Як додати музику на iPhone

Тільки що завантажили саму останню пісню у форматі .mp3 або .mp4 і хочете додати її собі на iPhone? Читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.
Метод 1 з 2: Додайте музику з бібліотеки

 1. Як додати музику на iPhone

  1

  Додайте пісню собі в бібліотеку iTunes. В iTunes натисніть «Файл»>> «Додати до бібліотеки» і виберіть цей файл. iTunes включить цей файл у вашу бібліотеку.
  • Для більшої зручності є сенс створити папку з музикою або загальне місце, де ви зберігаєте всі файли, що додаєте в iTunes.

 2. Як додати музику на iPhone

  2

  Підключіть iPhone до комп`ютера через кабель USB. Широкий кінець кабелю застроміть в телефон, а вузький кінець - в комп`ютер.

 3. Як додати музику на iPhone

  3

  Запустіть iTunes. Коли ваш пристрій буде підключено, ліворуч або в правому верхньому куті (залежно від вашої версії iTunes) з`явиться кнопка «iPhone», натиснувши на яку ви зайдете в налаштування свого телефону. Натисніть на цю кнопку.

 4. Як додати музику на iPhone

  4

  На верхній панелі навігації підміню виберіть «Музика».

 5. Як додати музику на iPhone

  5

  Переконайтеся, що вгорі стоїть галочка поруч з пунктом "Синхронізація музики». Якщо у вас вибраний пункт «Вся бібліотека музики», то додана вами пісня в iTunes буде автоматично додана на iPhone. Якщо цей пункт не обраний, а замість нього у вас стоїть «Вибрані плейлисти, виконавці, альбоми та жанри», то поставте галочку поруч з відповідним плейлистом, виконавцем, альбомом або жанром пісні, що ви хочете додати.

 6. Як додати музику на iPhone

  6

  Щоб підтвердити зміни, в нижній частині натисніть «Застосувати». Ваша нова пісня буде додана на iPhone.

Метод 2 з 2: Купівля музики в iTunes

 1. Як додати музику на iPhone

  1

  Ви можете купити музику в iTunes безпосередньо зі свого телефону для моментального скачування її через інтернет. Запустіть на своєму телефоні додаток iTunes. 2. Як додати музику на iPhone

  2

  Знайдіть пісню, яку хочете купити.

 3. Як додати музику на iPhone

  3

  Натисніть на пісню, щоб вибрати її. Праворуч ви побачите ціну на сірій кнопці. Натисніть на неї, щоб купити пісню і підтвердити свій вибір.
  • Якщо знайдете цілий альбом, можете купити і його.

 4. Як додати музику на iPhone

  4

  Якщо ви підключені до інтернету, після підтвердження вибору негайно почнеться закачування вашої пісні.
  • Натисніть «Покупки», «Музика», а потім виберіть виконавця або «Всі пісні».
  • Натисніть на кнопку праворуч від пісні, яку хочете завантажити. Якщо пісня вже була завантажена на телефон, замість кнопки «Завантаження» буде кнопки «Грати».

 5. Як додати музику на iPhone

  5

  Увімкніть автоматичне завантаження, якщо хочете щоб ваші покупки в iTunes автоматично завантажувалися вам на телефон. Зайдіть в «Налаштування»>> «iTunes App Stores ». У розділі «Автоматичне завантаження» ви можете включити цю опцію для «Музики» та / або «Додатків».