, поки не видалите повністю.

Попередження • Використовуйте тільки один засіб для видалення смол або клею. Якщо ви будете використовувати одночасно кілька засобів, то може статися небажана хімічна реакція, яка зашкодить забарвлення вашої машини.

Що вам знадобиться

 • Відро з мильною водою
 • Ганчірка
 • Засіб для видалення смол або клею
 • Пластиковий шпатель