Як за допомогою лимона зробити шкіру світліше

Якщо у вас є темні плями на шкірі, або ви просто хочете її освітлити, використовуйте для цього лимон.
Частина 1 з 2: освітлення шкіри за допомогою лимона

 1. 1

  Побризкайте. Знайдіть пляшечку з пульверизатором і налийте в неї лимонний сік. Додайте таку ж кількість води в пляшку. Побризкайте на шкіру, уникаючи порізів або інших ділянок травмованої шкіри.

 2. 2

  Ввітріть. Втирайте цедру лимона в шкіру. Це очищає шкіру, а також поступово її освітлює.

 3. 3

  Використовуйте лимонне засіб для вмивання, скраб або маску для обличчя. Зробіть засіб для вмивання обличчя з рівних частин води і лимонного соку, меду і алое. Вмивайтеся цією сумішшю щоранку.
  • Для осветляющей маски змішайте 1 столову ложку лимонного соку, 1 столову ложку томатного соку, 1 столову ложку огіркового соку і 1 столову ложку пасти із сандалового дерева. Наносите на шкіру на 15-20 хвилин. Змийте теплою водою і використовуйте зволожувач.
  • Для осветляющей маски для сухої шкіри змішайте 1 столову ложку сухого молока, 1 столову ложку меду, 1 чайну ложку лимонного соку і 2 краплі ефірного масла. Нанесіть на шкіру на 20-25 хвилин. Змийте теплою водою і використовуйте зволожувач.
  • Для лимонного скраба змішайте 2 столові ложки коричневого цукру, 1 яєчний білок і 1 чайну ложку лимонного соку. Нанесіть на шкіру масажними рухами. Залиште на шкірі на 10-15 хвилин. Змийте теплою водою і використовуйте зволожувач.

 4. 4

  Скибочки лимона потримайте кілька секунд під водою, а потім видавіть на ватний тампон. Нанесіть на обличчя і змийте через 10-30 хвилин.

 5. 5

  Лимонний лосьйон. Зробіть свій власний лосьйон з двох частин лимонного соку, трьох частин гліцерину і однієї частини світлого рому. Ретельно змішайте всі інгредієнти до однорідної маси і втирайте в шкіру.

Частина 2 з 2: загальні та медичні поради по освітленню шкіри

 1. 1

  Лимон дійсно освітлює шкіру, але для цього знадобиться час. В лимонній кислоті містяться натуральні освітлюючі елементи. Якщо ви хочете прискорити процес, спробуйте використовувати гідрохінон, койевую кислоту, альфа-гідрокси кислоти або толокнянку. Враховуйте ризики, пов`язані із застосуванням деяких з цих продуктів. Одне дослідження показало, що 1 з 4 продуктів для освітлення шкіри, зроблених в Азії та продаються в США, містили ртуть.

 2. 2

  Уникайте впливу сонячного світла. При використанні лимона або будь-яких інших продуктів для освітлення шкіри, завжди застосовуйте сонцезахисний крем і намагайтеся проводити якомога менше часу на сонці. Лимон і лимонний сік можуть висушити шкіру і таким чином зробити її більш вразливою для сонячних променів.

 3. 3

  Спробуйте використовувати лимон або лимонний сік через день. Освітлення шкіри за допомогою лимона це довгий процес, тому у вас буде спокуса застосовувати засоби щодня. Постарайтеся робити це 3-4 рази на тиждень, так як лимонний сік надмірно сушить шкіру.

 4. 4

  Лимонний сік може допомогти в боротьбі з вуграми, але обговоріть застосування цього методу з лікарем. Деякі джерела стверджують, що лимонний сік вбиває вугрові бактерії і очищає шрами від вугрової висипки. Можливо лимонний сік здатний на це, але необхідно з`ясувати, як він взаємодіє з уже вживаними вами препаратами від вугрів. Проконсультуйтеся з цього питання з лікарем.

 5. 5

  Знайте, що ви наносите на шкіру. Велика частина продукції вбирається у ваш організм. Якщо ви хочете разом з лимоном використовувати додаткові інгредієнти, наприклад, скраб, засіб для вмивання, лосьйон або маску, то добре подумайте, чи хочете ви, щоб цей засіб проникло у ваш організм.

Поради • Лимон є кислотою і сушить шкіру, тому щодня ретельно її зволожуйте.
 • Для щоденного зволоження використовуйте мед, масло ши і авокадо. Це запобігає висихання шкіри.
 • Освітлення шкіри за допомогою лимона - довгостроковий процес, і результати ви побачите поступово.
 • Обов`язково використовуйте сонцезахисний крем, так як кислота сприяє опіків від сонячних променів.
 • Фізичні вправи підтримують вашу молодість і здоров`я.
 • Лимон чудово справляється зі зморшками, вуграми і відмерлими клітинами шкіри. Природні властивості лимона покращують стан шкіри.
 • Пийте лимонний сік, так як він виводить токсини з організму.

Попередження

 • Не виходьте на сонці під час застосування лимона.
 • Лимонний сік це кислота. Залежно від типу шкіри, він реагує на сонце і викликає опіки. Якщо у вас з`явилася така проблема, то розбавляйте лимонний сік в рівних пропорціях з водою і ретельно змивайте після застосування.
 • Бережіть очі!
 • Бережіть порізи і рани. Кислота в лимонному соці буде палити.

Що вам знадобиться

 • Лимон
 • Вода (якщо у вас чутлива шкіра)