Як грати в Наслідки

Наслідки - це дуже стара і популярна гра. Ми навчимо вам грати її.
Метод 1 з 2: Правила гри

 1. 1

  Гравці повинні сісти в коло. У кожного повинен бути аркуш паперу й олівець.

 2. 2

  Нехай кожен гравець запише один прикметник у верхній частині сторінки.

 3. 3

  Загорніть верхній край, щоб прикметника не було видно.

 4. 4

  Передайте папір наступного гравця. Він повинен записати наступне слово і загорнути верхній край аркуша, а потім передати далі.
  • Другий гравець записує ім`я людини. Після передачі третій гравець записує ще один прикметник. Наступний гравець записує ім`я людини протилежної статі, а наступний - де вони зустрілися. Далі, що чоловік дав їй, далі, що він сказав їй, потім, що вона йому відповіла. Після цього наступний гравець записує наслідки, а останній - що про це сказали люди.

 5. 5

  Записуйте слова в зазначеному порядку, передаючи аркуш паперу по колу. Наприкінці зберіть всі аркуші паперу і прочитайте результат. Він буде приблизно таким:
  • Страшний Джек зустрів прекрасну Джейн в парку. Він дав їй квітку і сказав «Скільки у тебе дітей?». Вона відповіла «Мені вже так набридли ці гамбургери!». Наслідки: вони виграли в лотерею і світ сказав "Ну от! А адже дітям не можна гратися із сірниками".

Метод 2 з 2: Малюнок

 1. 1

  Гравці повинні сісти в коло. У кожного повинен бути аркуш паперу й олівець.

 2. 2

  Нехай кожен намалює голову тварини або людини. 3. 3

  Поверніть папір, щоб малюнка не було видно.

 4. 4

  Передавайте аркуш паперу. Кожен гравець повинен домальовувати по одній частині тіла. Загинайте папір так, щоб було видно тільки звідки потрібно продовжити малюнок, але самого малюнка не було видно.

 5. 5

  Перший гравець малює голову, другий корпус, третій ноги, четвертий ступні.

 6. 6

  Будьте обережні, загинайте край листа так, щоб малюнка не було видно. Передавайте аркуш по колу, за годинниковою стрілкою.

Що вам знадобиться

 • Аркуш паперу
 • Олівець
 • Стірательная гумка
 • Група гравців.