Як полагодити індикатори на приладовій панелі автомобіля

Якщо індикатори на приладовій панелі вашого автомобіля не працюють або працюють неправильно - це може не тільки дратувати, але й піддати ваше життя небезпеці. Необхідно визначити проблему і знайти спосіб її вирішення. Щоб полагодити непрацюючі вогні на приладовій панелі, дотримуйтесь даними інструкціям.

Кроки

 1. 1

  Визначайте проблему систематично. Почніть процес з найпростіших рішень. У багатьох машин є перемикач, який заглушає або вимикає підсвічування панелі приладів. Пошукайте цей перемикач, який знаходиться на консолі біля рульової колонки.
  • Якщо ви не впевнені у пошуком, скористайтеся керівництвом до автомобіля.

 2. 2

  Перевірте запобіжники підсвічування панелі приладів. Перегоріли запобіжник може відключити підсвічування панелі приладів. Блок запобіжників може перебувати під капотом або на підлозі, біля педалі гальма. Також може бути 2 блокав різних місцях. Вивчіть діаграму на кришці блоку, щоб знайти потрібний запобіжник. Замініть запобіжник, якщо він перегорів.  • Використовуйте запобіжник того ж типу, щоб уникнути проблем з електрикою в автомобілі.

 3. 3

  Перевірте лампи підсвічування. Якщо з запобіжниками все гаразд, то можливо перегоріла одна з ламп на приладовій панелі. Слідуючи інструкціями виробника автомобіля, зніміть лицьову панель з приладової панелі. Викриття фіксують болти. Обережно зніміть лицьову панель. Лампи повинні розташовуватися на задній стороні панелі.
  • Викриття лампу з гнізда. Не крутіть занадто сильно, щоб не зламати скло.  • Витягнувши лампу, перевірте, чи ціла нитка розжарення. Якщо скло усередині лампи обвуглилося або вицвіли, замініть її лампою того ж типу.

  • Купуйте нову лампу і мастило для неї в магазині автозапчастин. Змастіть підставу лампи мастилом, щоб збільшити її термін служби.

  • Якщо ви не можете визначити стан лампи, попросіть продавця в магазині автозапчастин визначити його.

  • Якщо лампа в порядку, поверніть її на місце, змастивши підставу мастилом.

 4. 4

  Зверніться до фахівця. Якщо методом виключення ви не змогли визначити проблему, зверніться до кваліфікованого механіку. Проблема може бути в електричній системі або проводці. Якщо вас не влаштовує вартість ремонту, зверніться як мінімум за ще однією консультацією.


Попередження

 • Уникайте поїздок вночі з несправною панеллю приладів. Днем підсвічування не так важлива, і все-таки проблеми з підсвічуванням приладової панелі слід вирішувати якнайшвидше.