Як поміняти підгузник

Зміна підгузника найчастіше викликає побоювання, страх і жарти у новоспечених батьків і вихователів. Немовлятам і малюкам, не привчені до горщика, необхідно міняти підгузник кожні кілька годин, щоб уникнути подразнення на шкірі і дискомфорту. Поміняйте підгузник за допомогою необхідних коштів-розташуйте дитину в безпечному місці і правильно утилізуйте використані підгузники.
Метод 1 з 3: Необхідні кошти

 1. 1

  Тримайте все необхідне для зміни підгузника в легко досяжних місцях і в місцях, де ви зазвичай міняєте підгузник.
  • Встановіть все необхідне на або близько пеленального столика в спальні дитини або на тумбочці у вашій спальні, якщо ви міняєте підгузки на вашому ліжку.
  • Укомплектуйте сумку або рюкзак для підгузків всім необхідним, на випадок якщо вам доведеться міняти підгузник дитині, коли ви не вдома.

 2. 2

  Покладіть чисті підгузники в місце, де їх можна легко взяти. Коли йдете з дому, візьміть, принаймні, один чистий підгузник на кожні дві години, які ви будете відсутні.

 3. 3

  Візьміть вологі серветки або пелюшки залежно від того, що ви використовуєте для очищення попи дитини під час зміни підгузника.

 4. 4

  Тримайте крем від попрілостей, присипку поруч з місцем, де ви міняєте підгузник, особливо якщо ваш малюк схильний до висипки. Не забудьте покласти щось з перерахованого вище в сумку для підгузників.

 5. 5

  Знайдіть чисте, безпечне і тепле місце, щоб поміняти дитині підгузник. Використовуйте пеленальний столик, пеленальний матрац або просто постеліть ковдру на підлогу або на ліжко.

 6. 6

  Мийте руки до і після зміни підгузника.

Метод 2 з 3: Зміна одноразових підгузників

 1. 1

  Помістіть задню частину чистого підгузника під вашої дитини. Та частина підгузника, на якій знаходяться липучки, і є задня частина.

 2. 2

  Розстебніть липучки брудного підгузника. Приклейте їх до брудного підгузника, щоб вони не прилипли до шкіри дитини.

 3. 3

  Витягніть брудний підгузник з-під вашої дитини. Якщо підгузник мокрий, витягніть задню частину брудного підгузника з-під попи дитини. Якщо на підгузку є випорожнення, то постарайтеся передньою частиною підгузника стерти їх з дитини.
  • Прикрийте пеніс дитини, якщо це хлопчик. Використовуйте ще один підгузник або чисту пелюшку. Іноді хлопчики можуть пописати під час зміни підгузника, і навряд чи вам це сподобається.

 4. 4

  Складіть брудний підгузник і відкладіть в сторону. Ви можете викинути його, коли дитина буде повністю переодягнений і прибраний з пеленального столика, ліжка або будь-яких інших зручних покриттів.

 5. 5

  Витріть попу дитини серветкою або сухою тканиною.
  • Перевірте спину дитини і шкіру між ляжек, якщо в підгузку були випорожнення. Витріть всі брудні місця.

 6. 6

  Простягніть вперед передню частину чистого підгузника. Закріпіть підгузник з кожного боку за допомогою липучок.


  • Переконайтеся, що підгузник сидить щільно, але не дуже туго. Шкіра не повинна бути передавленной або червоною.

 7. 7

  Одягніть дитину і покладіть його на підлогу або в безпечне місце, щоб викинути підгузник і помити руки.

Метод 3 з 3: Зміна тканинних підгузників

 1. 1

  Розкладіть чистий підгузник і дотримуйтесь інструкції щодо його використання. Деякі підгузники йдуть зі спеціально ушитими вкладками, і в інструкції буде вказано, як одягнути підгузник на дитину.

 2. 2

  Розстебніть брудний підгузник і опустіть передню частину. Якщо підгузник мокрий, витягніть передню частину з-під дитини і відкладіть в сторону.
  • Прикрийте пеніс дитини, якщо це хлопчик. Пам`ятайте про схильність хлопчиків писати під час зміни підгузника.

 3. 3

  Використовуйте передню частину підгузника, щоб витерти будь випорожнення, які можуть бути на попі дитини.

 4. 4

  Витріть попу дитини серветкою або вологою тканиною. Перевірте спину і шкіру між стегнами.

 5. 5

  Покладіть чистий підгузник під дитину і потягніть передню частину на дитину, поки не досягнете пупка.

 6. 6

  Застебніть тканинний підгузник. Використовуйте будь кнопки або липучки Velcro, які можуть бути включені до підгузку. Також можна запеленать або заколоти безпечної шпилькою.
  • Якщо ви використовуєте вінілове покриття, то надіньте його на тканинний підгузник.

 7. 7

  Одягніть дитину і покладіть його або її в безпечне місце, поки ви чистите брудний підгузник і миєте руки.

 8. 8

  Струсіть або соскребіте, все, що ви можете, з брудного підгузника в туалет. Прополосніте підгузник, перш ніж покласти його в прання.

Поради

 • Направте пеніс дитини вниз в підгузник, коли ви переодягаєте хлопчика. Це дозволити запобігти протікання.
 • Відволічіть вашої дитини під час зміни підгузників, якщо він або вона нервує. Дайте дитині потримати іграшку або заспівайте йому пісеньку, коли міняєте підгузник.

Попередження

 • Пам`ятайте, що ніколи не можна залишати дитину без нагляду на пеленальном столику або високої поверхні. Навіть за секунду дитина може скотитися з пеленального столика або ліжка.