Як підготувати грунт для полуниці

Підготовка та створення місця для полуниці вимагають часу і уваги до деталей, щоб справити найкращий урожай. Більшість людей погодяться, що результати того варті, оскільки 25 рослин полуниці можуть поставити достатньо плодів для 4-х чоловік протягом вегетаційного періоду.


Кроки

 1. 1

  Плануйте заздалегідь знайти найкраще місце для грядки з полуницею. Поспостерігайте за можливими місцями кілька місяців і виберіть саме сонячне місце з кращим зливом води. Уникайте посадки полуниці в надмірно вітряної області. Занадто багато вітру здуває корисних комах.

 2. 2

  Виберіть кращі сорти полуниці для вашої температурної зони. В судовому каталозі буде карта зон, щоб ви могли проконсультуватися або ви можете поговорити з людьми у місцевому садовому центрі, щоб знайти те, що найкраще росте у вашому кліматі.

 3. 3

  Протестуйте рівень рН в саду. Рівень рН 6.0-6.5 - найкращий для грунту для вирощування полуниці, але діапазон 5.5-7.0 також прийнятний.
  • Протестуйте рівень рН в саду. Рівень рН 6.0-6.5 - найкращий для грунту для вирощування полуниці, але діапазон 5.5-7.0 також прийнятний.
  • Ви можете перевірити самі рівень рН, купивши комплект в будь-якому садовому центрі. Покладіть грунт в надану ємність, додайте відведені кількість наданого хімічного тестування і порівняйте отриманий колір з колірною шкалою комплекту для визначення рівня рН грунту.
 4. 4

  Крім того, ви можете віднести або відправити поштою зразок вашої грунту в місцевий офіс. Вони перевірять грунт і дадуть рекомендації про те, як підкоригувати вашу грунт для досягнення найкращих результатів при вирощуванні полуниці. Вони також можуть порекомендувати кращу полуницю для вирощування у вашій області, щоб ви не розчарувалися в майбутньому.

 5. 5

  Скопайте всю площу місця для полуниці на глибину лопати, принаймні, за 1 місяць до посадки. Розбийте всі великі грудки грунту і видаліть бур`яни або камені. Слідкуйте за шкідливими личинками та іншими комахами, і видаліть їх. Якщо вам потрібно, підкоригувати рН, зараз саме час застосувати вапно. Змішайте її ретельно з грунтом.

 6. 6

  Додайте органічну речовину з вашої компостної купи в грунт полуничної грядки, принаймні, за місяць до посадки. Одночасно введіть декількох жмень кісткового борошна на квадратний метр.

 7. 7

  Чи не мульчируйте грунт перед посадкою. Дозвольте грунті бути під впливом сонячних променів, щоб земля була досить тепла до посадки.


Поради • Полуниця - хороша культура для вирощування на грядках. Це дозволяє легко контролювати бур`яни і рівень вологості. Підняті грядки також збережуть рослини від замерзання, зберігаючи ніжні саджанці.

Попередження

 • Полуниця - хороша культура для вирощування на грядках. Це дозволяє легко контролювати бур`яни і рівень вологості. Підняті грядки також збережуть рослини від замерзання, зберігаючи ніжні саджанці.
 • Не плануйте місце для полуниці, де були вирощені трава або дерен за останні 2 роки, якщо це взагалі можливо. Дерен і трава залучають дротяні черв`яки і личинки, які руйнівні для полуниці.

Що вам знадобиться

 • Садовий каталог
 • Лопата
 • Вапно
 • Компост
 • Органічне добриво
 • Комплект для тестування грунту

==