Як використовувати Diaper Genie

Отримавши Diaper genie в подарунок на свято першого купання дитини або будь-яке інше запланована подія, потрібно дізнатися, як ним користуватися? Тоді, немає нічого кращого цієї статті!

Кроки

 1. 1

  Помістіть у відро diaper genie спеціальні пакети. Якщо їх не вистачає, не використовуйте будь-які. Спеціальні пакети продаються в магазинах, де був куплений чудо прилад. (Ця стаття описує модель Diaper Genie ||, але може бути застосовна і для інших моделей, які присутні на ринку).

 2. 2

  Візьміть підгузник після використання.

 3. 3

  Скрутіть його в щільну кулю. Це не означає просто згорнути його навпіл, але і не потрібно робити з нього баскетбольний м`яч.
 4. 4

  Перевірте, що всі стрічки ретельно заправлені всередину, тому що навіть невелика їх частина може випадково порвати плівку запасного блоку.

 5. 5

  Відкрийте кришку Diaper Genie. Натисніть на кнопку спереду пристрою, щоб відкрити її. Деякі моделі можна відкрити вручну, але в різних типах можуть відмінності.

 6. 6

  Протолкніте підгузник, поки зажим щільно не зачиняться. 7. 7

  Закрийте кришку Diaper Genie. Повертайте її по колу у напрямку до себе (від передньої частини кришки), поки вона не зупиниться.

 8. 8

  Звільніть пристрій, коли будуть використані всі запасні блоки.

Поради

 • Незалежно від моделі купленого вами Diaper Genie, всі вони можуть пропускати запах підгузників. Мало того, що ви повинні завжди закривати пристрій, але і мити його ретельно, щоб знищити всі мікроби.

Що вам знадобиться

 • Відро для підгузків Diaper Genie
 • Спеціальні пакети
 • Брудний / використаний одноразовий підгузник (і)