Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

Редагувати користувачем Wika, Kaaaay, Okiseliova і ще одним іншим

Хтось переслідує ваш профіль в Instagram і залишає докучливі коментарі? Ви хочете обмежити батьків, братів, сестер та інших від перегляду ваших фотографій? Блокування користувача в Instagram забезпечить закриття доступу до перегляду та коментування фотографій, які ви завантажуєте. Якщо ви так зробили з кимось, то розблокувати його так само легко. Прочитайте це керівництво, щоб дізнатися, як це зробити декількома натисканнями екрана.

Кроки

 1. Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

  1

  Відкрийте ваш додаток Instagram. Щоб заблокувати користувача в Instagram, ви повинні використовувати цю програму. Переконайтеся, що ви увійшли в свій обліковий запис.

 2. Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

  2

  Відкрийте профіль користувача, якого ви хочете заблокувати або розблокувати. Ви можете отримати доступ до профілю користувача, натиснувши на його ім`я у вашому списку або застосувавши пошук.
  • Ви можете шукати користувачів, натиснувши по вкладці "огляд" в нижній частині екрана. Значок виглядає як компас. Введіть ім`я користувача, яке ви хочете знайти, а потім натисніть на нього в списку результатів.

   Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram
 3. Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

  3

  Заблокувати користувача. Натисніть кнопку "параметри" у верхньому правому куті. Це дозволить відкрити список опцій з нижній частині екрана. Натисніть "заблокувати користувача", щоб заблокувати цього користувача від вашого профілю. Він більше не зможе переглядати або коментувати ваші фотографії або профіль.
  • Система попросить підтвердження, натисніть "Так, впевнений", щоб продовжити блокування.

   Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

 4. Як блокувати і розблокувати користувачів в Instagram

  4

  Розблокувати користувача. Натисніть кнопку "параметри" у верхньому правому куті, а потім натисніть "розблокувати користувача". Вам буде запропоновано підтвердити. Тепер він може переглядати і коментувати ваші фотографії.

Поради

 • Якщо хтось заблокував вас, і ви намагаєтеся отримати доступ до їх фотографіям, і пишеться "Немає повідомлень поки", то вони не попередили вас.


 • Заблокований користувач не отримує повідомлення, коли його блокують.
 • Завжди розумно включити приватну можливість перегляду фотографій на вашому акаунті так, щоб кожен, хто хоче бачити ваші фотографії, посилав вам спочатку заявку на додавання в друзі.
 • Якщо ви підозрюєте, що хтось переслідує ваші фотографії, то блокуючи їх, ви переконуєтесь, що вони не зможуть мати доступ до вашого профілю і фотографіям.
 • Якщо ви хочете, щоб вони вас забули, змініть ім`я свого профілю.
 • Блокування та розблокування деяких користувачів може бути розцінена як скасування підписки на їх оновлення за якими ви стежили або стежте.

Попередження

 • Заблокований користувач може бачити ваші фотографії з іншого аккаунта, тому включайте налаштування «тільки для друзів».