Як підібрати кольори в Photoshop

У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як підібрати колір об`єкта на одній фотографії до кольору об`єкта на інший, використовуючи функцію Підбір Кольору (Match Color) в Photoshop.

Кроки

 1. Як підібрати кольори в Photoshop

  1

  Відкрийте зображення в Photoshop. У нашому прикладі, ми буде підбирати колір зображення зліва і використовувати його для зображення праворуч.
 2. Як підібрати кольори в Photoshop

  2

  Продублюйте фоновий шар. Чи не працюйте на оригінальному зображенні - в цьому випадку, якщо ви помилитеся, то буде просто повернути на початкові настройки. Потім, використовуючи інструмент вибору (в цьому прикладі, Polygonal Lasso Tool), виберіть об`єкт, колір якого ви хочете змінити.

 3. Як підібрати кольори в Photoshop

  3

  Перейдіть на інше зображення. Використовуйте інструмент вибору за вашим бажанням (у цьому прикладі, Magic Wand), і натисніть на внутрішню зону об`єкта, колір якого ви хочете використовувати. Перейдіть на споконвічне зображення і потім відкрийте Images> Adjustment> Match color. 4. Як підібрати кольори в Photoshop

  4

  Змініть колір. Діалогове вікно Match Color має дві основні секції - Destination Image зверху, і Image Statistics знизу. Destination Image - це зображення, колір якого ви хочете змінити. У секції Image Statistics, ви побачите опцію з назвою Source. Виберіть друге зображення зі списку, щоб призначити його в якості зображення Source і клацніть ОК, коли закінчите змінювати налаштування.

 5. Як підібрати кольори в Photoshop

  5