Як встановити радіо в Jeep Grand Cherokee 1996-1998 років випуску

Якщо на вашому Jeep Cherokee 1996-1998 років стоїть аудіосистема старого зразка, або якщо вона просто вийшла з ладу, ви можете самостійно замінити її на нову, післяпродажну аудіосистему.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте капот вашого джипа і від`єднайте негативний контакт (-) від акумулятора. Таким чином ви виключіть можливість травми, нанесення шкоди нової аудіосистеми або вашому автомобілю. Так само, від`єднавши клему, ви не пошкодити запобіжники під час установки нової аудіосистеми.

 2. 2

  Двома руками акуратно зніміть декоративну дерев`яну рамку, яка оточує панель клімат-контролю, двірників та підігріву сидінь. Відкладіть в сторону.

 3. 3

  Відкрутіть 3 хрестоподібних шурупа. Перший шуруп тримає одну сторону панелі клімат-контролю і одну сторону панелі управління двірниками і підігрівом сидінь, на другому шурупі кріпиться панель управління двірниками і панель підігріву сидінь, а третій утримує на місці панель-клімат контролю. Відкладіть ці шурупи, так як вони знадобляться пізніше.

 4. 4

  Двома руками акуратно зніміть дерев`яну рамку, яка оточує панель управління світловими приладами. Відкладіть в сторону.

 5. 5

  Відкрутіть два хрестоподібних шурупа, які тримають панель управління світловими приладами. Відкладіть їх убік, поки вони знову не знадобляться.

 6. 6

  Відкрутіть 5 шурупів, які тримають панель приладів і декоративну накладку. Відкладіть їх, поки вони знову не знадобляться.

 7. 7

  Акуратно зніміть панель приладів і декоративну накладку. Відкладіть в сторону.

 8. 8

  Відкрутіть два болти, на яких тримається заводська аудіосистема. Один болт знаходиться у верхньому правому кутку, інший - в лівому нижньому. Відкладіть їх, поки вони не знадобляться знову.

 9. 9

  Дістаньте аудіосистему з приладової панелі вашого Jeep Cherokee, і ззаду від`єднайте чорні і сірі проводу, заземлення та проводи підключення AM / FM антени. Відкладіть заводську аудіосистему в сторону.

 10. 10

  З`єднайте дроти на заводському адаптере з проводами на новій аудіосистеми в наступному порядку, використовуючи ізоляційну стрічку, щоб закріпити їх разом:

 11. 11

  З`єднайте негативний (-) провід правого заднього динаміка (фіолетовий з чорною смужкою).

 12. 12

  З`єднайте негативний (-) провід лівого заднього динаміка (зелений з чорною смужкою).
 13. 13

  З`єднайте позитивний (+) провід переднього правого динаміка (сірий).

 14. 14

  З`єднайте позитивний (+) провід переднього лівого динаміка (білий).

 15. 15

  З`єднайте позитивний (+) провід заднього правого динаміка (фіолетовий).

 16. 16

  З`єднайте позитивний (+) провід заднього лівого динаміка (зелений).

 17. 17

  Якщо на вашому Jeep Cherokee варто заводська звукова система "Infinity Gold premium" (на декоративних кришках динаміків на передніх дверях повинно бути логотип Infinity Gold), з`єднайте синій провід дистанційного включення підсилювача. Якщо у вас не встановлена система Premium Gold, просто обріжте синій провід.

 18. 18

  З`єднайте позитивний (+) провід для 12 вольта (жовтий).

 19. 19

  З`єднайте позитивний (+) провід запалювання (червоний).

 20. 20

  З`єднайте негативний (-) провід переднього правого динаміка (сірий з чорною смужкою).

 21. 21

  З`єднайте негативний (-) провід переднього лівого динаміка (білий з чорною смужкою).

 22. 22

  Для заземлення використовуйте стрипер, щоб зробити штекер на кінці дроту, і з`єднайте з заводським проводом заземлення. Якщо у вас немає штекера, відріжте штекер на заводському заземлении і підключіть цей провід безпосередньо до заземлення на заводському адаптере проводки і закріпіть його за допомогою ізоляційної стрічки. Це дуже важливий крок, оскільки якщо цього не зробити, ви можете травмувати себе або пошкодити свій автомобіль, новою аудіосистему, або спалити запобіжники.

 23. 23

  Використовуйте демонтажні ключі, які йдуть з новою аудіосистемою, щоб дістати її з металевої монтажної рамки. Збережіть ці ключі на випадок, якщо ви вирішите зняти вашу аудіосистему або заново встановити заводську. 24. 24

  Вставте монтажну рамку, яка йде з новою аудіосистемою, в пластиковий інсталяційний адаптер, таким чином, щоб метал уперся в пластик.

 25. 25

  Вставте новий приймач в рамку в пластиковому адаптере.

 26. 26

  Підключіть заводський адаптер сірого і чорного проводів до сірих і чорним проводам в приладовій панелі вашого Jeep Cherokee так, щоб вони були надійно з`єднані.

 27. 27

  Підключіть заводську AM / FM-радіоантена до гнізда AM / FM радіоантени на вашій новій аудиосистеме так, щоб вони були надійно з`єднані.

 28. 28

  Підключіть джгут проводів, що поставляється з новим радіо, до роз`єму на задній панелі нового радіо так, щоб вони були надійно з`єднані.

 29. 29

  Закріпіть пластиковий інсталяційний комплект в приладовій панелі вашого Jeep Cherokee за допомогою двох болтів, які ви відкрутили раніше.

 30. 30

  Встановіть панель приладів і центральну консоль і закріпіть хрестоподібними шурупами, які були зняті раніше.

 31. 31

  Встановіть на місце панель управління світловими приладами і її закріпіть хрестоподібним шурупом.

 32. 32

  Помістіть декоративну дерев`яну рамку панелі управління світловими приладами і злегка натисніть, щоб закріпити її на місці.

 33. 33

  Використовуючи хрестоподібні шурупи, закріпіть панель клімат-контролю, управління двірниками і підігрівом сидінь.

 34. 34

  Поверніть на місце декоративну дерев`яну рамку системи клімат-контролю, управління склоочисником і контролю підігріву сидінь і злегка натисніть, щоб закріпити її на місці.

 35. 35

  Підключіть негативний (-) провід акумулятора до батареї вашого Jeep Cherokee і закрийте капот автомобіля.

 36. 36

  Встановіть лицьову панель на нову аудіосистему. Увімкніть запалювання вашого Jeep Cherokee, і насолоджуйтеся музикою! :)

Поради

 • Для вашого Jeep Cherokee вибирайте систему в розмір single-DIN (найбільш поширений розмір післяпродажних аудіосистем).
 • Не намагайтеся встановити покупні аудіосистеми з висуваються передніми панелями, так як екран такої системи буде чіплятися за панель приладів вашого автомобіля при висуванні.
 • Якщо на будь-якому етапі установки нового радіо у вашому Jeep Cherokee, ви відчуєте невпевненість, не соромтеся попросити допомоги у досвідченого друга або в майстерні по роботі з автозвуку. Такі послуги зазвичай коштують грошей, але це того варто.

Що вам знадобиться

 • 1 набір для післязаводської установки радіо для автомобілів Ford і Chrysler 1974-2002
 • 1 заводський роз`єм проводів для автомобілів Chrysler 1974-2002
 • 1 хрестоподібна викрутка
 • 1 торцевої ключ з насадками різного розміру
 • 1 стрипер
 • 1 рулон вогнетривкої ізоляційної стрічки
 • 1 гайковий ключ