Як привернути увагу хлопця, коли ти в п'ятому класі

Вам подобається хлопчик, і ви хочете привернути його увагу? Ось декілька простих порад, які допоможуть вам зробити це.

Кроки

 1. 1

  Скажіть "Привіт". Виберіть хлопчика, якого ви знаєте. Не варто зупиняти свій вибір на хлопчика, який не відрізняється гарною поведінкою, краще виберете хорошого і розумного. Ви заслуговуєте хорошого ставлення до себе.

 2. 2

  Якщо він хоче поговорити з вами, погоджуйтеся. Обміняйтеся номерами телефону або скористайтеся послугою Skype, щоб дізнатися більше один про одного.

 3. 3

  Докладайте зусиль, щоб добре виглядати. Не використовуйте чорні тіні для повік. Розчісуйте волосся, одягайтеся красиво, використовуйте туш, рум`яна, або помаду. (! Але не надто багато) Гарний зовнішній вигляд вам забезпечений.

 4. 4

  Не поспішайте. Це буде дратувати його і він не захоче мати з вами справу.

 5. 5

  Не ведіть себе дивно і не хіхікайте багато. Вас будуть сприймати, як дівчинку з дивацтвами. Однак, якщо ви будете мило сміятися в його присутності, він зрозуміє, що вам подобається проводити час з ним.

 6. 6

  Чи не виставляйте свої почуття напоказ. Це може зруйнувати вашу дружбу.

 7. 7

  Проявляйте почуття гумору, але не забувайте бути серйозною. Ви ж не хочете весь час веселитися або нудьгувати.

 8. 8

  Майте свіжий подих! Чистите мову, використовуйте нитку і рідина для полоскання рота. Чудовий засіб, яке ви можете використовувати це Орабраш. Це щітка для мови, завдяки якій неприємний запах з рота зникне повністю.

 9. 9

  Не розказуйте іншим, що ви закохані, якщо навіть він попросить вас про це. Це величезне ні, і ще раз ні.

 10. 10

  Якщо ви зробили щось дурне, віджартувався. Посмійтеся над собою! Це покаже йому, що ви не думаєте, що ви досконалі. Покажіть вашому обранцеві, що ви не робите дурниці спеціально, просто інколи так виходить. Це властиво всім людям.

 11. 11

  Будьте самі собою. Якщо ви будете наслідувати комусь, він полюбить не вас, а той образ, який ви приймаєте. Тому, будьте собою.

 12. 12

  Подружитеся з його друзями. Якщо ви не ладите з його друзями, він може подумати, що ви конфліктна людина і не захоче мати з вами справ.

 13. 13

  Дайте йому особистий простір! Якщо ви постійно намагаєтеся нав`язувати йому своє спілкування і не залишаєте йому часу спілкуватися з друзями, він буде думати, що ви егоїстичні. Намагайтеся з усіх сил не допустити цього.

 14. 14

  Натякніть йому, що він подобається вам більше, ніж просто друг. Якщо він не розуміє натяки, скажіть йому прямо. Вам не обов`язково робити це особисто. Ви можете написати записку, вірш, пісню і т.д., попросити друга прочитати йому вірш. Якщо це можливо, зверніться за допомогою до загального одному.

 15. 15

  Якщо ви хочете показати йому, що він вам подобається, ви можете дивитися на нього крадькома (не надто пильно - не налякати його), змусити його сміятися. Смійтеся над його жартами, зберігайте зоровий контакт під час розмови, і т.д. Не забувайте, однак, що він може зберігати ваші нотатки, повідомлення та електронні листи, що може поставити вас у незручне становище в майбутньому.

 16. 16

  Якщо ваші друзі сідають поруч під час обіду, постарайтеся сісти з ними, і якщо можливо, сядьте навпроти нього. Тепер, він весь час буде бачити вас, і приділяти вам більше уваги. Він буде більше зосереджений на вас, ніж на те, що відбувається навколо.

 17. 17

  Посміхайтеся, коли він дивиться на вас. Він побачить, що у вас є почуття до нього. Він подумає, що ви чудова.
 18. 18

  Якщо він не відчуває до вас почуття, прийміть цей факт. З часом ви можете спробувати знову сказати про свої почуття, але не варто бути занадто нав`язливою. Пам`ятаєте, є й інші риби в морі.

 19. 19

  Ви повинні одягатися красиво, але не перестарайтеся. Якщо ви використовуєте макіяж, не наносите косметики занадто багато. Можливо, достатньо буде блиску для губ і туші для вій. Зробіть що-небудь цікаве і незвичайне з вашими волоссям, але не забувайте, все добре в міру. Наприклад, якщо у вас прямі волосся, не завивати їх до такої міри, що ви будете виглядати як пудель. Ви будете виглядати неприродно.

 20. 20

  Почніть говорити з ним, і ви знайдете спільні точки дотику. Якщо ви запланували похід в кіно, будьте собою. Не варто використовувати макіяж і надягати гарний одяг, інакше він може подумати, що ви граєте роль. Тому будьте собою.

 21. 21

  Будьте обережні, коли ви намагаєтеся змусити його сміятися. Якщо ви принизили себе, віджартувався, але не ведіть себе занадто дивно. Ведіть себе, так, як ви робите це в повсякденному житті. Ніхто не досконалий, тому не ведіть себе лицемірно, з бажання справити на нього враження.

 22. 22

  Якщо ви любите когось сумирно, намагайтеся більше веселитися і бути собою.

 23. 23

  Будьте собою! Навряд чи йому сподобається, якщо ви будете приміряти чиюсь роль. Якщо він дійсно любить вас, він буде любити вас різну: веселу, дурну, з прищами.

 24. 24

  Якщо ви знаєте, що ви подобаєтеся йому теж, дійте! Однак уникайте одержимості.

 25. 25

  Будьте поруч з ним. Ви повинні стати його другом, перш ніж серйозно говорити про свої почуття. Повірте, ви повинні стати друзями, щоб він відчував себе комфортно з вами. Коли ваші стосунки перейдуть на новий рівень, ви можете обійняти його, але не цілуватися, інакше він подумає, що ви занадто поспішаєте. Пам`ятайте, ви тільки в 5-му класі.

 26. 26

  Пам`ятайте, що це тільки п`ятий клас. У вас все життя попереду.

 27. 27

  Якщо він червоніє або посміхається, коли хтось говорить йому про вас, це знак, що ви йому подобаєтеся.

 28. 28

  Якщо він приходить до вас і каже "привіт", це означає, що він хоче дізнатися вас краще і почати розмову. Крім того, якщо він заходить в іншу кімнату і голосно кричить: "Ей * Ваше ім`я *! Що сталося?", Він привертає вашу увагу.

 29. 29

  Якщо він сором`язливий і боїться почати розмову, почніть ви, замість нього, задавайте йому питання, щоб ваш розмова не закінчився дуже швидко або ви не випробували незручне мовчання.

 30. 30

  Якщо він говорить щось, з чим ви також згодні, не бійтеся сказати йому про це.

 31. 31

  Переконайтеся, що ви не проводите кожну секунду з ним, інакше він буде думати, що ви одержимі. Зберігайте самовладання.

 32. 32

  Завжди ведіть себе впевнено. Переконайтеся, що ви ведете себе природно, коли ви знаходитесь поруч з ним.

 33. 33

  Не просіть своїх друзів, розповісти йому про ваші почуття.

 34. 34

  Залиште його в спокої! Якщо вам по дорозі, йдіть додому разом! Це буде прекрасний час, щоб поговорити з ним. Розкажіть йому про свої інтереси, і якщо ви давно знайомі, тримайтеся за руки, як друзі. Якщо він посміхається, коли ви тримаєте його за руку, це - великий знак, що ви подобаєтеся йому. 35. 35

  Не забувайте, у вас є свої друзі, з якими ви повинні проводити час теж. В іншому випадку, ваші друзі побачать вашу одержимість, і ви можете втратити ваші відносини.

Поради

 • Якщо ви питаєте його, переконайтеся, що немає людей навколо вас, особливо його друзів. Він може сказати не те, що він думає, тільки тому, що поруч його друзі. Прогуляйтеся по майданчику на перерві, або встаньте на розі баскетбольного майданчика, і поговоріть з ним. Найголовніше, гарне відокремлене місце.
 • Поговоріть з ним спокійно, не проявляючи зайвих емоцій. Зберігайте спокій, і не хвилюйтеся. Не нервуйте, коли ви розмовляєте з ним.
 • Якщо не вийшло побудувати відносини, будьте друзями. Краще мати багато друзів, ніж ворогів.
 • Намагайтеся бути милою, але не дуже солодкою, або він зрозуміє глибину ваших почуттів.
 • Не будьте занадто наполегливій! Це дуже дратує.
 • Зверніть увагу на його інтереси. Якщо у вас однакові інтереси, ви можете говорити про це.
 • Спілкуйтеся з ним на перервах. Якщо він б`є вас, (грайливо, якщо це, насправді, боляче, ви, ймовірно, не подобаєтеся йому) вдарте його у відповідь, або просто засмійтеся і відштовхніть його. Він буде думати, що це мило з вашого боку!
 • Не нервуйте.
 • Коли він говорить компліменти вам, подивіться в сторону і посміхніться, скажіть, що вам приємно і т.д.
 • Примусьте його сміятися.
 • Якщо йому подобається інша дівчинка, не кажіть йому неприємні слова.
 • Спілкуючись з друзями, будьте ближче з ним!
 • Запитайте його, що він любить. Може бути, ви маєте багато спільного!
 • Носіть гарний одяг.
 • Фліртуйте. Це буде мило.
 • Не одягайтеся, щоб справити враження. Носіть те, що ви носите зазвичай.
 • Пригощайте його солодощами, але не перестарайтеся! (Але не робіть це дивно. Не варто підходити до нього і говорити, «Гей ти хочеш цукерку?» Жах. Наприклад, якщо ваш учитель роздає цукерки в класі в якості винагороди за щось, і ви сидите поруч з ним, подивіться на нього і скажіть: "Ти хочеш цукерку? Я не люблю такі."
 • Чи не спілкуйтеся з його друзями постійно, інакше він буде думати, що ви одержимі одним з його друзів.
 • Зберігайте дистанцію, спілкуючись з його друзями.
 • Не сходите з розуму! Не ховайтеся під стіл, коли він проходить поруч з вами.
 • Якщо ви сказали щось образливе, попросіть прощення.
 • Якщо він погодиться, не варто всім про це розповідати!
 • Постарайтеся, щоб він перший завів розмову про почуття! Це природно для хлопчика. Але зараз нові часи. Якщо ви хочете заговорити про це першими, дійте. Найстрашніше, що може статися в цій ситуації, це почути відповідь - ні.
 • Допоможіть йому з його домашньої або класною роботою!
 • Якщо ви дуже сором`язливі, попросіть одного з ваших друзів поговорити з ним.

Попередження

 • Пам`ятайте, що ви в 5-му класі, і що у вас ще є, принаймні, 7 років попереду, щоб побудувати міцні стосунки.
 • Не ставтеся до нього, як ніби він уже ваш хлопець.
 • Чи не спілкуйтеся з його друзями більше, ніж з ним.
 • Не тисніть на його жалість, бо це, як правило, не ефективно, і він буде просто думати, що ви дивна і побоїться мати з вами справу.
 • Не питайте його, подобаєтеся ви йому. Він може нервувати, і припинить розмову з вами.
 • Не будьте занадто нав`язливою.
 • Не обманюйте, що ви йому подобаєтеся, тому що, якщо він дізнається, то дуже розсердиться!