Як полагодити зламаний автомобільний звуковий сигнал

Автомобільний сигнал - це важлива частина нормально функціонуючого автомобіля. Ви можете зіткнутися з низкою проблем при його використанні, включаючи те, що іноді сигнал звучить тихіше, ніж це має бути або не працює зовсім. Починка сигналу - нескладне завдання, з якою ви можете впоратися самі. Тим не менше, коли сигнал сильно пошкоджений і потребує для ремонту зняття інших деталей автомобіля, наприклад таких як бічні подушки безпеки, вам потрібно буде звернутися за допомогою до фахівця.

Кроки

 1. 1

  Визначте проблеми сигналу. Для початку визначте модель сигналу, що допоможе вам при подальшому виправленні неполадок.

 2. 2

  Відкрийте капот і попросіть когось натиснути сигнал, якщо проблема полягає в тихому звучанні. Багато автомобілів мають 2 або більше сигналів. Якщо звук сигналу низький, то можливо спрацьовують не всі сигнали.

 3. 3

  Додайте сигнал (и) на основному кріпленні радіатора або за гратами автомобіля.

 4. 4

  Від`єднайте роз`єм дроти. Сигнал повинен нагадувати пробку з стирчать з неї проводами. Щоб зняти роз`єм дроти, натисніть на нижню сторону роз`єму і потягніть за кінець дроту. Зніміть болт кріплення і плоскі клеми, які під`єднані до проводів. Очистіть деталі, а потім знову прикріпити їх. Попросіть вашого помічника посигналити знову.

 5. 5

  Купіть новий сигнал, якщо очищення деталей сигналу трохи виправила проблеми зі слабким звучанням. Ви можете вибрати заміну зламаного сигналу його точною копією, або купити універсальний автомобільний сигнал.

Немає звуку
 1. 1

  Перевірте блок запобіжників, якщо ваш сигнал не подає звуку. Прочитайте керівництво користувача, щоб знайти розташування запобіжників у вашому автомобілі. У посібнику також будуть вказані особливості з`єднання блоку запобіжників з сигналом для вашого автомобіля.

 2. 2

  Зніміть запобіжник пінцетом, звичайними плоскогубцями або з гострим кінцями. Ви також можете видалити запобіжник пальцями. Ваш запобіжник зіпсований, якщо металева пластина всередині нього зламана.

 3. 3

  Замініть запобіжник, якщо він несправний. Ви можете придбати змінні запобіжники в магазині автозапчастин. Встановіть відповідну вашому автомобілю модель, а потім попросіть вашого помічника посигналити знову.

 4. 4

  Перевірте щоб індикатор подушки безпеки відбивався на приладовій панелі, якщо немає проблеми з запобіжником.
  • Проблема з подушкою безпеки може призвести до несправності сигналу. Якщо подушка безпеки погано упакована, вона може заважати деталям, так званої підкермовий спіралі, яка з`єднує кнопку звукового сигналу з котушкою реле у самого сигналу. 5. 5

  Покажіть ваш автомобіль професійному механіку, коли горить індикатор подушки безпеки.
  • Якщо ваша подушка безпеки займає багато місця, професійний механік видалить її, а потім правильно перевстановить. Механік може визначити інші можливі проблеми вашого сигналу, якщо ви самі не змогли визначити їх.

Поради

 • Зіпсована підрульові спіраль, яка повертає кермо і через яку проходить заряд в пристрій сигналу, може бути причиною несправності сигналу.
 • Звук універсального сигналу може відрізнятися від заводської моделі. Вам також потрібно буде його підлаштувати під особливості вашого автомобіля при установці.

Попередження

 • Будьте обережні при заміні перегорів запобіжника на новий з такою ж силою струму.
 • Згорілий запобіжник іноді позначає набагато більшу проблему вашої машини, ніж просто не працюючий сигнал, краще проведіть діагностику автомобіля.

Що вам знадобиться

 • Новий сигнал
 • Новий запобіжник
 • Керівництво
 • Плоскогубці з гострими кінцями, пінцет або звичайні плоскогубці