Як вбити вампіра

Знання про те, як убити вампіра, може стати дуже корисним з ряду причин. Наприклад, якщо ви пишете роман про вампірів, дуже важливо знати, як можна умертвити своїх персонажів-вампірів або дозволити їм уникнути загибелі. Якщо ж ви створюєте сценарій рольової гри або косплея, розуміння різних способів вбивства вампірів дуже важливо для того, щоб вона була цікавою і правдоподібною. Крім того, це знання може бути корисним для тих, хто грає вампіра у виставі або збирається вбратися в костюм кровопивці з нагоди Хелловіна або балу-маскараду, оскільки ви зможете дізнатися, яка вам потрібна атрибутика, щоб усіх налякати.


Примітка: ця стаття створена для того, щоб ви могли написати роман, одягнутися на маскарад або взяти участь у рольовій грі. Вампірів насправді не існує.

Кроки

 1. 1

  Якщо говорити про рольовій грі, то тут дуже важливо зробити так, щоб ваш вампір відповідне виглядав. Вивчіть, за якими ознаками можна обчислити вампіра. Персонаж роману чи рольової гри повинен вміти обчислювати присутність вампіра, поки не сталося лиха. Необхідність виявлення вампіра пояснюється тим, що ваш герой повинен мати можливість сховатися або втекти, або прийняти рішення залишитися і прийняти бій з вампіром. Красномовні ознаки вампіра такі:
  • Два гострих накладних ікла.
  • Ковзання по тіням в денний час (незважаючи на те, що багато сучасних вампіри вже не сприйнятливі до сонячного світла, вони можуть «мерехтіти» або «світитися», але, в той же час, будуть вести цілком собі людський спосіб життя). Яким чином ви будете розвивати здатність вашого вампіра справлятися з денним світлом, залежить лише від вашої фантазії.
  • Вампір блідолиций, і може здатися вам змученим і виснаженим з вигляду.
  • У нього немає відображення в дзеркалі.

 2. 2

  Навчіть героя того, як можна захиститися від вампіра. Щоб побороти або вбити вампіра, потрібно для початку перестати його боятися, а потім знешкодити його. Якщо вашому герою вдасться це зробити, відпаде потреба в його вбивстві. Кожен герой рольової гри або балу-маскараду, який грає мисливця на вампірів, повинен мати при собі цілий арсенал артефактів для захисту від вампірів. Ось приблизний список речей, які він може носити:

  • Часник - це древній оберіг, який використовується для захисту від вампірів. У розпорядженні вашого героя повинна бути як мінімум одна головка часнику. Для вечірки на честь Хелловіну або балу-маскараду, мисливець на вампірів може навіть носити намисто з часникових головок. У випадку, якщо ви граєте вампіра, який навчився протистояти відразі від часнику, ви також можете його носити для відводу очей.

  • Носіть хрест. Християнський хрест - це найважливіший захисний артефакт. В оповіданнях дуже часто його носять невинні красуні. У багатьох постановках хрест повинен підкріплюватися істинною вірою. Зіграйте або опишіть це згідно з власними уявленнями про це. Під час рольової гри або вистави вампір повинен зобразити жах і втекти. Кажуть, що вампіри ненавидять будь-яку релігійну символіку.

  • Носіть Біблію. Кажуть, що вампіри не можуть на неї дивитися і відводять очі, розчиняючись у темряві ночі.

  • Рисові зерна, піщинки і насіння. Вважається, що вампіри одержимі підрахунком, і, кидаючи на них будь-який з цих предметів, ви зможете відволікти їхню увагу і дати вашому герою достатньо часу для того, щоб втекти.  • Пов`язана мотузка. Вампір змушений буде її розв`язати, перш ніж пуститися в погоню за людиною, яка накинув її на нього. Сплутана мережу так само підійде.
  • Дзвони. Надчутливий слух вампірів не може витримати гучного дзвону. Собачий гавкіт також підійде.
  • Будь-які інші підходящі, на вашу думку, предмети. Зрештою, якщо ви пишете роман про вампірів, не варто обмежуватися загальновідомими забобонами і змушувати себе повторювати заяложені способи вбивства вампірів, придумайте кілька своїх варіантів захисту від них. Залежно від того, як ви будете розвивати своїх героїв, будуть змінюватися і ці моменти, оскільки сучасні вампіри навчилися протистояти більшості з цих предметів і можуть навіть зло розсміятися, передчуваючи швидкий обід вашим мисливцем. Можливо, вампірам у вашому романі будуть не до душі айпади або могильна земля. Це може бути абсолютно все, що завгодно!

 3. 3

  Переконайтеся в тому, що ваш персонаж має достатньо коштів для того, щоб впоратися з одержимим вампіром. Може статися так, що вампір стане одержимим своєю жертвою так само сильно, як ви - плиткою улюбленого шоколаду або сухим сніданком, і не захоче здаватися без бою. У цьому випадку вашому героєві потрібно буде дізнатися, як дати відсіч вампірові. Використовуйте вогонь для боротьби з вампіром. Він може спалювати його плоть так само легко, як людську. Але це не повинно обмежуватися тим, що ви кинете в вампіра запалену свічку. Для рольових ігор це взагалі не годиться з причини того, що це небезпечно і може зіпсувати костюми. Озбройте свого героя наступними речами:
  • [[Image: PICT0192.jpg | right | 180px | thumb | Маленький пляшечку з духами може стати дуже хорошим реквізитом. Підійде також маленька пляшка води, яка нібито була освячена. Якщо ви пишіть книгу, ви можете придумати цілу історію навколо цього, і розповісти, як жертва або мисливець добувають воду. Для балу-маскараду або рольової гри підійде маленька пляшка, наповнена водою. Для додаткового ефекту, додайте в неї трохи блиску.
   • Під час гри окропіте цієї «святою водою» одержимого вампіра в момент, коли він добереться до вас занадто близько. (Переконайтеся, що людина до цього готовий, і не цільтеся в обличчя або очі). Гравець-вампір повинен зобразити біль від печіння, він може стогнати або кричати, а також скаржитися, що йому пропалих руку або ногу.
  • О ні, тільки не сонце! Трохи сонячного світла. Традиційно, що в оповіданнях жертви виштовхують вампірів під пряму дію сонця, оскільки це спалює шкіру більшості вампірів, якщо тільки вони не навчилися протистояти убивчою дії його променів.

   • Якщо ви вбираються на Хелловін, не забудьте взяти з собою картонне сонці, а потім світити ним в обличчя вампірам.
  • Наприкінці роману або рольової гри вампір повинен пошкодувати про те, що насмілився напасти на вашого героя.

 4. 4

  Надішліть свого вампіра в небуття. Нарешті, має настати час вбивства вампіра в оповіданні, або ж час загального хаосу, пов`язаного з гонитвою за вампіром з штучними кілками на вечірці, присвяченій Хелловіну. У більшості оповідань про вампірів кол залишається основним, але не єдиним способом убивства вампіра.

  • Знайдіть вампіра і заженете його в кут за допомогою перерахованих вище артефактів.


  • Озбройте свого героя осиковим кілком і сокирою.

   • Присутність на святкуванні Хеллоуїна або під час ігор людей зі справжніми колами є небажаним, оскільки це може бути небезпечним, тому замість осики використовуйте для створення цих артефактів будівельний картон. Надайте картону форму, наближену до справжнього увазі кілочка, використовуйте іграшковий топірець. Топірець потрібен для додаткового ефекту, кол цілком впорається зі своїм завданням, він є найбільш прийнятним реквізитом для вбивства вампіра.
   • Цільтеся в серце. Людина, що зображає мисливця, повинен схопити кінець картонного кола і утримувати його навпроти серця вампіра, а той повинен впасти на землю і зобразити мертвого, немов його і справді вразили в саме серце.
  • Озбройте персонажа срібними кулями. Це вб`є вампіра, лише якщо куля потрапить прямо в серце, якщо ж вона просто потрапить в тіло, то буде чинити на нього отруйний вплив і сповільнювати його. Срібна куля на намисто може бути відмінною прикрасою вашого костюма для косплея або гри.

  • Для косплея або рольової гри підготуйте так званий набір для вбивства вампіра, подібний до того, що зображений нижче.

  • Для автора або дуже розумного режисера постановника прийнятним способом вбивства також може бути відсікання голови. Для цього знадобиться шпага. Якщо це спектакль або фільм, скористайтеся пластиковим або картонним мечем. У деяких випадках дуже важливо відрубати голову відразу після того, як ви встромили осиковий кілок у серце, щоб переконатися в тому, що вампір не зможе витягнути його з рани однією лише силою волі.
  • [[Image: Stake the Vampire.jpg | right | 180px | thumb | Для більших веселощів на вечірці можна вбити піньяту у формі вампіра. На вечірці на честь Хелловіну гості можуть повеселитися, атакуючи піньяту у формі вампіра. Але на цей раз їм потрібно буде потрапити в простір в області серця, а не просто луснути піньяту.

 5. 5

  Запобігайте відродження вампіра. Історії про вампірів свідчать про те, що дуже важливо знайти лігво вампірів (або їх місце відпочинку) і окропити його святою водою, читаючи молитву. Це освятить це місце, і вони не зможуть повернутися.
  • Якщо ви пишете розповідь, врахуйте, що тіло і голова вампіра повинні бути спалені або поховані в різних місцях, а попіл слід розвіяти на всі чотири сторони світу.

Поради

 • Натріть кол часником або ж натріть їм вампіра.
 • Перш ніж втілювати в життя сценарій рольової гри, вампіри і їх винищувачі повинні обговорити сцени боротьби і постаратися зробити їх якомога більш реалістичними, але, в той же час, переконатися в тому, що ніхто не постраждає і не напореться на гострий кінець кілочка. Все це не по-справжньому. Це тільки заради ігри та розваги.
 • У вампірів безліч надприродних здібностей. Вони можуть літати, мають здатність до регенерації, володіють незвичайною силою, вони вельми граціозні і витривалі.
 • Кажуть, що глід може зупинити вампіра, тому що він чіпляється до його плащу або савану. Помістіть його навколо будинку героя вашої розповіді або ж посадіть на могилі вампіра, щоб він не зміг повстати з неї.

Попередження

 • Автори мають право змінювати історії та персонажів на свій розсуд, що означає те, що ви можете придумувати нові способи вбивства вампіра, якщо забажаєте. Можливо, це викличе скепсис у читачів, які звикли до традиційних методів умертвіння кровопивців, але це безперечно додасть родзинку вашої історії.
 • У багатьох оповіданнях вампір може потрапити в будинок лише тоді, коли його запросять. Але вампіри не стануть обтяжувати і просити когось для того, щоб увійти.
 • Якщо герой спалює вампіра, він повинен подбати про те, щоб не надихатися димом, інакше він ризикує також стати вампіром.

Що вам знадобиться

 • Матеріал для костюма (рольова гра)
 • Ноутбук або блокнот з ручкою для написання роману
 • Реквізит для рольової гри, такі як осиковий кілок, меч, часник, хрест, дзеркало і бутель святої води
 • Часник