Як набрати вагу, якщо живеш на студентський бюджет

Хороша новина: легше набрати вагу, ніж втратити його. Перед вами деякі поради, які допоможуть вам набрати вагу.


Кроки

 1. 1

  Зверніться до лікаря, перш ніж починати слідувати новій дієті / вправам. Обговоріть з лікарем новий режим харчування, а також наявні прблеми зі здоров`ям. Розгляньте питання про відвідування дієтолога.

 2. 2

  Щоб набрати вагу, швидше за все, ви не просто хочете збільшити кількість жиру. Ви також хочете зміцнити м`язи і серце. Якщо ви прагнете до цього, займайтеся силовими тренуваннями, ходите або бігайте підтюпцем, піднімайтеся по сходах, плавайте або займайтеся своїм улюбленим видом спорту. Займайтеся принаймні, чотири рази на тиждень протягом 20 хвилин (збільшуйте час занять поступово, якщо ви домосід).

 3. 3

  Зверніть увагу на харчову піраміду. Складіть збалансовану дієту, включаючи продукти харчування з кожної категорії.
 4. 4

  Якщо ви новачок в дієтологи, читайте склад продуктів, зазначений на упаковці. Виробіть звичку читати склад, кожного продукту харчування, який ви купуєте. Зверніть увагу на вагу, калорійність, кількість жирів, білків, клітковини і вітамінів. Здорова дієта це вуглеводи, білки, жири і вітаміни, а також розумна кількість клітковини.

 5. 5

  Висококалорійні продукти це м`ясо, молочні продукти, яйця, горіхи, і "нездорові" закуски. Ви можете їсти їх, щоб набрати вагу, але не перестарайтеся, особливо з фаст-фудом, який містить багато калорій, але мало поживних речовин. 6. 6

  Існує різниця між «хорошими жирами» і «поганими жирами». Згідно сучасним дослідженням, ненасичені жири корисні для організму, а насичені - шкідливі, а "транс-жири" або гідрогенізовані жири дуже шкідливі для нашого організму! Різні види жирів по різному впливають на вироблення холестерину, що дуже важливо для здоров`я артерій і серця. Приклади хороших жирів це - авокадо, натуральні масла, які містяться в деяких видах риби (наприклад, лосось і тунець), лляне і оливкове масло. Намагайтеся уникати або звести до мінімуму жири, що містяться в таких продуктах як, кокосовий крем і масло.

 7. 7

  Не забувайте їсти фрукти і овочі. Хоча більшість овочів і фруктів низькокалорійні, вони містять багато поживних речовин, які необхідні організму, такі як волокна, вітаміни і мінерали.

Поради

 • Не переїдайте. Ви будете почувати млявість. Їжте порції такого розміру, щоб відчувати себе комфортно (можливо, трохи більше), і не більше того.
 • Дотримуйтеся своєї мети, і урізати кількість калорій, коли ви досягнете своєї мети.
 • Не намагайтеся набирати вагу занадто швидко. Ваші м`язи будуть рости, а ваш організм, в кінцевому підсумку, буде відкладати зайві калорії у вигляді жиру, але для цього потрібен час. Не поспішайте.