Як спалювати жир за допомогою йоги

Пози йоги тренують і розтягують ваші м`язи, що покращує їх витривалість і силу. Більшість всіх поз спалюють жир шляхом зміцнення ваших м`язів. М`язи спалюють більше калорій, ніж що-небудь ще, тому коли ваші м`язи увійдуть в тонус, вам вдасться знизити жирові відкладення на вашому тілі. Кращими видами йоги для зниження жиру в тілі є аштанга і текуча йога. Читайте далі, щоб дізнатися, як зменшити кількість жиру за допомогою йоги.
Метод 1 з 4: Поза стільця в текучої йозі

 1. 1

  Стати рівно, ноги на ширині стегон, руки по швах.

 2. 2

  Витягніть руки прямо вперед на ширині плечей.

 3. 3

  На вдиху опуститеся вниз в позицію присідаючи до того, як ваші стегна не будуть паралельні підлозі.

 4. 4

  Протримаєтеся в цій позиції один видих, вдихніть, на видиху підніміться вгору у вихідну позицію.

 5. 5

  Повторіть 10 разів, намагаючись протриматися, як мінімум, 4 секунди при кожному повторенні.

Метод 2 з 4: Низхідна собака

 1. 1

  Поверніться в положення стоячи. Зігніться в стегнах, нахиляючись вперед до того, як ваші пальці рук не торкнутися підлоги. Якщо вам не вдається дотягнутися до підлоги, то просто досягнете самого максимального нахилу.

 2. 2

  Розташуйте руки на підлогу так, щоб вони могли підтримувати ваш вагу. Зігніть свої коліна і розмістіть ноги позаду себе, одну ногу за раз. Ви опинитеся в позиції віджимань.
  • Просунуті слідчі йоги можуть відскочити ногами назад у вихідне положення.

 3. 3

  Підніміть сідничні м`язи, зберігаючи ноги в випрямленій положенні. Надавите руками в підлогу і витолкніте стегна далі вгору. Зберігайте це положення 10 повільних вдихів і видихів.

Метод 3 з 4: Шпагат в вихідної собаці з переходом в позу воїна III

 1. 1

  Надавите п`ятами в підлогу якомога сильніше в позі низхідній собаки.

 2. 2

  Підніміть праву ногу прямо вгору. Зберігайте праву стопу в такому ж напруженому стані. Ця поза називається шпагатом в низхідній собаці. Зберігайте це положення 10 повільних вдихів і видихів.

 3. 3

  Зігніть ваше праве коліно і закруглите вашу спину. Повільно торкніться правим коліном чола. Якщо це не виходить, то виведіть його якнайдалі. Зберігайте це положення 10 повільних вдихів і видихів.

 4. 4

  Поверніться в позу шпагату в низхідній собаці.

 5. 5

  Зігніть ваше праве коліно і опустіть вашу праву ногу. Додайте підошву вашої правої стопи між руками. Перемістіть свою вагу так, що він буде розташовуватися на вашій правій нозі, а не руках.

 6. 6

  Випряміть праву ногу і підніміть ваші руки так, щоб вони були рівними і паралельними підлозі.

 7. 7

  Підніміть вашу ліву ногу від підлоги до того, як вона не стане паралельної підлозі. Ваша вага буде підтримуватися вашої правою ногою і балансувати між прямою лінією кінчиків ваших пальців рук і ваших лівих пальців ніг.

 8. 8

  Поверніться в позу низхідній собаки і повторіть цей комплекс лівою ногою. Повторіть цей підхід від 1 до 5 разів кожною ногою.
  • Для спалювання додаткового жиру додайте кілька підходів, затримуючись в крайній точці кожного підходу тільки 1 вдих і видих, а потім поверніться до повних 10 вдихів і видихів при наступному підході.

Метод 4 з 4: Поза човни

 1. 1

  Сядьте прямо і витягніть ноги поперед себе.

 2. 2

  Напружте і втягніть м`язи живота. Перемістіть ваш вага злегка назад так, що більша частина вашої ваги буде спочивати на сідничних кістках тазу, а не на стегнах. 3. 3

  Зігніть свої коліна і перемістити їх у напрямку до грудей.

 4. 4

  Схопитеся за задню поверхню сідниць руками. Злегка перекотіться назад і підніміть ваші стопи так, що вага вашого тіла буде спочивати на кістках вашого тазу в той час, як ваша спина буде прямою. Не поспішайте з перебуванням цієї пози, так як спочатку вона може здатися трохи незвичайною.

 5. 5

  Відірвіть руки від стегон і помістіть їх прямо над головою на ширині плечей.

 6. 6

  Підніміть ваші стопи вгору якомога вище, намагаючись розташувати їх по прямій лінії від ваших сідниць. Зафіксуйте положення на 5-10 секунд.

 7. 7

  Повільно розслабтеся, опускаючи руки в них, щоб триматися за свої сідниці. Розташуйте стопи спочивати на підлозі. Розслабтеся на кілька вдихів.

 8. 8

  Повторіть від 1-2 разів або більше.

Поради

 • Прогуляйтеся 5 хвилин або виконайте інші прості вправи йоги для розігріву перед спробою здійснення поз для спалювання жиру.
 • Якщо вам не вдається виконати повну позу, то хоча б виконайте її частково, намагаючись виконати її до кінця в майбутньому.
 • Не забувайте про правильне дихання, щоб у вас не закрутилася голова. Завжди розтягуйтеся перед вчиненням комплексу вправ йоги.
 • Робіть ті вправ, які вам в даний момент під силу.
 • Завжди займайтеся в просторій і розтягується одязі, щоб у вас була можливість спокійно розтягуватися і нахилятися.
 • Завжди тренуйтеся на килимку для йоги босоніж. Килимок для йоги розроблений для створення гарного зчеплення з підошвами босих стоп.
 • Пошукайте й інші вправи йоги.
 • Іншими хорошими позами є вітання сонця, поза лука, кобра, місячні квіти, кішка, ворона і і упор на лежачи на ліктях.

Попередження

 • Протирайте піт з килимка для йоги рушником, інакше ви ризикуєте посковзнутися при виконанні вправ.
 • Вправи йоги для спалювання жиру вимагають багато зусиль, тому проконсультуйтеся зі своїм лікарем перед початком тренувань, якщо у вас є серцево-судинні, респіраторні захворювання або які-небудь проблеми з хребтом.

Що вам знадобиться

 • Килимок для йоги
 • Універсальний одяг
 • Вода
 • Рушник