Як відокремити зображення від фону в Photoshop

Ця стаття розповість вам, як відокремити зображення від фону в Photoshop. Тут основна складність полягає в тому, що пікселі зображення знаходяться частково на передньому плані і частково на фоні. У Photoshop при розрізанні пікселя навпіл ви отримаєте той же піксель, але наполовину (50%) прозорий, тому дуже важливо правильно підібрати колір підкладки під такими пікселями.
Метод 1 з 2: Інструмент «Вільне перо»

 1. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  1

  Виберіть інструмент «Вільне перо».

 2. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  2

  Обраним інструментом обрисуйте зображення. (Переконайтеся, що в лівому верхньому кутку екрану натиснута кнопка «Контури».) При змалюванні зображення не залишайте зазорів (краще проведіть межу по зображенню, ніж по фону).

 3. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  3

  Натисніть Ctrl і клацніть по змальованої лінії. На ній відобразяться мітки, перетягнувши які ви можете виправити лінію окреслення (щоб вона точно описувала зображення). Для вставки нових міток просто клацніть по відповідному відрізку на лінії. Після завершення клацніть правою кнопкою миші по лінії і натисніть «Утворити виділену область».

 4. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  4

  Виріжте зображення і вставте його на новий шар (Ctrl + C, а потім Ctrl + V). Тепер ви можете замінити фон на той, який ви хочете.

Метод 2 з 2: Інструмент «Швидке виділення»

 1. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  1

  Знайдіть і виберіть інструмент «Швидке виділення». Використовуйте його для виділення зображення. 2. Як відокремити зображення від фону в Photoshop

  2

  Аналогічний інструмент можна знайти в безкоштовних редакторах зображень, наприклад, в GIMP. У цій програмі такий інструмент є більш точним, так як ви можете визначати область зображення для виділення.

Поради

 • Якщо ваш фон пофарбований в один колір, який відрізняється від кольорів зображення, ви можете зробити такий фон прозорим, а потім видалити його.
 • Не забувайте, що ви можете користуватися відразу декількома інструментами для виділення тієї чи іншої області зображення.
 • Потренуйтеся на зображенні з простим одноколірним фоном.