Як встановити дистанційну систему запуску автомобіля

В ідеалі, дистанційні системи запалювання повинні бути встановлені кваліфікованим фахівцем. Неправильна установка може не тільки привести до того, що стартер не спрацює віддалено, але й призведе до пошкодження дорогої електроніки керування транспортним засобом. Тим не менш, ті, хто знайомий з електронікою і ремонтом транспортних засобів знають, як встановити дистанційну систему запуску в машині і зможуть заощадити гроші на витрати і установку- їм не знадобиться допомога кваліфікованого установника. Уважно прочитайте керівництво користувача авто та інструкції стартера. Хоча ця стаття дає деякі загальні інструкції з дистанційного стартеру, все ж велика частина залежить від автомобіля і моделі дистанційного стартера.
Метод 1 з 3: Планування установки

 1. 1

  Переконайтеся, що обраний вами стартер сумісний з маркою і моделлю вашого транспортного засобу.

 2. 2

  Уважно прочитайте інструкції по установці.

 3. 3

  Перевірте інструкції в інтернеті перш ніж зробити покупку, якщо ви обираєте підтримане пристрій або те, яке не включає в себе друковане керівництво. Переконайтеся, що веб-сайт є простим і зрозумілим і має зрозумілі друковані копії посібників, які ясно показують, як встановити дистанційну систему запуску двигуна в автомобіль.

 4. 4

  Ознайомтеся з керівництвом користувача та інструкцією для вашого авто. Розберіться з проводами в автомобілі. Деякі стандартні з`єднання проводів включають стартер, запалювання, харчування та системи управління кшталт системи подачі тепла та кондиціонування повітря, безпеки або сигналізації, радіо- і електричних замків.

 5. 5

  Зберіть всі інструменти та обладнання, яке вам знадобиться. Цифровий мультиметр рекомендується для перевірки. Переконайтеся, що ваші резистори і реле мають потрібну кількість контактів і правильне напругу.

Метод 2 з 3: Підготуйте автомобіль

 1. 1

  Вирішіть, де встановити основний модуль. Він повинен бути в безпечному, прихованому місці і не вимагати додаткових проводів. Не ставте його в моторному відсіку або місцях, де він буде піддаватися сильної вібрації або тепла. Можливі місця установки - під автомагнітолою або в бардачку, під центральною консоллю або над панеллю запобіжників.

 2. 2

  Знайдіть змінні панелі на приладовій панелі для монтажу елементів управління та світлодіодних індикаторів. Збільште існуючі отвори в разі потреби. Переконайтеся, що елементи управління легко доступні і не можуть бути випадково пошкоджені.

 3. 3

  Обійдіть машину, щоб переконатися, що все працює правильно після установки. Перевірте акумуляторну батарею, перемикачі, світильники та інші системи.

 4. 4

  Якщо можливо, зніміть сидіння, де буде встановлений модуль управління. Це дасть вам більше можливостей для роботи.

Метод 3 з 3: Підключення дистанційного стартера

 1. 1

  Використовуйте паяльник для з`єднання проводів. Додайте додатковий захист, склеївши дроти ізоляційною стрічкою.

 2. 2

  Використовуйте реле для підключення додаткових проводів, якщо використовується більше ніж один провід для запалювання, додаткових аксесуарів або для стартера.

 3. 3

  Тримайте дроти подалі від гострих предметів під панеллю приладів.

 4. 4

  Знайдіть і підключіть провід живлення, який підключається або до батареї або до проводу, які подає живлення на систему запалювання. Перевірте керівництво користувача вашого автомобіля, так як автомобілі мають різне число проводів і можуть бути підключені по-різному. Для дистанційних стартерів з двома проводами живлення, підключіть обидва для кожного з проводів живлення автомобіля.

 5. 5

  Підключіть провід запалювання, який подає живлення на паливний насос і систему запалювання.

 6. 6

  Знайдіть і прикріпіть додатковий провід, який подає живлення на систему подачі тепла та кондиціонування повітря.

 7. 7

  Прикріпіть провід стартера, який подає живлення на соленоїд стартера. 8. 8

  Підключіть габаритні ліхтарі і стоп сигнал, які зазвичай знаходяться поруч з перемикачами світла. Використовуйте діоди, щоб ізолювати один від одного проводу правого і лівого ліхтарів.

 9. 9

  Закріпіть дріт заземлення до чистої, нефарбованої металевої поверхні. Чи не прикладайте його до висновку батареї.

 10. 10

  Знайдіть і підключіть провід тахометра до розподільника або котушці запалювання. Перегляньте місце підключення свічкових проводів, або зверніться до керівництва, щоб визначити місце розташування проводу тахометра.

 11. 11

  Підключіть всі компоненти безпеки, захист від викрадення та інші додаткові компоненти.

 12. 12

  Перевірте всі з`єднання перед установкою головного запобіжника харчування.

 13. 13

  Закріпіть дроти шурупами або ременями, щоб тримати їх подалі від рухомих частин.


Що вам знадобиться

 • Ніж
 • Кусачки
 • Кусачки для зачистки проводів
 • Паяльник і припой
 • Ізоляційна стрічка
 • Цифровий мультиметр
 • Резистори
 • Реле
 • Ключі