Як блокувати і розблокувати контакт на Imo.Im

imo.im це веб-сервіс для миттєвого обміну повідомленнями та VoIP-дзвінків. Сервіс також дозволяє користувачам підключатися до кількох стороннім сервісам обміну миттєвими повідомленнями, в даний час це: Google Talk, AIM, MySpace, ICQ, Yahoo Messenger, Skype і Facebook. Реєстрація користувача вимагає мати існуючий обліковий запис на одній з сторонніх підтримуваних служб обміну повідомленнями. Ця стаття навчить вас, як блокувати і розблокувати контакт на imo.im.

Кроки

 1. Як блокувати і розблокувати контакт на Imo.Im

  1

  Перейдіть на сайт imo і увійдіть в акаунт одного з підтримуваних інтегрованих сервісів обміну повідомленнями. Imo.im в даний час дозволяє увійти тільки використовуючи ім`я користувача та пароль, пов`язаний з одним з декількох підтримуваних сторонніх послуг. Дізнайтеся, як увійти в imo.im.

Метод 1 з 2: Як блокувати контакт на imo.im

 1. Як блокувати і розблокувати контакт на Imo.Im

  1

  Наведіть курсор миші на користувача у списку контактів уздовж правого боку екрану. Натисніть кнопку «Заблокувати», щоб блокувати користувача.  • Заблоковані друзі будуть відображатися, як "заблокований" список на правій стороні екрану.

   Як блокувати і розблокувати контакт на Imo.Im

Метод 2 з 2: Як розблокувати контакт на imo.im 1. Як блокувати і розблокувати контакт на Imo.Im

  1

  Наведіть курсор миші на користувача у списку контактів уздовж правого боку екрану. Натисніть кнопку «Розблокувати», щоб розблокувати користувача.

Поради

 • Блокування приятелів, це хороша альтернатива видалення, тому що, в майбутньому ви можете спілкуватися.

Попередження

 • Заблоковані друзі не зможуть спілкуватися з вами або бачити вас, коли ви знаходитесь в мережі, якщо ви не розблоковуєте їх.