Як переконати батьків дозволити вам завести кішку

Кішки можуть стати люблячими вихованцями, які завжди будуть з вами і в хороші, і в погані моменти життя. Однак, якщо ви ще малі, то вам буде потрібно дозвіл батьків завести кішку. Це може виявитися важко, якщо один або обидва ваших батьків мали поганий досвід спілкування з кішками в минулому. Але з деякою часткою переконання ви зможете домогтися свого.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся в тому, що хочете завести кішку. Коли вона у вас з`явиться, шляху назад вже не буде, тому гарненько подумайте. Чи не миттєво, витратьте на це достатня кількість часу. Також обміркуйте, яку саме породу ви хочете завести.

 2. 2

  Приготуйте презентацію в PowerPoint або просто свою промову. Так ви дійсно можете отримати перемогу. Це продемонструє те, як добре ви потрудилися і як сильно хочете кішку.

 3. 3

  Постарайтеся з`ясувати думку батьків про цю тварину (якщо ви ще цього не знаєте). Якщо вони не мають щодо кішок ніяких упереджень, це на краще. Якщо ж їм неприємно навіть сама думка про кішок, то все буде складніше. Зробіть кілька натяків про те, що вам подобаються кішки.

 4. 4

  Підберіть сильні і переконливі аргументи, складіть їх список на папері. Наприклад, туди можна включити факт того, що кішка є незалежним твариною, яка не потрібно вигулювати, що гарантує чистоту. Пам`ятайте, що це одна з найважливіших складових вашого успіху, дорослих набагато простіше переконати словами і обгрунтованими аргументами, ніж сльозами і тупанням ногами.

 5. 5

  Накопите гроші. Батькам сподобається, якщо ви самі купите необхідний інвентар для кішки, це демонструє те, що ви дійсно зацікавлені завести кішку.

 6. 6

  Складіть список того, що вам знадобиться і вирушайте в магазин (або зайдіть в інтернет), щоб дізнатися ціни. До того ж, якщо ви хочете завести дорогу породу кішки, то вам краще мати при собі побільше грошей.

 7. 7

  Важливо показати, що ви є достатньо дорослими. Демонструйте це в повсякденному житті, наприклад, моя посуд або виконуючи інші справи ще до того, як вас попросять про це (безперечно), ви покажете ступінь вашої дорослості і готовності до підвищеної відповідальності. Саме ваше доросле поведінка передбачає вашу здатність доглядати за кішкою або іншим вихованцем.

 8. 8

  Спробуйте сходити на виставку котів з батьками. Ним може сподобатися якийсь маленький чарівний кошеня.

 9. 9

  Пам`ятайте про те, що людина, яку ви намагаєтеся переконати, може не бажати бути перепереконання і не хотіти обговорювати з вами це. Тому будьте терплячі і наполегливі. Зрештою, батьки усвідомлюють, наскільки сильно ви хочете кішку.
 10. 10

  Не заводьте кішку тільки заради того, щоб чинити на кого-небудь враження. Це погана причина. Ви можете завести кішку, або бажаючи продемонструвати свою відповідальність, або просто зі своєї любові до кошенят і тваринам. Пам`ятайте про те, що на вас лежатиме відповідальність по догляду за кішкою.

 11. 11

  Можна встановити систему отримання балів. За кожне виконане вами відповідальна справа ви отримуєте 1 бал. Батьки можуть встановити вам цільове кількість балів, після досягнення якого ви зможете завести кішку. Обов`язково ведіть рахунок зароблених вами балам.

Поради

 • Коли намагаєтеся переконати батьків, не починайте злитися, якщо вони говорять немає. Демонстрація гніву закриває перед вами двері, ви будете розмовляти з батьками, немов зі стіною.
 • Ніколи ні за яких обставин не здавайтеся, це покаже, що ви дійсно хочете кішку. Однак і не набридайте батькам до роздратування. Це знизить ймовірність отримання згоди і відверне увагу батьків від аргументації вашої "дорослості".
 • Ви повинні бути впевнені в тому, що готові і бажаєте забезпечити кішці належний догляд.
 • Якщо у вас немає конкретних переваг у виборі породи кішки, яку можна купити тільки у заводчика, сходіть в притулок для тварин. У більшості випадків вихованці виявляються там через зміни в житті попередніх господарів, а не через поведінкових проблем. Ви зможете недорого купити здорового кошеня, найчастіше вже кастрованого / стерилізованого. Також ви зробите добру справу! Все це може допомогти переконати батьків, що це хороша ідея.
 • Якщо ви вирішили здобувати кішку у заводчика, переконайтеся в його репутації, що він активно вкладається в благополуччя індивідуальних своїх кішок і на благо породи в цілому. Безвідповідальні заводчики не володіють необхідними знаннями і прихильністю для забезпечення кошенятам максимальних шансів на здорове і щасливе життя.
 • Якщо у вас помірно виражена алергія, в інтернеті є багато ресурсів, які допоможуть вам комфортно себе почувати, живучи бік обіч з вусатим компаньйоном.


 • Як і в усьому, більш якісний інвентар служить довше і в довгостроковому плані економить ваші гроші. Тим не менш, непогано порівнювати ціни і виявляти особисті переваги кішки в іграшках, перш ніж витрачатися, наприклад, на когтеточку, щоб зрозуміти, що вашій кішці більше подобаються оббиті килимовим покриттям когтеточки, а не обмотані мотузкою (і навпаки).
 • Вам може допомогти аллерготерапія. Вона може зайняти роки, вимагати великих витрат і бути кілька болючою, оскільки зазвичай при ній роблять ін`єкції алергенів. Однак, якщо ваше серце жадає кішку, це може коштувати того. До того ж, що може ще більше переконати батьків у серйозності ваших намірів, ніж ваш настрій витратити заради цього стільки часу і перенести стільки фізичного болю?
 • Люди з алергією на кішок насправді не відчувають алергії до їх шерсті. Зазвичай це алергія на білок Fel d4, що виділяється сальними залозами шкіри кішки і міститься в слині. Так як і слина, і шкірне сало зазвичай виявляються на хутрі, практично лисі породи кішок (такі як сфінкси) будуть менш алергенними. Однак немає 100% гіпоалергенних кішок.

Попередження

 • Не здавайтеся. Якщо ви налаштувалися завести кішку, прикладайте до цього максимальних зусиль.
 • Вас можуть зачаровувати маленькі пухнасті кошенята, але пам`ятайте, що вони виростають у дорослих кішок.
 • Якщо ви хочете проігнорувати вищевказані поради, то, принаймні, проконсультуйтеся з лікарем, щоб він виписав вам антигістамінні засоби.
 • Якщо ви плануєте після школи поступати в інститут, то не зможете взяти кішку з собою в гуртожиток. Переконайтеся в тому, що батькам не складе труднощів подбати про кішку, після вашого від`їзду. В іншому випадку вам доведеться зняти собі з кішкою окрему квартиру.
 • Алергія може прогресувати і прогресує. Якщо ви лише чхаєте при спілкуванні з кішками, то, ймовірно, ви зможете жити з ними, але якщо у вас висипає кропив`янка від спілкування з кішкою, то вам ніяк не можна заводити її собі. В один прекрасний день кропивниця може перерости в анафілактичний шок, який є смертельно небезпечною алергічною реакцією, при якій опухає гортань, і людина не може дихати.

Що вам знадобиться

 • Гроші пропорційно тому, скільки коштує кішка
 • Сайти та книги про кішок
 • Інвентар, контакти ветеринара
 • Корм для кошенят / кішок
 • Лоток і наповнювач / пісок (пісок не комкуется, тому може ставати брудним)
 • Миски для їжі та води
 • Когтеточка
 • Любов до кішок (якщо цього немає, то не заводьте кішку)
 • Бажання доглядати за кішкою