Як бути стрункою і виглядати привабливо

Багато людей вважають, що для того щоб виглядати красиво, необхідно бути струнким, а щоб бути струнким необхідно правильно харчуватися і займатися фізичними вправами. У цій статті ви знайдете корисні поради, які допоможуть вам виглядати на всі сто!

Кроки

 1. 1

  Їжте здорову їжу. Це дуже важливо, якщо ви хочете добре виглядати. Ваша порція повинна бути невеликою. Не їжте занадто багато, навіть здорова їжа може заподіяти шкоду, якщо її їсти у великих кількостях. У вашому раціоні має бути цільнозерновий хліб і багато овочів. Їжте менше солодощів і жирної їжі. Пийте багато води. Якщо ви будете пити багато води, ваш організм не буде зневоднений, і ви не будете страждати від головного болю. Вживання здорової їжі неодмінно позначиться на стані вашої шкіри. Вам не доведеться ховати прищі під великим шаром косметики, якщо ви будете їсти здорову їжу. Крім того ви будете енергійні і повні сил. Також вживання здорової їжі поліпшить вашу концентрацію та увагу.

 2. 2

  Займайтеся фізичними вправами. Фізичні вправи дуже важливі, якщо ви хочете бути стрункою. Не займаючись, ми стаємо товстими і ледачими. Почніть робити віджимання і присідання. Менше дивіться телевізор і грайте у відеоігри. Тільки не перестарайтеся. Надмірні тренування можуть принести шкоду.
 3. 3

  Якщо вам подобається робити макіяж, ви можете його робити. Однак пам`ятайте, все добре в міру. Використовуючи занадто багато косметики, ви будете виглядати як клоун. Ви можете використовувати блиск для губ і рум`яна. Якщо ви використовуєте тіні для повік, віддавайте перевагу світлим тонам, таким як персиковий або, може бути, світло-зелений. Якщо ви занадто юні, не використовуйте косметику взагалі, ви будете виглядати занадто доросло. Або, в крайньому випадку, зведіть використання косметики до мінімуму.

 4. 4

  Носіть одяг нейтральних кольорів. Віддаючи перевагу таким кольорам як коричневий, сірий і чорний, ви будете виглядати стрункіше і доросліше. Яскраві кольори, наприклад бордовий може говорити про те, що вас варто побоюватися. 5. 5

  Вірте в себе! Ви повинні вірити, що ви гарні. Пам`ятайте, немає некрасивих людей. Кожна людина унікальна і гарний по своєму.

Поради

 • Якщо у вас є родимка, і ви комплексуете з цього приводу, подумайте про деяких моделях. Деякі з найкрасивіших моделей в світі мають родимки, і намагаються акцентувати увагу на них. Так що не бійтеся, показувати свої родимки!

Попередження

 • Пам`ятайте все добре в міру.