Як поводитися з голкою для плетіння вовняних виробів

Завдяки використанню голок для валяння вовни, з нескрученних вовняних волокон, можна сплітати тривимірні скульптурні вироби. Натуральне якість вовни обумовлює свою перевагу при виготовленні плетених тварин. Голками для скульптурного валяння можна весело і легко навчитися плести різні вироби різних форм, наприклад, форму яйця, при цьому, не застосовуючи шиття, якийсь наповнювач або різні дроту.

Кроки

 1. 1

  Зберіть сировину і матеріали. Ви повинні будете отримати вовняний ватин для валяння наступними голками (рекомендовані розміри голок: 40-ий трикутник призначений для всіх типів скульптур, тридцять восьмий зірка - для дрібних деталей та оздоблення та тридцять шостий трикутник - для кріплення деталей), а також тверда підставка для валяння. Додатковими матеріалами виступають: паперові палички, дерев`яні шампури, міцна швейна голка і гострі ножиці для вишивання.

 2. 2

  Щоб зробити вовняне виріб у формі яйця, почніть з підготовки вовни ватину. Підготуйте тонкі аркуші вовни, які будуть розміром приблизно з вашу руку.

 3. 3

  Складіть 4 листа вовни і скачайте їх в овальну форму, стискаючи настільки, наскільки у вас вистачить сил. Формою виріб має бути схожим на яйце.

 4. 4

  Покладіть скачану форму на тверду підставку для валяння і твердо утримуйте, одночасно працюючи голкою для валяння за допомогою сорокових трикутної голки. Проколюйте шерсть голкою, поки не відчуєте, що шерсть сама тримає свою форму навіть, якщо ви її зовсім відпустили.
 5. 5

  Продовжуйте колоти виріб голкою до тих пір, поки вільні волокна не зберуться всі в одне ціле.

 6. 6

  При завершенні формування основних форм, будьте акуратні. Вироби у формі яйця можуть служити складовими інших скульптур - головою або якимось неживим предметом. З іншого боку, це може стати частиною складної ляльки або тварини.
  • Використовуючи контрастні кольори вовни, прикрасьте це виріб, шляхом прошивання в ньому художніх деталей.
  • Щоб зробити менші або більші форми у вигляді яйця, ви можете поєднати кілька деталей для формування голови, тіла або створення цілого людини або тварини, посилаючись на вихідне зображення.


Поради • З шерстю ватину краще і зручніше працювати в порівнянні із звичайною вовною для скульптурного валяння.
 • Кучеряві вівці дають прекрасні довге волосся, які відмінно підходять для повстяного плетіння.

Попередження

 • Голки для валяння гострі і легко ламаються. Звертайтеся з ними вкрай обережно.

Що вам знадобиться

 • Вовняний ватин (прекрасним вибором є норвезькі войлоки для валяння С1)
 • Голки для валяння - рекомендовані розміри включають 40-ту трикутну для всіх вовняних скульптур, тридцять восьмий зірку для дрібних деталей і обробки, а також тридцять шостий трикутну для кріплення деталей
 • Тверда підставка для валяння
 • Додаткові матеріали включають в себе паперові палички, дерев`яні шампури, міцну швейну голку і гострі ножиці для вишивання